Ontic
9 ledige stillinger44 % remoteUSAIndia
KI og dataProgramvareselskapIT-andel 22 % av 9 stillinger
Drift og administrasjon33%
Produkt og design22%
Salg11%
QA og testing11%
IT-støtte og drift11%
Kundesuksess og kundeservice11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-06)
15åpne på stillingssiden, uansett alder
18medianalder, dager
22%IT (2)
0%i Europa (0)
44%remote
78%med lønn
Størrelsessignal: 15 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 65 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote4 · 44%
Hybrid3 · 33%
På stedet1 · 11%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 11%
Erfaringsnivå
Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Middels nivå1 · 11%
Rolle
Drift og administrasjon3 · 33%
Produkt og design2 · 22%
Kundesuksess og kundeservice1 · 11%
QA og testing1 · 11%
Salg1 · 11%
IT-støtte og drift1 · 11%
Land
USA7
India2
Byer
Austin3
Pune2
Jobber de siste 30 dagene
Sr. Product Manager, Portfolio
for 4 dager sidenUSD 160K–180K / årHybridSeniorProdukt og design
Client Support Specialist
for 9 dager sidenUSD 65K–75K / årHybridMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Office Manager
for 16 dager sidenPå stedetSeniorDrift og administrasjon
Senior Director, Revenue Operations
for 16 dager sidenUSD 180K–200K / årRemotebare USAStaffDrift og administrasjon
Director, Product Operations
for 17 dager sidenUSD 160K–180K / årRemotebare USAStaffDrift og administrasjon
Senior QA Engineer
for 17 dager sidenUSD 100K–120K / årHybridSeniorQA og testing
Enterprise Account Executive
for 17 dager sidenUSD 150K / årRemotebare USASeniorSalg
Senior Product Manager, Integrations
for 18 dager sidenUSD 160K–180K / årRemotebare USASeniorProdukt og design
IT Support Specialist
for 24 dager sidenIT-støtte og drift
Datanes aktualitet
94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:07 UTC, innhold 244770 byte.