RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 5 min siden
Norsk
Logg inn
Den här sidan finns på Svenska.Byt×

← tilbake

Ontic

9 ledige stillinger44 % remoteUSAIndia

KI og dataProgramvareselskapIT-andel 22 % av 9 stillinger

Drift og administrasjon33%
Produkt og design22%
Salg11%
QA og testing11%
IT-støtte og drift11%
Kundesuksess og kundeservice11%
9jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-06)
15åpne på stillingssiden, uansett alder
18medianalder, dager
22%IT (2)
0%i Europa (0)
44%remote
78%med lønn

Størrelsessignal: 15 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 65 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
093
108

Arbeidssted

Remote4 · 44%
Hybrid3 · 33%
På stedet1 · 11%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 11%

Erfaringsnivå

Senior5 · 56%
Staff2 · 22%
Middels nivå1 · 11%

Rolle

Drift og administrasjon3 · 33%
Produkt og design2 · 22%
Kundesuksess og kundeservice1 · 11%
QA og testing1 · 11%
Salg1 · 11%
IT-støtte og drift1 · 11%

Land

USA7
India2

Byer

Austin3
Pune2

Jobber de siste 30 dagene

Ontic·KI og data·Austin, Texas, United Statesoriginal ↗
USD 160K–180K / årHybridSeniorProdukt og design
Ontic·KI og data·Austin, Texas, United Statesoriginal ↗
USD 65K–75K / årHybridMiddels nivåKundesuksess og kundeservice

Office Manager

for 16 dager siden
Ontic·KI og data·Pune, Indiaoriginal ↗
På stedetSeniorDrift og administrasjon
Ontic·KI og data·Remote, United Statesoriginal ↗
USD 180K–200K / årRemotebare USAStaffDrift og administrasjon
Ontic·KI og data·Remote, United Statesoriginal ↗
USD 160K–180K / årRemotebare USAStaffDrift og administrasjon

Senior QA Engineer

for 17 dager siden
Ontic·KI og data·Austin, Texas, United Statesoriginal ↗
USD 100K–120K / årHybridSeniorQA og testing
Ontic·KI og data·Remote, United Statesoriginal ↗
USD 150K / årRemotebare USASeniorSalg
Ontic·KI og data·Remote, United Statesoriginal ↗
USD 160K–180K / årRemotebare USASeniorProdukt og design

IT Support Specialist

for 24 dager siden
Ontic·KI og data·Pune, Indiaoriginal ↗
IT-støtte og drift

Datanes aktualitet

94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:07 UTC, innhold 244770 byte.