Legora AB
82 ledige stillingerUSASverigeStorbritannia
KI og dataProgramvareselskapIT-andel 16 % av 82 stillinger
Økonomi og juss20%
Salg13%
HR og rekruttering12%
Strategi, rådgivning og analyse12%
Toppledelse og ledere10%
Programvareutvikling (generelt)6%
Markedsføring og kommunikasjon5%
Drift og administrasjon4%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 82 stillinger i søket
104jobber, siste 30 dager
21nye, siste 7 dager
82ulike stillinger (1.3 annonser hver)
12publisert på travleste dag (2026-10-09)
311åpne på stillingssiden, uansett alder
44medianalder, dager
12%IT (13)
52%i Europa (54)
0%remote
44%med lønn
Størrelsessignal: 311 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 357 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
På stedet103 · 99%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 1%
Erfaringsnivå
Senior34 · 33%
Staff12 · 12%
Middels nivå9 · 9%
Junior7 · 7%
Rolle
Økonomi og juss21 · 20%
HR og rekruttering13 · 12%
Salg13 · 12%
Strategi, rådgivning og analyse12 · 12%
Toppledelse og ledere10 · 10%
Programvareutvikling (generelt)6 · 6%
Markedsføring og kommunikasjon5 · 5%
Drift og administrasjon4 · 4%
Land
USA38
Sverige26
Storbritannia15
Australia5
Spania4
Frankrike3
Tyskland3
Italia3
Byer
New York City33
Stockholm26
London15
Sydney5
Madrid4
Paris3
Munich3
Milan3
Jobber de siste 30 dagene
Talent Acquisition Manager, APAC
for 10 t sidenPå stedetHR og rekruttering
AI Automation & Enablement Engineer
for 13 t sidenUSD 172,6K–233,4K / årPå stedetProgramvareutvikling (generelt)
Senior Talent Acquisition Partner, Engineering
for 15 t sidenPå stedetSeniorHR og rekruttering
Technical Delivery Manager - Korea
for 22 t sidenPå stedetProsjekt- og programledelse
Senior Software Engineer
for 1 dag sidenUSD 237K–320,8K / årPå stedetSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Executive Assistant - EPD
for 1 dag sidenUSD 155K–180K / årPå stedetSeniorDrift og administrasjon
People Partner
for 1 dag sidenPå stedetHR og rekruttering
Lead Global People Partner, Growth
for 1 dag sidenUSD 220K–260K / årPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Partner Manager, Consulting Alliances
for 2 dager sidenPå stedetSalg
Partner Manager, Education Partnerships
for 2 dager sidenPå stedetSalg
Account Executive - Enterprise
for 2 dager sidenAED 390K–600K / årPå stedetSeniorSalg
Legal Engineer, Tax & Audit
for 2 dager sidenEUR 65K–170K / årPå stedetØkonomi og jussFransk kreves
Senior People Partner | Legal, Operations & People
for 2 dager sidenUSD 170K–230K / årPå stedetSeniorØkonomi og juss
Account Executive - Madrid
for 3 dager sidenEUR 55K–120K / årPå stedetSeniorSalgSpansk kreves
Senior Manager, Revenue Accounting
for 3 dager sidenUSD 189,6K–223K / årPå stedetStaffØkonomi og juss
Financial Systems Engineer
for 3 dager sidenPå stedetMiddels nivåDevOps / SRE / plattform / skyPythonTypeScript
Business Development Representative - DACH
for 3 dager sidenPå stedetJuniorSalg
Business Development Representative
for 3 dager sidenPå stedetJuniorSalg
Indirect Tax Manager
for 4 dager sidenPå stedetSeniorØkonomi og jussSvensk kreves
Senior HRIS Analyst
for 4 dager sidenPå stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior Talent Acquisition Partner
for 5 dager sidenPå stedetSeniorHR og rekruttering
People Advisor
for 7 dager sidenPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
People Advisor
for 7 dager sidenUSD 151,3K–178K / årPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
People Advisor
for 7 dager sidenPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
People Advisor
for 7 dager sidenPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
Account Executive - Enterprise
for 7 dager sidenEUR 55K–120K / årPå stedetSeniorSalgItaliensk kreves
Senior Legal Lead - Commercial (EMEA)
for 7 dager sidenPå stedetSeniorØkonomi og juss
Legal Engineer, Intellectual Property
for 8 dager sidenUSD 197K–266K / årPå stedetØkonomi og juss
Senior Content Strategist
for 8 dager sidenUSD 159K–188K / årPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Legal Engineer Associate
for 8 dager sidenUSD 144,5K–195,5K / årPå stedetJuniorØkonomi og juss
Legal Engineer Associate
for 8 dager sidenUSD 144,5K–195,5K / årPå stedetJuniorØkonomi og juss
Accounting Engineer
for 8 dager sidenPå stedetØkonomi og juss
Technical Program Manager, Strategic Initiatives
for 9 dager sidenUSD 216,8K–255K / årPå stedetSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Senior Account Manager (Private Markets)
for 9 dager sidenPå stedetSeniorSalg
Account Executive - Mid Market
for 9 dager sidenEUR 47,5K–76K / årPå stedetMiddels nivåSalgItaliensk kreves
Sales Associate - GTM
for 9 dager sidenPå stedetJuniorSalg
Strategy & Operations Manager - Legal Data
for 9 dager sidenPå stedetØkonomi og juss
Legal Engineer, In-house - Sydney
for 10 dager sidenPå stedetØkonomi og juss
Senior Manager, Physical Security & Safety
for 10 dager sidenUSD 186,2K–235,4K / årPå stedetStaffToppledelse og ledere
Team Lead, Executive Assistants
for 10 dager sidenUSD 170K–200K / årPå stedetSeniorToppledelse og ledere
Technical Delivery Manager - Paris
for 10 dager sidenEUR 75K–90K / årPå stedetProsjekt- og programledelse
Technical Delivery Manager - Munich
for 10 dager sidenEUR 90K–105K / årPå stedetProsjekt- og programledelse
Legal Engineer Associate
for 11 dager sidenPå stedetJuniorØkonomi og juss
Workplace Coordinator
for 11 dager sidenUSD 89,2K–105K / årPå stedetDrift og administrasjon
Talent Acquisition Partner
for 11 dager sidenPå stedetHR og rekruttering
Senior Talent Acquisition Partner
for 11 dager sidenPå stedetSeniorHR og rekruttering
Security Engineer
for 11 dager sidenPå stedetIT-sikkerhetJavaScriptPythonTypeScript
Operations Specialist - Market Expansion
for 11 dager sidenPå stedetDrift og administrasjon
GTM Team Lead - Iberia
for 11 dager sidenPå stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyseSpansk kreves
Staff/Principal Identity Engineer
for 12 dager sidenUSD 215,9K–292,1K / årPå stedetStaffProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPython
Datanes aktualitet
558 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:21 UTC, innhold 4601073 byte.