RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Cette page est disponible en Français.Changer×

← tilbake

Legora AB

82 ledige stillingerUSASverigeStorbritannia

KI og dataProgramvareselskapIT-andel 16 % av 82 stillinger

Økonomi og juss20%
Salg13%
HR og rekruttering12%
Strategi, rådgivning og analyse12%
Toppledelse og ledere10%
Programvareutvikling (generelt)6%
Markedsføring og kommunikasjon5%
Drift og administrasjon4%
104jobber, siste 30 dager
21nye, siste 7 dager
82ulike stillinger (1.3 annonser hver)
12publisert på travleste dag (2026-10-09)
311åpne på stillingssiden, uansett alder
44medianalder, dager
12%IT (13)
52%i Europa (54)
0%remote
44%med lønn

Størrelsessignal: 311 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 357 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

114
123
014
023
032
0412
0519
0621
0729
0837
0987
1086

Arbeidssted

På stedet103 · 99%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 1%

Erfaringsnivå

Senior34 · 33%
Staff12 · 12%
Middels nivå9 · 9%
Junior7 · 7%

Rolle

Økonomi og juss21 · 20%
HR og rekruttering13 · 12%
Salg13 · 12%
Strategi, rådgivning og analyse12 · 12%
Toppledelse og ledere10 · 10%
Programvareutvikling (generelt)6 · 6%
Markedsføring og kommunikasjon5 · 5%
Drift og administrasjon4 · 4%

Land

USA38
Sverige26
Storbritannia15
Australia5
Spania4
Frankrike3
Tyskland3
Italia3

Byer

New York City33
Stockholm26
London15
Sydney5
Madrid4
Paris3
Munich3
Milan3

Jobber de siste 30 dagene

Legora AB·KI og data·Sydneyoriginal ↗
På stedetHR og rekruttering
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 172,6K–233,4K / årPå stedetProgramvareutvikling (generelt)
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetSeniorHR og rekruttering
Legora AB·KI og data·Seouloriginal ↗
På stedetProsjekt- og programledelse
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 237K–320,8K / årPå stedetSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 155K–180K / årPå stedetSeniorDrift og administrasjon

People Partner

for 1 dag siden
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetHR og rekruttering
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 220K–260K / årPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Legora AB·KI og data·Londonoriginal ↗
På stedetSalg
Legora AB·KI og data·Londonoriginal ↗
På stedetSalg
Legora AB·KI og data·Dubaioriginal ↗
AED 390K–600K / årPå stedetSeniorSalg
Legora AB·KI og data·Parisoriginal ↗
EUR 65K–170K / årPå stedetØkonomi og jussFransk kreves
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 170K–230K / årPå stedetSeniorØkonomi og juss
Legora AB·KI og data·Madridoriginal ↗
EUR 55K–120K / årPå stedetSeniorSalgSpansk kreves
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 189,6K–223K / årPå stedetStaffØkonomi og juss
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetMiddels nivåDevOps / SRE / plattform / skyPythonTypeScript
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetJuniorSalg
Legora AB·KI og data·Londonoriginal ↗
På stedetJuniorSalg

Indirect Tax Manager

for 4 dager siden
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetSeniorØkonomi og jussSvensk kreves

Senior HRIS Analyst

for 4 dager siden
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Legora AB·KI og data·Tokyooriginal ↗
På stedetSeniorHR og rekruttering

People Advisor

for 7 dager siden
Legora AB·KI og data·Munichoriginal ↗
På stedetStrategi, rådgivning og analyse

People Advisor

for 7 dager siden
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 151,3K–178K / årPå stedetStrategi, rådgivning og analyse

People Advisor

for 7 dager siden
Legora AB·KI og data·Londonoriginal ↗
På stedetStrategi, rådgivning og analyse

People Advisor

for 7 dager siden
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetStrategi, rådgivning og analyse
Legora AB·KI og data·Milanoriginal ↗
EUR 55K–120K / årPå stedetSeniorSalgItaliensk kreves
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetSeniorØkonomi og juss
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 197K–266K / årPå stedetØkonomi og juss

Senior Content Strategist

for 8 dager siden
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 159K–188K / årPå stedetSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Legal Engineer Associate

for 8 dager siden
Legora AB·KI og data·Chicagooriginal ↗
USD 144,5K–195,5K / årPå stedetJuniorØkonomi og juss

Legal Engineer Associate

for 8 dager siden
Legora AB·KI og data·Houstonoriginal ↗
USD 144,5K–195,5K / årPå stedetJuniorØkonomi og juss

Accounting Engineer

for 8 dager siden
Legora AB·KI og data·Londonoriginal ↗
På stedetØkonomi og juss
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 216,8K–255K / årPå stedetSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Legora AB·KI og data·Londonoriginal ↗
På stedetSeniorSalg
Legora AB·KI og data·Milanoriginal ↗
EUR 47,5K–76K / årPå stedetMiddels nivåSalgItaliensk kreves

Sales Associate - GTM

for 9 dager siden
Legora AB·KI og data·Sydneyoriginal ↗
På stedetJuniorSalg
Legora AB·KI og data·Londonoriginal ↗
På stedetØkonomi og juss
Legora AB·KI og data·Sydneyoriginal ↗
På stedetØkonomi og juss
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 186,2K–235,4K / årPå stedetStaffToppledelse og ledere
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 170K–200K / årPå stedetSeniorToppledelse og ledere
Legora AB·KI og data·Parisoriginal ↗
EUR 75K–90K / årPå stedetProsjekt- og programledelse
Legora AB·KI og data·Munichoriginal ↗
EUR 90K–105K / årPå stedetProsjekt- og programledelse

Legal Engineer Associate

for 11 dager siden
Legora AB·KI og data·Torontooriginal ↗
På stedetJuniorØkonomi og juss

Workplace Coordinator

for 11 dager siden
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 89,2K–105K / årPå stedetDrift og administrasjon

Talent Acquisition Partner

for 11 dager siden
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetHR og rekruttering
Legora AB·KI og data·Londonoriginal ↗
På stedetSeniorHR og rekruttering

Security Engineer

for 11 dager siden
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetIT-sikkerhetJavaScriptPythonTypeScript
Legora AB·KI og data·Stockholm HQoriginal ↗
På stedetDrift og administrasjon

GTM Team Lead - Iberia

for 11 dager siden
Legora AB·KI og data·Madridoriginal ↗
På stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyseSpansk kreves
Legora AB·KI og data·New York Cityoriginal ↗
USD 215,9K–292,1K / årPå stedetStaffProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPython

se alle 104 jobber →

Datanes aktualitet

558 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:21 UTC, innhold 4601073 byte.