Monks
102 ledige stillinger15 % remoteUSAMexicoAustralia
KI og dataIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 102 stillinger
Kreativt, medier og tekst34%
Markedsføring og kommunikasjon19%
Strategi, rådgivning og analyse11%
Salg8%
Data og maskinlæring5%
Toppledelse og ledere5%
Prosjekt- og programledelse3%
Annet5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 102 stillinger i søket
131jobber, siste 30 dager
24nye, siste 7 dager
102ulike stillinger (1.3 annonser hver)
12publisert på travleste dag (2026-10-15)
355åpne på stillingssiden, uansett alder
38medianalder, dager
11%IT (14)
7%i Europa (9)
15%remote
37%med lønn
Størrelsessignal: 355 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 592 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt58 · 44%
Hybrid47 · 36%
Remote19 · 15%
På stedet7 · 5%
Erfaringsnivå
Senior50 · 38%
Staff37 · 28%
Middels nivå12 · 9%
Junior2 · 2%
Toppledelse (C-nivå)2 · 2%
Rolle
Kreativt, medier og tekst45 · 34%
Markedsføring og kommunikasjon25 · 19%
Strategi, rådgivning og analyse14 · 11%
Salg11 · 8%
Data og maskinlæring7 · 5%
Toppledelse og ledere6 · 5%
Prosjekt- og programledelse4 · 3%
Produkt og design2 · 2%
Land
USA39
Mexico22
Australia15
Argentina12
Brasil11
Canada10
India4
Storbritannia3
Byer
Mexico City22
Sydney13
Buenos Aires12
Toronto7
San Francisco7
Los Angeles6
Denver4
Chicago3
Jobber de siste 30 dagene
Senior Post Producer
for 7 t sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Account Director
for 15 t sidenStaffSalgTysk kreves
Account Manager
for 1 dag sidenMiddels nivåSalgItaliensk kreves
Account Executive
for 1 dag sidenJuniorSalgItaliensk kreves
Associate Director, SEM (Remote)
for 1 dag sidenUSD 105K–118K / årRemoteStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Associate Director, SEM (Remote)
for 1 dag sidenUSD 105K–118K / årRemoteStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Associate Director, SEM
for 1 dag sidenCAD 145K–165K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Associate Director, SEM
for 1 dag sidenUSD 105K–118K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
AI Product Owner
for 2 dager sidenHybridProdukt og design
Senior Manager, Media Strategy
for 2 dager sidenCAD 85K–105K / årHybridStaffStrategi, rådgivning og analyse
Semi-Senior Designer
for 2 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
IT Office Support
for 3 dager sidenUSD 70K / årPå stedetIT-støtte og drift
Senior Motion Artist/Edit - Temporary
for 3 dager sidenUSD 80–100 / timePå stedetSeniorKreativt, medier og tekst
Embedded Senior Project Manager - FTC
for 3 dager sidenHybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Embedded MidWeight Project Manager - FTC
for 3 dager sidenHybridProgramvareutvikling (generelt)
Senior Data Engineer
for 4 dager sidenSeniorData og maskinlæringPythonSQL
[Campus Monks] Estágio em Design
for 4 dager sidenRemotePT
Senior Designer
for 4 dager sidenHybridSeniorKreativt, medier og tekst
Technical Lead (hands on)
for 4 dager sidenRemoteSenior
Executive Producer
for 4 dager sidenUSD 170K–190K / årPå stedetSeniorKreativt, medier og tekst
Sr. Technical Writer
for 4 dager sidenUSD 3 000–3 500På stedetSeniorKreativt, medier og tekst
Producer - Experience
for 4 dager sidenCAD 80K–90K / årHybridSeniorKreativt, medier og tekst
Creative Techonologist
for 4 dager sidenUSD 115K–145K / årHybridKreativt, medier og tekst
Senior Technical Writer
for 4 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Designer - Temporary
for 7 dager sidenUSD 70–80 / timePå stedetSeniorKreativt, medier og tekst
[Soul Monks] Jovem Aprendiz | Vaga Afirmativa para Pessoas Trans & Não-binárias | São Paulo
for 7 dager sidenPT
[Soul Monks] Jovem Aprendiz | Vaga Afirmativa para Pessoas Trans & Não-binárias | São Carlos
for 7 dager sidenPT
Strategy Director
for 7 dager sidenStaffStrategi, rådgivning og analyseNederlandsk kreves
Strategist
for 7 dager sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Network Analyst
for 7 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Sr Designer Freelance
for 8 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekstSpansk kreves
Performance Media Specialist
for 8 dager sidenRemoteMarkedsføring og kommunikasjonPT
VP, Group Account Director
for 8 dager sidenUSD 175K–230K / årToppledelse (C-nivå)Salg
Senior Motion Artist
for 8 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Designer
for 8 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Design Director
for 8 dager sidenUSD 135K–145K / årPå stedetStaffKreativt, medier og tekst
Senior Project Manager / Producer
for 8 dager sidenUSD 115K–129K / årPå stedetSeniorKreativt, medier og tekst
Group Head, Copy
for 9 dager sidenToppledelse og ledere
Freelance Senior Technical Writer
for 9 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Technical Writer
for 9 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Freelance Senior Designer
for 9 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Designer
for 9 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Freelance Senior Motion Artist/Editor
for 9 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Motion Artist/Editor
for 9 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Freelance Senior Project Manager
for 9 dager sidenSeniorProsjekt- og programledelse
Freelance Senior Producer
for 9 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Project Manager
for 9 dager sidenSeniorProsjekt- og programledelse
Senior Producer
for 9 dager sidenSeniorKreativt, medier og tekst
Senior Product Manager
for 9 dager sidenUSD 110K–120K / årRemotebare USASeniorProdukt og design
Associate Account Director
for 11 dager sidenStaffSalg
Datanes aktualitet
562 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:45 UTC, innhold 4642249 byte.