RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn

← tilbake

Recorded Future

16 ledige stillingerUSASingaporeStorbritannia

CybersikkerhetIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 16 stillinger

Salg44%
Økonomi og juss17%
Programvareutvikling (generelt)17%
Markedsføring og kommunikasjon11%
Strategi, rådgivning og analyse6%
Annet6%
18jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
16ulike stillinger (1.1 annonser hver)
7publisert på travleste dag (2026-10-02)
47åpne på stillingssiden, uansett alder
52medianalder, dager
17%IT (3)
22%i Europa (4)
0%remote
56%med lønn

Størrelsessignal: 47 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 353 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

111
120
010
023
031
042
055
061
072
088
096
1018

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt9 · 50%
Hybrid9 · 50%

Erfaringsnivå

Senior5 · 28%
Middels nivå4 · 22%
Staff3 · 17%
Junior2 · 11%

Rolle

Salg8 · 44%
Programvareutvikling (generelt)3 · 17%
Økonomi og juss3 · 17%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 11%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 6%

Land

USA10
Singapore3
Storbritannia3
De forente arabiske emirater1
Sverige1

Byer

Boston5
Washington3
London3
Dubai1
Gothenburg1

Jobber de siste 30 dagene

Recorded Future·Cybersikkerhet·Washington, DCoriginal ↗
USD 143K–200,5K / årSeniorSalg
Recorded Future·Cybersikkerhet·Dubai, UAEoriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Recorded Future·Cybersikkerhet·Singaporeoriginal ↗
HybridSalg
Recorded Future·Cybersikkerhet·Boston, MAoriginal ↗
USD 92K–137,5K / årHybridMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Recorded Future·Cybersikkerhet·Washington, DCoriginal ↗
USD 127,5K–191,5K / årHybridMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPythonSQL
Recorded Future·Cybersikkerhet·Boston, MAoriginal ↗
USD 127,5K–191,5K / årHybridMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptPythonSQL
Recorded Future·Cybersikkerhet·Texasoriginal ↗
USD 143K–200,5K / årSeniorSalg
Recorded Future·Cybersikkerhet·Boston, MAoriginal ↗
USD 92K–137,5K / årHybridStaffØkonomi og juss
Recorded Future·Cybersikkerhet·Washington, D.C.original ↗
USD 123K–184K / årStaffSalg
Recorded Future·Cybersikkerhet·Texasoriginal ↗
USD 74,5K–112K / årStaffSalg

In-House Counsel (Americas)

for 21 dager siden
Recorded Future·Cybersikkerhet·Boston, MAoriginal ↗
USD 108–162K / årHybridØkonomi og juss
Recorded Future·Cybersikkerhet·London, England, UKoriginal ↗
Salg

In-House Counsel

for 21 dager siden
Recorded Future·Cybersikkerhet·London, England, UKoriginal ↗
HybridJuniorØkonomi og juss

Lead Software Engineer

for 21 dager siden
Recorded Future·Cybersikkerhet·Gothenburg, Swedenoriginal ↗
SeniorProgramvareutvikling (generelt)C#C++Java
Recorded Future·Cybersikkerhet·London, England, UKoriginal ↗
HybridStrategi, rådgivning og analyse
Recorded Future·Cybersikkerhet·Singaporeoriginal ↗
Senior
Recorded Future·Cybersikkerhet·Singaporeoriginal ↗
Middels nivåSalg
Recorded Future·Cybersikkerhet·Boston, MAoriginal ↗
USD 78K–107,2K / årHybridJuniorSalg

Datanes aktualitet

140 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:21 UTC, innhold 606910 byte.