Instructure, Inc.
38 ledige stillinger68 % remoteUSAUngarnStorbritannia
Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 16 % av 38 stillinger
Salg20%
Strategi, rådgivning og analyse12%
Kundesuksess og kundeservice10%
Toppledelse og ledere10%
Økonomi og juss8%
Produkt og design8%
Programvareutvikling (generelt)8%
Annet5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 38 stillinger i søket
40jobber, siste 30 dager
17nye, siste 7 dager
38ulike stillinger (1.1 annonser hver)
8publisert på travleste dag (2026-10-09)
62åpne på stillingssiden, uansett alder
14medianalder, dager
15%IT (6)
32%i Europa (13)
68%remote
68%med lønn
Størrelsessignal: 62 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 85 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote27 · 68%
Hybrid10 · 25%
Arbeidssted ikke oppgitt2 · 5%
På stedet1 · 2%
Erfaringsnivå
Senior14 · 35%
Staff9 · 22%
Middels nivå6 · 15%
Junior2 · 5%
Rolle
Salg8 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse5 · 12%
Kundesuksess og kundeservice4 · 10%
Toppledelse og ledere4 · 10%
Økonomi og juss3 · 8%
Produkt og design3 · 8%
Programvareutvikling (generelt)3 · 8%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 5%
Land
USA20
Ungarn9
Storbritannia5
Filippinene3
De forente arabiske emirater2
Mexico2
Sverige1
Byer
Budapest9
Manila3
London1
Jobber de siste 30 dagene
Director of Customer Success, Scaled Strategy
for 16 t sidenUSD 160K–185K / årRemotebare USAStaffKundesuksess og kundeservice
Corporate Accounting Manager
for 16 t sidenUSD 110K–120K / årRemotebare USAØkonomi og juss
Growth Marketing Manager, Foundry
for 1 dag sidenRemoteMarkedsføring og kommunikasjon
Product Manager
for 1 dag sidenUSD 105K–125K / årRemotebare USAMiddels nivåProdukt og design
AI Engineer, Marketing
for 1 dag sidenUSD 85K–90K / årRemotebare USAData og maskinlæringPython
Senior Learning Consultant
for 1 dag sidenRemotebare USASeniorStrategi, rådgivning og analyse
Sr Technical Product Manager
for 1 dag sidenOriginal: Sr Technical Product Manager
USD 135K–150K / årRemotebare USASeniorProdukt og design
Software Engineer (Canvas Career)
for 1 dag sidenHUF 1 400K–1 800K / månedHybridMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)JavaScriptTypeScript
Accounts Receivable Clerk (Collections)
for 2 dager sidenRemoteØkonomi og juss
Software Engineering Manager (Assessment)
for 2 dager sidenHUF 2 100K–2 400K / månedHybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Director of Strategic Affairs, EMEA
for 2 dager sidenGBP 110K–115,1K / årRemotebare StorbritanniaStaffStrategi, rådgivning og analyse
Senior Account Executive (Education) - ROMENA
for 2 dager sidenSeniorSalg
Accounts Receivable Clerk (O2C)
for 3 dager sidenRemoteØkonomi og juss
Regional direktør (høyere utdanning) - GCC
for 3 dager sidenOriginal: Regional Director (Higher Education) - GCC
StaffToppledelse og ledere
Associate Customer Success Manager - Higher Education
for 4 dager sidenMXN 427K–532K / årHybridJuniorKundesuksess og kundeservice
Growth Account Executive - høyere utdanning - Nordics (remote)
for 4 dager sidenOriginal: Growth Account Executive - Higher Education - Nordics (remote)
HybridMiddels nivåSalg
Sales Development Representative - Italian/German Speaker - Hybrid
for 4 dager sidenHybridSalgTysk krevesItaliensk kreves
Principal Software Engineer
for 7 dager sidenHybridStaffProgramvareutvikling (generelt)Ruby
Renewal Operations Manager
for 8 dager sidenUSD 135K–148K / årRemotebare USADrift og administrasjon
Director, CRM Product Management
for 9 dager sidenUSD 180K–200K / årRemotebare USAStaffToppledelse og ledere
Sr. Analyst, Global Shared Services
for 9 dager sidenPå stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior Account Executive -
for 9 dager sidenUSD 90K–112K / årRemoteSeniorSalg
Founder, Instructure Foundry
for 10 dager sidenRemotebare USAToppledelse og ledere
Senior Account Executive - Canvas - K12
for 11 dager sidenUSD 90,2K–112K / årRemoteSeniorSalg
Director, Assessment Content
for 11 dager sidenUSD 130K–155K / årRemotebare USAStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Decision Scientist
for 11 dager sidenMXN 911K–1 100K / årRemoteSeniorVitenskap og forskning
Director, Strategic Affairs, Business & Government
for 14 dager sidenUSD 150K–200K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse
Direktør, strategiske saker - høyere utdanning
for 14 dager sidenOriginal: Director, Strategic Affairs - Higher Education
USD 150K–200K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse
Customer Success Manager - Dutch & English Speaker (remote)
for 14 dager sidenHUF 12 000K–13 000K / årRemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeserviceNederlandsk kreves
Customer Success Associate - Spanish & English speaker (remote)
for 14 dager sidenRemoteJuniorKundesuksess og kundeserviceSpansk kreves
Senior Renewal Representative - HiEd
for 14 dager sidenUSD 74K–92K / årRemotebare USASenior
Senior Account Executive - Canvas - K12
for 14 dager sidenUSD 90K–112K / årRemotebare USASeniorSalg
Renewal Manager - K-12
for 15 dager sidenUSD 110K–137K / årRemotebare USASeniorToppledelse og ledere
Senior Renewal Representative
for 15 dager sidenUSD 74K–92K / årRemotebare USASenior
Account Executive - Parchment - K12
for 15 dager sidenUSD 74K–92K / årRemotebare USAMiddels nivåSalg
Growth Account Executive - Higher Education - UK (hybrid)
for 15 dager sidenHybridMiddels nivåSalg
Sr Site Reliability Engineer
for 15 dager sidenOriginal: Sr Site Reliability Engineer
HUF 1 800K–2 200K / månedHybridSeniorDevOps / SRE / plattform / skyGolangJavaJavaScript
Senior Product Designer
for 16 dager sidenHUF 1 500K–2 000K / månedHybridSeniorProdukt og design
AI Platform Engineer
for 16 dager sidenHUF 1 800K–2 100K / månedHybridDevOps / SRE / plattform / skyJavaScriptTypeScript
Senior analytiker inntektsdrift
for 29 dager sidenOriginal: Senior Revenue Operations Analyst
HUF 1 000K–1 400K / månedRemoteSeniorDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
253 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:38 UTC, innhold 899329 byte.