RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Această pagină este disponibilă în Română.Schimbați×

← tilbake

Civica

32 ledige stillinger18 % remoteStorbritanniaIndiaAustralia

Offentlig sektor, utdanning og ideell sektorProgramvareselskapIT-andel 25 % av 32 stillinger

Salg18%
Strategi, rådgivning og analyse15%
Økonomi og juss12%
Programvareutvikling (generelt)12%
Prosjekt- og programledelse12%
Drift og administrasjon9%
Toppledelse og ledere6%
QA og testing3%
34jobber, siste 30 dager
11nye, siste 7 dager
32ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-22)
51åpne på stillingssiden, uansett alder
22medianalder, dager
24%IT (8)
47%i Europa (16)
18%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 51 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1458 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
031
040
050
062
071
081
0915
1029

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt26 · 76%
Remote6 · 18%
Hybrid2 · 6%

Erfaringsnivå

Middels nivå10 · 29%
Staff5 · 15%
Senior3 · 9%
Junior1 · 3%

Rolle

Salg6 · 18%
Strategi, rådgivning og analyse5 · 15%
Programvareutvikling (generelt)4 · 12%
Økonomi og juss4 · 12%
Prosjekt- og programledelse4 · 12%
Drift og administrasjon3 · 9%
Toppledelse og ledere2 · 6%
IT-sikkerhet1 · 3%

Land

Storbritannia16
India10
Australia7
Canada1

Byer

Vadodara10
London9
Melbourne6
Leeds5
Sydney4
Bristol4
Dudley4
Perth3

Jobber de siste 30 dagene

Engineering Manager

for 1 dag siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·United Kingdomoriginal ↗
RemoteStaffProgramvareutvikling (generelt)
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
Middels nivåStrategi, rådgivning og analyse

FP&A Senior Manager

for 2 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·London, England, United Kingdomoriginal ↗
StaffØkonomi og juss

Junior Security Engineer

for 2 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
JuniorIT-sikkerhet

GTM Analyst

for 2 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·London, England, United Kingdomoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse

Program Manager

for 3 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australia | Perth, Western Australia, Australia | Adelaide, South Australia, Australia | Brisbane, Queensland, Australiaoriginal ↗
Middels nivåProsjekt- og programledelse

NHS Payroll Controller

for 3 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Birmingham, England, United Kingdom | Manchester, England, United Kingdom | Newcastle upon Tyne, England, United Kingdom | Middlesbrough, England, United Kingdomoriginal ↗
RemoteMiddels nivåØkonomi og juss

FP&A Analyst

for 3 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
Økonomi og juss

Commercial Manager

for 3 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·London, England, United Kingdomoriginal ↗
Salg

Key Account Manager

for 5 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·London, England, United Kingdom | Hertford, England, United Kingdom | Birmingham, England, United Kingdom | Nottingham, England, United Kingdomoriginal ↗
Middels nivåSalg
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Dudley, England, United Kingdom | London, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdom | Manchester, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdomoriginal ↗
Middels nivåSalg

Infrastructure Manager

for 8 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
RemoteToppledelse og ledere
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australia | Brisbane, Queensland, Australia | Perth, Western Australia, Australia | Adelaide, South Australia, Australiaoriginal ↗
Middels nivåProsjekt- og programledelse

ER Consultant

for 8 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
Helse
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·London, England, United Kingdom | Altrincham, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdom | Dudley, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdomoriginal ↗
Programvareutvikling (generelt)

Electoral Consultant

for 9 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·London, England, United Kingdom | Altrincham, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdom | Dudley, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdomoriginal ↗
Middels nivåStrategi, rådgivning og analyse

RTLS Business Analyst

for 10 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Winnipeg, Manitoba, Canadaoriginal ↗
Middels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
Økonomi og juss

Senior PMO Analyst

for 11 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Vadodara, Gujarat, India | Indore, Madhya Pradesh, Indiaoriginal ↗
RemoteSeniorProsjekt- og programledelse

IT Hardware Engineer

for 11 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Leeds, England, United Kingdomoriginal ↗
IT-støtte og drift
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
Middels nivåSalg
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Amersham, England, United Kingdomoriginal ↗
HybridSalg
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
Drift og administrasjon
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·London, England, United Kingdomoriginal ↗
StaffToppledelse og ledere

Purchase Administrator

for 18 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
Middels nivåDrift og administrasjon

SRE Engineering Manager

for 22 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·United Kingdomoriginal ↗
RemoteStaffDevOps / SRE / plattform / sky

Presales Manager

for 22 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·London, England, United Kingdom | Leeds, England, United Kingdom | Altrincham, England, United Kingdom | Dudley, England, United Kingdom | Bristol, England, United Kingdomoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse

Senior Software Engineer

for 23 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Vadodara, Gujarat, India | Indore, Madhya Pradesh, Indiaoriginal ↗
SeniorProgramvareutvikling (generelt)C#SQL
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Melbourne, Victoria, Australiaoriginal ↗
StaffHR og rekruttering
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Melbourne, Victoria, Australia | Sydney, New South Wales, Australiaoriginal ↗
Prosjekt- og programledelse

LiveOps Engineer

for 25 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·United Kingdomoriginal ↗
RemoteProgramvareutvikling (generelt)BashGolangPython
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Vadodara, Gujarat, Indiaoriginal ↗
SeniorQA og testingPython

Payments Team Administrator

for 26 dager siden
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Amersham, England, United Kingdomoriginal ↗
HybridDrift og administrasjon
Civica·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Perth, Western Australia, Australiaoriginal ↗
Salg

Datanes aktualitet

119 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-24 03:45 UTC, innhold 674818 byte.