STACK Infrastructure APAC
20 ledige stillingerAustraliaSingaporeJapan
Offentlig sektor, utdanning og ideell sektorIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 20 stillinger
Drift og administrasjon30%
Økonomi og juss30%
Toppledelse og ledere15%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk10%
Kundesuksess og kundeservice5%
Prosjekt- og programledelse5%
Strategi, rådgivning og analyse5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 20 stillinger i søket
20jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-16)
48åpne på stillingssiden, uansett alder
31medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 48 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 179 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
På stedet19 · 95%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 5%
Erfaringsnivå
Senior5 · 25%
Middels nivå3 · 15%
Staff3 · 15%
Toppledelse (C-nivå)2 · 10%
Junior1 · 5%
Rolle
Økonomi og juss6 · 30%
Drift og administrasjon6 · 30%
Toppledelse og ledere3 · 15%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk2 · 10%
Kundesuksess og kundeservice1 · 5%
Prosjekt- og programledelse1 · 5%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 5%
Land
Australia8
Singapore6
Japan4
Byer
Truganina4
Melbourne4
Tokyo3
Osaka2
Inzai1
Jobber de siste 30 dagene
Vice President Security Risk and Resilience (APAC)
for 22 t sidenPå stedetToppledelse (C-nivå)Økonomi og juss
Critical Operations Coordinator (Japan)
for 2 dager sidenJuniorDrift og administrasjon
Customer Success Manager (Japan)
for 7 dager sidenPå stedetKundesuksess og kundeservice
Project Manager – HV Infrastructure
for 7 dager sidenPå stedetSeniorProsjekt- og programledelse
Project Engineer – HV Infrastructure
for 7 dager sidenPå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Commissioning Manager (Japan)
for 7 dager sidenPå stedetMiddels nivåToppledelse og ledere
Design Manager, Engineering (Australia)
for 14 dager sidenPå stedetStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Legal Counsel (Projects) (APAC)
for 16 dager sidenPå stedetØkonomi og juss
Legal Counsel (Real Assets) (APAC)
for 16 dager sidenPå stedetØkonomi og juss
Accountant (Japan)
for 16 dager sidenPå stedetMiddels nivåØkonomi og juss
Vice President, Commercial Contracts and Operations Procurement (APAC)
for 17 dager sidenPå stedetToppledelse (C-nivå)Drift og administrasjon
Tax Director (APAC)
for 18 dager sidenPå stedetStaffØkonomi og juss
Insurance & Treasury Operations Manager (APAC)
for 18 dager sidenPå stedetSeniorØkonomi og juss
Director of Sustainability and Environment (APAC)
for 19 dager sidenPå stedetStaffToppledelse og ledere
Maintenance Systems & Planning Coordinator (Australia)
for 21 dager sidenPå stedetDrift og administrasjon
Operation Infrastructure Solution Specialist (Malaysia)
for 21 dager sidenPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
Project Assistant (Japan)
for 23 dager sidenPå stedetMiddels nivåDrift og administrasjon
People & Culture Operations Manager (APAC)
for 24 dager sidenPå stedetSeniorDrift og administrasjon
Senior Commissioning Manager (Australia)
for 29 dager sidenPå stedetSeniorToppledelse og ledere
Senior Critical Operations Technician (Australia)
for 30 dager sidenPå stedetSeniorDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
15 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 22:11 UTC, innhold 984790 byte.