RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn

← tilbake

STACK Infrastructure APAC

20 ledige stillingerAustraliaSingaporeJapan

Offentlig sektor, utdanning og ideell sektorIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 20 stillinger

Drift og administrasjon30%
Økonomi og juss30%
Toppledelse og ledere15%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk10%
Kundesuksess og kundeservice5%
Prosjekt- og programledelse5%
Strategi, rådgivning og analyse5%
20jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-16)
48åpne på stillingssiden, uansett alder
31medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 48 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 179 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
041
052
069
073
084
0912
1017

Arbeidssted

På stedet19 · 95%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 5%

Erfaringsnivå

Senior5 · 25%
Middels nivå3 · 15%
Staff3 · 15%
Toppledelse (C-nivå)2 · 10%
Junior1 · 5%

Rolle

Økonomi og juss6 · 30%
Drift og administrasjon6 · 30%
Toppledelse og ledere3 · 15%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk2 · 10%
Kundesuksess og kundeservice1 · 5%
Prosjekt- og programledelse1 · 5%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 5%

Land

Australia8
Singapore6
Japan4

Byer

Truganina4
Melbourne4
Tokyo3
Osaka2
Inzai1

Jobber de siste 30 dagene

STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Truganinaoriginal ↗
På stedetToppledelse (C-nivå)Økonomi og juss
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Keihannaoriginal ↗
JuniorDrift og administrasjon
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Osakaoriginal ↗
På stedetKundesuksess og kundeservice
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Melbourneoriginal ↗
På stedetSeniorProsjekt- og programledelse
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Melbourneoriginal ↗
På stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Inzai | Tokyooriginal ↗
På stedetMiddels nivåToppledelse og ledere
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Melbourneoriginal ↗
På stedetStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Singaporeoriginal ↗
På stedetØkonomi og juss
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Singaporeoriginal ↗
På stedetØkonomi og juss

Accountant (Japan)

for 16 dager siden
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Tokyooriginal ↗
På stedetMiddels nivåØkonomi og juss
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Singaporeoriginal ↗
På stedetToppledelse (C-nivå)Drift og administrasjon

Tax Director (APAC)

for 18 dager siden
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Singaporeoriginal ↗
På stedetStaffØkonomi og juss
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Singaporeoriginal ↗
På stedetSeniorØkonomi og juss
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Melbourneoriginal ↗
På stedetStaffToppledelse og ledere
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Truganinaoriginal ↗
På stedetDrift og administrasjon
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Johor Baruoriginal ↗
På stedetStrategi, rådgivning og analyse

Project Assistant (Japan)

for 23 dager siden
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Tokyo | Osakaoriginal ↗
På stedetMiddels nivåDrift og administrasjon
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Singaporeoriginal ↗
På stedetSeniorDrift og administrasjon
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Truganinaoriginal ↗
På stedetSeniorToppledelse og ledere
STACK Infrastructure APAC·Offentlig sektor, utdanning og ideell sektor·Truganinaoriginal ↗
På stedetSeniorDrift og administrasjon

Datanes aktualitet

15 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 22:11 UTC, innhold 984790 byte.