Mirakl
13 ledige stillinger7 % remoteFrankrikeTysklandUSA
MarkedsplasserIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 13 stillinger
Strategi, rådgivning og analyse43%
Økonomi og juss21%
Salg14%
Markedsføring og kommunikasjon14%
HR og rekruttering7%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 13 stillinger i søket
14jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
13ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-01)
30åpne på stillingssiden, uansett alder
52medianalder, dager
0%IT (0)
93%i Europa (13)
7%remote
57%med lønn
Størrelsessignal: 30 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1289 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt12 · 86%
Remote1 · 7%
Hybrid1 · 7%
Erfaringsnivå
Junior7 · 50%
Middels nivå3 · 21%
Staff2 · 14%
Senior1 · 7%
Rolle
Strategi, rådgivning og analyse6 · 43%
Økonomi og juss3 · 21%
Salg2 · 14%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 14%
HR og rekruttering1 · 7%
Land
Frankrike11
Tyskland1
USA1
Storbritannia1
Byer
Paris10
Munich1
Bordeaux1
Boston1
London1
Jobber de siste 30 dagene
Account Executive, Mirakl Connect
for 12 t sidenMiddels nivåSalgTysk kreves
Solution Consultant, Connect EMEA
for 1 dag sidenRemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyseFransk kreves
Revenue Systems & Automation Analyst, Salesforce - Paris
for 4 dager sidenHybridMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyseFransk kreves
Deputy Accounting Director (freelance/contractor)
for 7 dager sidenStaffØkonomi og juss
Deputy Accounting Director (freelance/contractor)
for 7 dager sidenStaffØkonomi og juss
AI Analyst Co-op
for 10 dager sidenUSD 25 / timeStrategi, rådgivning og analyse
HR Project Manager Intern - January 2027
for 15 dager sidenEUR 1 200–1 400 / månedJuniorHR og rekrutteringFransk kreves
Solution Consultant Intern
for 16 dager sidenEUR 1 200–1 400 / månedJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Sales Excellence Project Intern
for 17 dager sidenEUR 1 200–1 400 / månedJuniorSalgFransk kreves
Business Analyst/ Consultant Intern – Mirakl Ads, Paris
for 21 dager sidenEUR 1 200–1 400 / månedJuniorStrategi, rådgivning og analyseFransk kreves
Business Analyst Intern, London
for 22 dager sidenGBP 2 000 / månedJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Brand Design Intern or Apprentice
for 22 dager sidenEUR 1 200–1 600 / månedJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Product Marketing Intern
for 22 dager sidenEUR 1 200–1 400 / månedJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Accountant, General Ledger (Freelance/Contractor)
for 28 dager sidenSeniorØkonomi og jussFransk kreves
Datanes aktualitet
68 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 22:19 UTC, innhold 499074 byte.