RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Mirakl

13 ledige stillinger7 % remoteFrankrikeTysklandUSA

MarkedsplasserIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 13 stillinger

Strategi, rådgivning og analyse43%
Økonomi og juss21%
Salg14%
Markedsføring og kommunikasjon14%
HR og rekruttering7%
14jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
13ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-01)
30åpne på stillingssiden, uansett alder
52medianalder, dager
0%IT (0)
93%i Europa (13)
7%remote
57%med lønn

Størrelsessignal: 30 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1289 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
063
071
081
093
1013

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt12 · 86%
Remote1 · 7%
Hybrid1 · 7%

Erfaringsnivå

Junior7 · 50%
Middels nivå3 · 21%
Staff2 · 14%
Senior1 · 7%

Rolle

Strategi, rådgivning og analyse6 · 43%
Økonomi og juss3 · 21%
Salg2 · 14%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 14%
HR og rekruttering1 · 7%

Land

Frankrike11
Tyskland1
USA1
Storbritannia1

Byer

Paris10
Munich1
Bordeaux1
Boston1
London1

Jobber de siste 30 dagene

Mirakl·Markedsplasser·München, Bavaria, Germanyoriginal ↗
Middels nivåSalgTysk kreves
Mirakl·Markedsplasser·Paris, Franceoriginal ↗
RemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyseFransk kreves
Mirakl·Markedsplasser·Paris, Franceoriginal ↗
HybridMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyseFransk kreves
Mirakl·Markedsplasser·Bordeaux, Franceoriginal ↗
StaffØkonomi og juss
Mirakl·Markedsplasser·Paris, Franceoriginal ↗
StaffØkonomi og juss

AI Analyst Co-op

for 10 dager siden
Mirakl·Markedsplasser·Boston, Massachusetts, United Statesoriginal ↗
USD 25 / timeStrategi, rådgivning og analyse
Mirakl·Markedsplasser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 400 / månedJuniorHR og rekrutteringFransk kreves

Solution Consultant Intern

for 16 dager siden
Mirakl·Markedsplasser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 400 / månedJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Mirakl·Markedsplasser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 400 / månedJuniorSalgFransk kreves
Mirakl·Markedsplasser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 400 / månedJuniorStrategi, rådgivning og analyseFransk kreves
Mirakl·Markedsplasser·London, England, United Kingdomoriginal ↗
GBP 2 000 / månedJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Mirakl·Markedsplasser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 600 / månedJuniorMarkedsføring og kommunikasjon

Product Marketing Intern

for 22 dager siden
Mirakl·Markedsplasser·Paris, Franceoriginal ↗
EUR 1 200–1 400 / månedJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Mirakl·Markedsplasser·Paris, Franceoriginal ↗
SeniorØkonomi og jussFransk kreves

Datanes aktualitet

68 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 22:19 UTC, innhold 499074 byte.