THG Ingenuity
21 ledige stillingerStorbritanniaUSA
Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 19 % av 21 stillinger
Kundesuksess og kundeservice19%
Markedsføring og kommunikasjon14%
Restaurant, hotell og renhold14%
IT-støtte og drift10%
Økonomi og juss10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Salg5%
Drift og administrasjon5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 21 stillinger i søket
21jobber, siste 30 dager
9nye, siste 7 dager
21ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-19)
48åpne på stillingssiden, uansett alder
42medianalder, dager
19%IT (4)
86%i Europa (18)
0%remote
14%med lønn
Størrelsessignal: 48 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 277 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt20 · 95%
På stedet1 · 5%
Erfaringsnivå
Staff2 · 10%
Junior2 · 10%
Toppledelse (C-nivå)1 · 5%
Middels nivå1 · 5%
Senior1 · 5%
Rolle
Kundesuksess og kundeservice4 · 19%
Markedsføring og kommunikasjon3 · 14%
Restaurant, hotell og renhold3 · 14%
Programvareutvikling (generelt)2 · 10%
IT-støtte og drift2 · 10%
Økonomi og juss2 · 10%
Toppledelse og ledere1 · 5%
Drift og administrasjon1 · 5%
Land
Storbritannia18
USA2
Byer
Manchester16
Northwich2
Warrington1
Jobber de siste 30 dagene
US - Customer Service Agent
for 14 t sidenKundesuksess og kundeservice
Managing Director - THG Studios
for 17 t sidenToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Customer Experience Advisor
for 2 dager sidenGBP 1 000Kundesuksess og kundeservice
Staff Technology Engineer - On-Site Support
for 2 dager sidenPå stedetStaffProgramvareutvikling (generelt)
Project Manager - Warehouse Automation
for 2 dager sidenDrift og administrasjon
People Advisor
for 4 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Sales Development Representative (SDR)
for 4 dager sidenSalg
Marketing Coordinator - B2B
for 4 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjon
Customer Service Advisor - Immediate Start
for 4 dager sidenGBP 1 000Kundesuksess og kundeservice
IT Support Engineer
for 7 dager sidenIT-støtte og drift
Assistant Management Accountant - THG Fulfil
for 10 dager sidenØkonomi og juss
Management Accountant - THG Fulfil
for 10 dager sidenØkonomi og juss
Gym Assistant
for 18 dager sidenRestaurant, hotell og renhold
Staff Technology Engineer (Warehouse IT Support)
for 23 dager sidenStaffIT-støtte og drift
Audio Visual (AV) Engineer
for 24 dager sidenMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)
Customer Success Manager - US Fulfilment
for 25 dager sidenUSD 70K–100K / årKundesuksess og kundeservice
Event Chef de Partie
for 25 dager sidenRestaurant, hotell og renhold
Night Cleaner (Full Time)
for 28 dager sidenRestaurant, hotell og renhold
Engineering Maintenance Lead
for 28 dager sidenSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
SEO Executive - Graduate / Junior
for 29 dager sidenJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Graduate Ecommerce Executive
for 29 dager sidenJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Datanes aktualitet
249 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:30 UTC, innhold 1113919 byte.