RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← tilbake

THG Ingenuity

21 ledige stillingerStorbritanniaUSA

Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 19 % av 21 stillinger

Kundesuksess og kundeservice19%
Markedsføring og kommunikasjon14%
Restaurant, hotell og renhold14%
IT-støtte og drift10%
Økonomi og juss10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Salg5%
Drift og administrasjon5%
21jobber, siste 30 dager
9nye, siste 7 dager
21ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-19)
48åpne på stillingssiden, uansett alder
42medianalder, dager
19%IT (4)
86%i Europa (18)
0%remote
14%med lønn

Størrelsessignal: 48 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 277 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
011
020
032
042
050
060
079
084
0917
1013

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt20 · 95%
På stedet1 · 5%

Erfaringsnivå

Staff2 · 10%
Junior2 · 10%
Toppledelse (C-nivå)1 · 5%
Middels nivå1 · 5%
Senior1 · 5%

Rolle

Kundesuksess og kundeservice4 · 19%
Markedsføring og kommunikasjon3 · 14%
Restaurant, hotell og renhold3 · 14%
Programvareutvikling (generelt)2 · 10%
IT-støtte og drift2 · 10%
Økonomi og juss2 · 10%
Toppledelse og ledere1 · 5%
Drift og administrasjon1 · 5%

Land

Storbritannia18
USA2

Byer

Manchester16
Northwich2
Warrington1

Jobber de siste 30 dagene

THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·US, New Jerseyoriginal ↗
Kundesuksess og kundeservice
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Toppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Northwichoriginal ↗
GBP 1 000Kundesuksess og kundeservice
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
På stedetStaffProgramvareutvikling (generelt)
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Drift og administrasjon

People Advisor

for 4 dager siden
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchester; UK, Warringtonoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Salg
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjon
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Northwichoriginal ↗
GBP 1 000Kundesuksess og kundeservice

IT Support Engineer

for 7 dager siden
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·EUR, Magniceoriginal ↗
IT-støtte og drift
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Økonomi og juss
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Økonomi og juss

Gym Assistant

for 18 dager siden
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Restaurant, hotell og renhold
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
StaffIT-støtte og drift

Audio Visual (AV) Engineer

for 24 dager siden
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Middels nivåProgramvareutvikling (generelt)
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·US, New Jerseyoriginal ↗
USD 70K–100K / årKundesuksess og kundeservice

Event Chef de Partie

for 25 dager siden
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Restaurant, hotell og renhold

Night Cleaner (Full Time)

for 28 dager siden
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
Restaurant, hotell og renhold
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
SeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorMarkedsføring og kommunikasjon
THG Ingenuity·Netthandel og varehandel·UK, Manchesteroriginal ↗
JuniorMarkedsføring og kommunikasjon

Datanes aktualitet

249 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:30 UTC, innhold 1113919 byte.