Castrol
76 ledige stillinger10 % remoteIndiaUngarnUSA
Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 1 % av 76 stillinger
Salg16%
Drift og administrasjon13%
Økonomi og juss12%
Toppledelse og ledere11%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk8%
Markedsføring og kommunikasjon6%
Strategi, rådgivning og analyse6%
Annet18%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 76 stillinger i søket
84jobber, siste 30 dager
23nye, siste 7 dager
76ulike stillinger (1.1 annonser hver)
10publisert på travleste dag (2026-10-14)
107åpne på stillingssiden, uansett alder
18medianalder, dager
2%IT (2)
32%i Europa (27)
10%remote
13%med lønn
Størrelsessignal: 107 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 33 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt71 · 85%
Remote8 · 10%
Hybrid3 · 4%
På stedet2 · 2%
Erfaringsnivå
Senior43 · 51%
Middels nivå10 · 12%
Staff6 · 7%
Junior1 · 1%
Rolle
Salg13 · 15%
Drift og administrasjon11 · 13%
Økonomi og juss10 · 12%
Toppledelse og ledere9 · 11%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk7 · 8%
Markedsføring og kommunikasjon5 · 6%
Strategi, rådgivning og analyse5 · 6%
Håndverk, bygg og produksjon3 · 4%
Land
India23
Ungarn16
USA16
Kina9
Storbritannia8
Malaysia7
Polen3
Mexico2
Byer
Budapest15
Shanghai7
Kuala Lumpur7
Baton Rouge6
Mumbai5
Wayne5
Warsaw3
Szeged3
Jobber de siste 30 dagene
Sales Support Specialist
for 22 t sidenHybridSalg
Senior analytiker finansdatadrift
for 1 dag sidenOriginal: Finance Data Operations Senior Analyst
SeniorØkonomi og juss
Global Delivery Manager - Operational Cost Competitiveness
for 1 dag sidenProsjekt- og programledelse
Markedsutviklingssjef termisk styring ANZ
for 1 dag sidenOriginal: Thermal Management ANZ Market Development Manager
Toppledelse og ledere
Spesialist salgsstyrkeeffektivitet
for 1 dag sidenOriginal: Sales Force Effectiveness Specialist
SeniorSalg
Senior Manager - NPI
for 2 dager sidenStaffToppledelse og ledere
Engineering Manager
for 2 dager sidenStaffProgramvareutvikling (generelt)
Engineering Manager
for 2 dager sidenStaffProgramvareutvikling (generelt)
OEM/FWS & Incentive Marketing Lead - Europe
for 2 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
ARC-analytiker -analytiker for regnskap og rapportering
for 3 dager sidenOriginal: ARC Analyst -Accounting & Reporting Analyst
Middels nivåØkonomi og juss
Marketing-spesialist DACH
for 4 dager sidenOriginal: Marketing Specialist DACH
Markedsføring og kommunikasjonTysk kreves
Commercial Deal Desk & Pricing Lead
for 4 dager sidenSenior
Order Management Specialist
for 4 dager sidenSeniorDrift og administrasjon
Ordrehåndteringsspesialist - Castrol ( japansktalende)
for 4 dager sidenOriginal: Order Management Specialist - Castrol ( Japanese Speaker)
SeniorDrift og administrasjon
Castrol Poland Senior finansrådgiver
for 4 dager sidenOriginal: Castrol Poland Senior Finance Advisor
PLN 186K–266K / årSeniorØkonomi og jussPolsk kreves
Plant Manager / Directeur de site industriel
for 5 dager sidenSeniorHåndverk, bygg og produksjonFransk kreves
Leder for Castrol Finance FP&A-systemer
for 5 dager sidenOriginal: Castrol Finance FP&A Systems Lead
SeniorØkonomi og juss
Castrol FP&A Finance Senior Analyst
for 8 dager sidenSeniorØkonomi og juss
Leder for medarbeideropplevelse og People Analytics
for 9 dager sidenOriginal: Employee Experience and People Analytics Lead
SeniorHR og rekruttering
Partner for medarbeiderrelasjoner – Europe and META
for 9 dager sidenOriginal: People Relations Partner – Europe and META
Tysk kreves
Global SME for bærekraft i logistikk
for 9 dager sidenOriginal: Global Logistics Sustainability SME
Drift og administrasjon
Pricing Operations & TurfView Lead – CEE & Nordics
for 9 dager sidenSeniorDrift og administrasjon
Business Manager distributør - Cars Jakarta
for 10 dager sidenOriginal: Distributor Business Manager - Cars Jakarta
Toppledelse og ledere
Execution Analyst, Invoice Processing
for 10 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Partner for medarbeiderrelasjoner
for 10 dager sidenOriginal: People Relations Partner
Castrol-salgssjef for datasenterbransjen
for 10 dager sidenOriginal: Castrol Data Center Industry Sales Manager
RemoteSalg
Senior Account Manager
for 10 dager sidenSeniorSalg
Walmart Auto Care Center Account Manager nasjonale kunder
for 11 dager sidenOriginal: Walmart Auto Care Center National Account Manager
USD 139K–198K / årRemotebare USASeniorSalg
Marketing Manager - termisk styring Castrol
for 12 dager sidenOriginal: Marketing Manager - Thermal Management Castrol
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Order Management Specialist
for 12 dager sidenSeniorDrift og administrasjon
Teknisk servicesjef
for 12 dager sidenOriginal: Technical Services Manager
SeniorToppledelse og ledere
Head of Brand and Sponsorship
for 14 dager sidenOriginal: Head of Brand and Sponsorship
StaffMarkedsføring og kommunikasjon
BOM- og stamdatakoordinator
for 15 dager sidenOriginal: BOM & Master Data Coordinator
Product Costing Analyst
for 15 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
SAP SME Lead prosessutvikling O2C
for 15 dager sidenOriginal: SAP Process Development SME Lead O2C
Senior
SAP- og prosessutviklingsanalytiker
for 15 dager sidenOriginal: SAP and Process Development Analyst
Strategi, rådgivning og analyse
Customer Quality Coordinator
for 16 dager sidenMiddels nivå
Leder for forsyningskjede - lansering av nye produkter
for 16 dager sidenOriginal: Supply Chain Lead - New Product Introduction
SeniorDrift og administrasjon
Supply Chain Project Manager - New Product Introduction
for 16 dager sidenSeniorDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
611 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 14:25 UTC, innhold 1481638 byte.