RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tilbake

Viktor

10 ledige stillinger30 % remotePolenIrlandUSA

Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 20 % av 10 stillinger

HR og rekruttering20%
Drift og administrasjon20%
Programvareutvikling (generelt)20%
Salg10%
Markedsføring og kommunikasjon10%
Annet20%
10jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-13)
31åpne på stillingssiden, uansett alder
73medianalder, dager
20%IT (2)
90%i Europa (9)
30%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 31 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 193 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
043
051
066
075
084
092
1010

Arbeidssted

På stedet7 · 70%
Remote3 · 30%

Erfaringsnivå

Senior2 · 20%

Rolle

Programvareutvikling (generelt)2 · 20%
Drift og administrasjon2 · 20%
HR og rekruttering2 · 20%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 10%
Salg1 · 10%

Land

Polen8
Irland5
USA2

Byer

Warsaw8
Dublin5
New York City2

Jobber de siste 30 dagene

Solutions Engineer

for 9 dager siden
Original: Solutions Engineer
Viktor·Dublin | Warsaw | New York Cityoriginal ↗
På stedetProgramvareutvikling (generelt)

Merkevare- og webdesigner

for 9 dager siden
Original: Brand & Web Designer
Viktor·Warsaw or Dublin onsite | remote in Europeoriginal ↗
RemoteMarkedsføring og kommunikasjon

Solutions Engineering Lead

for 10 dager siden
Viktor·Dublin | Warsaworiginal ↗
På stedetSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Original: Martech Lead (AI Builder)
Viktor·Warsaw or Dublin onsite | remote in Europeoriginal ↗
RemoteSenior
Original: Candidate Experience Specialist
På stedet

Drift (People)

for 10 dager siden
Original: Operations (People)
På stedetDrift og administrasjon

Medarbeideropplevelse

for 10 dager siden
Original: People Experience
På stedetHR og rekruttering

Direktørassistent for CMO

for 10 dager siden
Original: Executive Assistant to the CMO
Viktor·Dublin | remote in Europeoriginal ↗
RemoteDrift og administrasjon

Recruiter (teknologi)

for 14 dager siden
Original: Recruiter (Tech)
På stedetHR og rekruttering
Original: Founding Account Executive (US)
Viktor·New York Cityoriginal ↗
På stedetSalg

Datanes aktualitet

97 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:08 UTC, innhold 400432 byte.