RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 3 min siden
Norsk
Logg inn
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← tilbake

TERRA

6 ledige stillinger100 % remote

Spill og bettingIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 17 % av 6 stillinger

Kreativt, medier og tekst33%
QA og testing17%
Økonomi og juss17%
Annet33%
6jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
6ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-06)
10åpne på stillingssiden, uansett alder
28medianalder, dager
17%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 10 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 65 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
083
092
105

Arbeidssted

Remote6 · 100%

Erfaringsnivå

Middels nivå1 · 17%

Rolle

Kreativt, medier og tekst2 · 33%
QA og testing1 · 17%
Økonomi og juss1 · 17%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Original: US English to Slovak Freelance Videogame Localizers
TERRA·Spill og betting·Remoteoriginal ↗
RemoteKreativt, medier og tekst

Tekstere

for 17 dager siden
Original: Subtitlers
TERRA·Spill og betting·Worldwideoriginal ↗
RemoteSpansk kreves
Original: Translators, Editors & MTPE Specialists
TERRA·Spill og betting·Worldwideoriginal ↗
RemoteKreativt, medier og tekst
Original: Audio QA Reviewer for Subtitles (ASREC)
TERRA·Spill og betting·Worldwideoriginal ↗
RemoteQA og testing
Original: US English to Haitian Creole Translator – Healthcare & Legal
TERRA·Spill og betting·Remoteoriginal ↗
RemoteØkonomi og juss

LQA testers

for 28 dager siden
TERRA·Spill og betting·Worldwideoriginal ↗
RemoteMiddels nivå

Datanes aktualitet

95 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:08 UTC, innhold 67319 byte.