TERRA
6 ledige stillinger100 % remote
Spill og bettingIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 17 % av 6 stillinger
Kreativt, medier og tekst33%
QA og testing17%
Økonomi og juss17%
Annet33%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 6 stillinger i søket
6jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
6ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-06)
10åpne på stillingssiden, uansett alder
28medianalder, dager
17%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 10 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 65 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote6 · 100%
Erfaringsnivå
Middels nivå1 · 17%
Rolle
Kreativt, medier og tekst2 · 33%
QA og testing1 · 17%
Økonomi og juss1 · 17%
Land
ingen data
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Original: US English to Slovak Freelance Videogame Localizers
RemoteKreativt, medier og tekst
Oversettere, redaktører og MTPE-spesialister
for 17 dager sidenOriginal: Translators, Editors & MTPE Specialists
RemoteKreativt, medier og tekst
Lyd-QA-vurderer for undertekster (ASREC)
for 17 dager sidenOriginal: Audio QA Reviewer for Subtitles (ASREC)
RemoteQA og testing
Oversetter fra US English til haitisk kreolsk – helse & juss
for 21 dager sidenOriginal: US English to Haitian Creole Translator – Healthcare & Legal
RemoteØkonomi og juss
LQA testers
for 28 dager sidenRemoteMiddels nivå
Datanes aktualitet
95 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:08 UTC, innhold 67319 byte.