RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 9 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Wahed

6 ledige stillinger17 % remoteIndiaMalaysiaUSA

Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 6 stillinger

Økonomi og juss50%
Toppledelse og ledere33%
Markedsføring og kommunikasjon17%
6jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
6ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-16)
19åpne på stillingssiden, uansett alder
70medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
17%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 19 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1723 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
062
072
084
091
105

Arbeidssted

Hybrid5 · 83%
Remote1 · 17%

Erfaringsnivå

Senior2 · 33%
Junior1 · 17%

Rolle

Økonomi og juss3 · 50%
Toppledelse og ledere2 · 33%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 17%

Land

India3
Malaysia2
USA1

Byer

Mumbai3
Kuala Lumpur2

Jobber de siste 30 dagene

US Country Head

for 4 dager siden
Wahed·Eiendom, bygg og proptech·USAoriginal ↗
RemoteToppledelse og ledere

Growth Lead

for 8 dager siden
Original: Growth Lead
Wahed·Eiendom, bygg og proptech·Kuala Lumpuroriginal ↗
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Financial Analyst (FP&A)

for 8 dager siden
Wahed·Eiendom, bygg og proptech·Mumbaioriginal ↗
HybridØkonomi og juss
Wahed·Eiendom, bygg og proptech·Mumbaioriginal ↗
HybridØkonomi og juss
Original: Senior Associate, Property Asset Management
Wahed·Eiendom, bygg og proptech·Kuala Lumpuroriginal ↗
HybridSeniorToppledelse og ledere
Wahed·Eiendom, bygg og proptech·Mumbaioriginal ↗
HybridJuniorØkonomi og juss

Datanes aktualitet

16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:01 UTC, innhold 190805 byte.