Offshore Launch
7 ledige stillinger100 % remote
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 7 stillinger
Drift og administrasjon71%
Kundesuksess og kundeservice14%
Sjåfør og transport14%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 7 stillinger i søket
7jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
7ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-22)
11åpne på stillingssiden, uansett alder
15medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 11 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 149 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote7 · 100%
Erfaringsnivå
ingen data
Rolle
Drift og administrasjon5 · 71%
Sjåfør og transport1 · 14%
Kundesuksess og kundeservice1 · 14%
Land
ingen data
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
USD 1 600 / månedRemoteDrift og administrasjon
Kontorsjef, rørleggerarbeid og oppussing for bolig
for 1 dag sidenOriginal: Office Manager, Residential Plumbing & Remodeling
USD 1 600 / månedRemoteDrift og administrasjon
Remote Office Manager – Plumbing & Septic (Housecall Pro)
for 1 dag sidenUSD 1 600 / månedRemoteDrift og administrasjon
Remote kontorsjef – rørlegger og varme (Housecall Pro)
for 10 dager sidenOriginal: Remote Office Manager – Plumbing & Heating (Housecall Pro)
USD 1 600 / månedRemoteDrift og administrasjon
Remote kontorsjef / disponent – rørleggerfirma (FieldPulse, QuickBooks)
for 10 dager sidenOriginal: Remote Office Manager / Dispatcher – Plumbing Company (FieldPulse, QuickBooks)
USD 1 600 / månedRemoteSjåfør og transport
Kontorsjef rørlegger og HVAC (kundeservice og disponering)
for 15 dager sidenOriginal: Plumbing & HVAC Office Manager (Customer Service & Dispatch)
USD 1 800 / månedRemoteKundesuksess og kundeservice
Driftskoordinator taktekking (taktekking og solenergi)
for 16 dager sidenOriginal: Roofing Operations Coordinator (Roofing and Solar)
USD 1 450RemoteDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
17 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:26 UTC, innhold 111828 byte.