RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbake

Offshore Launch

7 ledige stillinger100 % remote

Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 7 stillinger

Drift og administrasjon71%
Kundesuksess og kundeservice14%
Sjåfør og transport14%
7jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
7ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-22)
11åpne på stillingssiden, uansett alder
15medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 11 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 149 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
051
060
073
080
090
107

Arbeidssted

Remote7 · 100%

Erfaringsnivå

ingen data

Rolle

Drift og administrasjon5 · 71%
Sjåfør og transport1 · 14%
Kundesuksess og kundeservice1 · 14%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Offshore Launch·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Remoteoriginal ↗
USD 1 600 / månedRemoteDrift og administrasjon
Original: Office Manager, Residential Plumbing & Remodeling
Offshore Launch·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Remoteoriginal ↗
USD 1 600 / månedRemoteDrift og administrasjon
Offshore Launch·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Remoteoriginal ↗
USD 1 600 / månedRemoteDrift og administrasjon
Original: Remote Office Manager – Plumbing & Heating (Housecall Pro)
Offshore Launch·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Remoteoriginal ↗
USD 1 600 / månedRemoteDrift og administrasjon
Original: Remote Office Manager / Dispatcher – Plumbing Company (FieldPulse, QuickBooks)
Offshore Launch·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Remoteoriginal ↗
USD 1 600 / månedRemoteSjåfør og transport
Original: Plumbing & HVAC Office Manager (Customer Service & Dispatch)
Offshore Launch·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Remoteoriginal ↗
USD 1 800 / månedRemoteKundesuksess og kundeservice
Original: Roofing Operations Coordinator (Roofing and Solar)
Offshore Launch·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Remoteoriginal ↗
USD 1 450RemoteDrift og administrasjon

Datanes aktualitet

17 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:26 UTC, innhold 111828 byte.