HRtechX
10 ledige stillingerSverigeSpania
Fintech og betalingerIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 10 stillinger
Økonomi og juss40%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Markedsføring og kommunikasjon10%
Annet30%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 10 stillinger i søket
20jobber, siste 30 dager
10nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (2 annonser hver)
10publisert på travleste dag (2026-10-22)
276åpne på stillingssiden, uansett alder
891medianalder, dager
0%IT (0)
100%i Europa (20)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 276 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1432 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt20 · 100%
Erfaringsnivå
ingen data
Rolle
Økonomi og juss8 · 40%
Strategi, rådgivning og analyse4 · 20%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 10%
Land
Sverige10
Spania10
Byer
Stockholm10
Madrid10
Jobber de siste 30 dagene
Arrangementsfrivillig, private equity
for 2 dager sidenOriginal: Private Equity Event Volunteer
Private Equity Conference Volunteer
for 2 dager sidenManagement Consulting Event Volunteer
for 2 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Management Consulting Conference Volunteer
for 2 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Investment Banking Event Volunteer
for 2 dager sidenØkonomi og juss
Frivillig på arrangement i finansbransjen
for 2 dager sidenOriginal: Finance Industry Event Volunteer
Økonomi og juss
Finance Industry Conference Volunteer
for 2 dager sidenØkonomi og juss
Event Coordinator Volunteer
for 2 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjon
Conference Coordinator Volunteer
for 2 dager sidenArrangementsfrivillig, private equity
for 16 dager sidenOriginal: Private Equity Event Volunteer
Private Equity Conference Volunteer
for 16 dager sidenManagement Consulting Event Volunteer
for 16 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Management Consulting Conference Volunteer
for 16 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Investment Banking Event Volunteer
for 16 dager sidenØkonomi og juss
Frivillig på arrangement i finansbransjen
for 16 dager sidenOriginal: Finance Industry Event Volunteer
Økonomi og juss
Finance Industry Conference Volunteer
for 16 dager sidenØkonomi og juss
Event Coordinator Volunteer
for 16 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjon
Conference Coordinator Volunteer
for 16 dager sidenDatanes aktualitet
40 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:37 UTC, innhold 2122956 byte.