RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 9 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

HRtechX

10 ledige stillingerSverigeSpania

Fintech og betalingerIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 10 stillinger

Økonomi og juss40%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Markedsføring og kommunikasjon10%
Annet30%
20jobber, siste 30 dager
10nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (2 annonser hver)
10publisert på travleste dag (2026-10-22)
276åpne på stillingssiden, uansett alder
891medianalder, dager
0%IT (0)
100%i Europa (20)
0%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 276 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1432 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
035
0410
050
060
070
0874
090
1020

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt20 · 100%

Erfaringsnivå

ingen data

Rolle

Økonomi og juss8 · 40%
Strategi, rådgivning og analyse4 · 20%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 10%

Land

Sverige10
Spania10

Byer

Stockholm10
Madrid10

Jobber de siste 30 dagene

Original: Private Equity Event Volunteer
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Økonomi og juss
Original: Finance Industry Event Volunteer
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Økonomi og juss
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Økonomi og juss
Original: Finance Event Volunteer
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Økonomi og juss
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjon
HRtechX·Fintech og betalinger·Stockholm, Swedenoriginal ↗
Original: Private Equity Event Volunteer
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Økonomi og juss
Original: Finance Industry Event Volunteer
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Økonomi og juss
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Økonomi og juss

Frivillig finansarrangement

for 16 dager siden
Original: Finance Event Volunteer
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Økonomi og juss

Event Coordinator Volunteer

for 16 dager siden
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗
Markedsføring og kommunikasjon
HRtechX·Fintech og betalinger·Madrid, Spainoriginal ↗

Datanes aktualitet

40 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:37 UTC, innhold 2122956 byte.