RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 9 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Trinity Logistics

7 ledige stillinger12 % remoteUSA

LogistikkIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 14 % av 7 stillinger

Drift og administrasjon50%
Økonomi og juss25%
Salg12%
Data og maskinlæring12%
8jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
7ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-14)
38åpne på stillingssiden, uansett alder
58medianalder, dager
12%IT (1)
0%i Europa (0)
12%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 38 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 2548 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
0827
093
106

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt6 · 75%
Remote1 · 12%
På stedet1 · 12%

Erfaringsnivå

Middels nivå3 · 38%
Junior3 · 38%

Rolle

Drift og administrasjon4 · 50%
Økonomi og juss2 · 25%
Data og maskinlæring1 · 12%
Salg1 · 12%

Land

USA8

Byer

Sartell3
Kansas City1
Orlando1

Jobber de siste 30 dagene

Data Analyst III

for 10 t siden
Trinity Logistics·Logistikk·Seaford, DEoriginal ↗
Middels nivåData og maskinlæringSQL
Trinity Logistics·Logistikk·Seaford, DEoriginal ↗
RemoteMiddels nivåØkonomi og juss

Logistics Specialist

for 9 dager siden
Trinity Logistics·Logistikk·Sartell, MNoriginal ↗
JuniorDrift og administrasjon

Data Entry-spesialist

for 9 dager siden
Original: Data Entry Specialist
Trinity Logistics·Logistikk·Sartell, MNoriginal ↗
På stedetDrift og administrasjon
Trinity Logistics·Logistikk·Sartell, MNoriginal ↗
Salg

Staff Accountant

for 17 dager siden
Trinity Logistics·Logistikk·Seaford, DEoriginal ↗
Middels nivåØkonomi og juss
Original: LTL Logistics Coordinator (KC)
Trinity Logistics·Logistikk·Kansas City, MOoriginal ↗
JuniorDrift og administrasjon

Logistics Specialist (ORL)

for 25 dager siden
Trinity Logistics·Logistikk·Orlando, FLoriginal ↗
JuniorDrift og administrasjon

Datanes aktualitet

20 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 06:16 UTC, innhold 218807 byte.