Sitreps
18 ledige stillinger26 % remoteUSA
Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 11 % av 18 stillinger
Toppledelse og ledere37%
Markedsføring og kommunikasjon21%
Strategi, rådgivning og analyse16%
Programvareutvikling (generelt)10%
Annet16%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 18 stillinger i søket
19jobber, siste 30 dager
13nye, siste 7 dager
18ulike stillinger (1.1 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-23)
44åpne på stillingssiden, uansett alder
35medianalder, dager
11%IT (2)
0%i Europa (0)
26%remote
74%med lønn
Størrelsessignal: 44 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 289 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt12 · 63%
Remote5 · 26%
På stedet2 · 11%
Erfaringsnivå
Senior7 · 37%
Toppledelse (C-nivå)5 · 26%
Junior2 · 11%
Rolle
Toppledelse og ledere7 · 37%
Markedsføring og kommunikasjon4 · 21%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 16%
Programvareutvikling (generelt)2 · 11%
Land
USA19
Byer
Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1
Jobber de siste 30 dagene
Forward Deployed Mission Engagement Lead
for 19 t sidenUSD 165K–185K / årSeniorStrategi, rådgivning og analyse
USD 165K–185K / årStrategi, rådgivning og analyse
Forward Deployed Software Engineer
for 19 t sidenUSD 110K–140K / årRemotebare USAJuniorProgramvareutvikling (generelt)JavaSQLTypeScript
Forward Deployed Mission Strategist, Navy
for 19 t sidenUSD 165K–185K / årStrategi, rådgivning og analyse
Navy Mission Engagement Lead
for 19 t sidenUSD 165K–185K / årSenior
Cyber Mission Engagement Lead
for 19 t sidenUSD 200K–240K / årSenior
General Manager, Home Services
for 1 dag sidenUSD 175K–195K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Visepresident, myndighetskontakt og programmer
for 1 dag sidenOriginal: Vice President, Government Affairs & Programs
Toppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Leder for Federal Growth, Navy
for 3 dager sidenOriginal: Federal Growth Lead, Navy
Remotebare USASeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Leder for Federal Growth, Fourth Estate
for 3 dager sidenOriginal: Federal Growth Lead, Fourth Estate
Remotebare USASeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Federal Growth Lead, Air Force/Space Force
for 3 dager sidenRemotebare USASeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Leder for føderal vekst, Combatant Commands
for 3 dager sidenOriginal: Federal Growth Lead, Combatant Commands
Remotebare USASeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Chief Operating Officer
for 4 dager sidenUSD 165K–200K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
General Manager, Home Services
for 14 dager sidenUSD 175K–195K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Engagement Manager, Homeland Security
for 18 dager sidenUSD 160K–210K / årToppledelse og ledere
Engagement Manager, Marine Corps
for 18 dager sidenOriginal: Engagement Manager, Marine Corps
USD 160K–210K / årToppledelse og ledere
Operatør for innebygd intelligens
for 22 dager sidenOriginal: Embedded Intelligence Operator
USD 110K–130K / årPå stedetProgramvareutvikling (generelt)PythonSQL
Daglig leder
for 23 dager sidenOriginal: General Manager
USD 170K–200K / årPå stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Datanes aktualitet
263 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:41 UTC, innhold 399800 byte.