RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Esta página está disponível em Português.Mudar×

← tilbake

Sitreps

18 ledige stillinger26 % remoteUSA

Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 11 % av 18 stillinger

Toppledelse og ledere37%
Markedsføring og kommunikasjon21%
Strategi, rådgivning og analyse16%
Programvareutvikling (generelt)10%
Annet16%
19jobber, siste 30 dager
13nye, siste 7 dager
18ulike stillinger (1.1 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-23)
44åpne på stillingssiden, uansett alder
35medianalder, dager
11%IT (2)
0%i Europa (0)
26%remote
74%med lønn

Størrelsessignal: 44 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 289 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
012
020
030
040
050
060
071
0812
0912
1017

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt12 · 63%
Remote5 · 26%
På stedet2 · 11%

Erfaringsnivå

Senior7 · 37%
Toppledelse (C-nivå)5 · 26%
Junior2 · 11%

Rolle

Toppledelse og ledere7 · 37%
Markedsføring og kommunikasjon4 · 21%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 16%
Programvareutvikling (generelt)2 · 11%

Land

USA19

Byer

Washington6
New York City5
San Diego2
Tysons2
Minneapolis1
Norfolk1
Philadelphia1
Baltimore1

Jobber de siste 30 dagene

Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Minneapolis, Minnesotaoriginal ↗
USD 165K–185K / årSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Norfolk, Virginiaoriginal ↗
USD 165K–185K / årStrategi, rådgivning og analyse
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Remote in the US original ↗
USD 110K–140K / årRemotebare USAJuniorProgramvareutvikling (generelt)JavaSQLTypeScript
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·San Diego, Californiaoriginal ↗
USD 165K–185K / årStrategi, rådgivning og analyse
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·San Diego, Californiaoriginal ↗
USD 165K–185K / årSenior
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Washington, DC original ↗
USD 200K–240K / årSenior
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Philadelphiaoriginal ↗
USD 175K–195K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Original: Vice President, Government Affairs & Programs
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Washington, DC areaoriginal ↗
Toppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Original: Federal Growth Lead, Navy
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)original ↗
Remotebare USASeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Federal Growth Lead, Fourth Estate
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)original ↗
Remotebare USASeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US)original ↗
Remotebare USASeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Federal Growth Lead, Combatant Commands
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·New York or Washington, DC (or Remote, US considered)original ↗
Remotebare USASeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Chief Operating Officer

for 4 dager siden
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Baltimore, MDoriginal ↗
USD 165K–200K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Tampa, FLoriginal ↗
USD 175K–195K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Tysons, VA (or NC, TX, CO)original ↗
USD 160K–210K / årToppledelse og ledere
Original: Engagement Manager, Marine Corps
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Tysons, VAoriginal ↗
USD 160K–210K / årToppledelse og ledere
Original: Embedded Intelligence Operator
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·New York, NYoriginal ↗
USD 110K–130K / årPå stedetProgramvareutvikling (generelt)PythonSQL

Daglig leder

for 23 dager siden
Original: General Manager
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·St. Louis, MOoriginal ↗
USD 170K–200K / årPå stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere

Medarbeider inntekter

for 24 dager siden
Original: Revenue Associate
Sitreps·Eiendom, bygg og proptech·Tysons Corner, VAoriginal ↗
USD 160K–190K / årJunior

Datanes aktualitet

263 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 09:41 UTC, innhold 399800 byte.