RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbake

Ocado Group

19 ledige stillinger5 % remoteStorbritanniaUSAPolen

Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 26 % av 19 stillinger

Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk35%
Data og maskinlæring20%
Toppledelse og ledere15%
Økonomi og juss10%
DevOps / SRE / plattform / sky5%
Håndverk, bygg og produksjon5%
Vakt og sikkerhet5%
Annet5%
20jobber, siste 30 dager
9nye, siste 7 dager
19ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-19)
56åpne på stillingssiden, uansett alder
50medianalder, dager
25%IT (5)
75%i Europa (15)
5%remote
10%med lønn

Størrelsessignal: 56 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1060 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
011
020
031
041
052
067
074
084
0911
1018

Arbeidssted

Hybrid11 · 55%
Arbeidssted ikke oppgitt4 · 20%
På stedet4 · 20%
Remote1 · 5%

Erfaringsnivå

Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%

Rolle

Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk7 · 35%
Data og maskinlæring4 · 20%
Toppledelse og ledere3 · 15%
Økonomi og juss2 · 10%
Vakt og sikkerhet1 · 5%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 5%
Håndverk, bygg og produksjon1 · 5%

Land

Storbritannia13
USA3
Polen2
Australia1
Canada1

Byer

Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1

Jobber de siste 30 dagene

Bærekraftssjef

for 1 dag siden
Original: Sustainability Manager
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorToppledelse og ledere
Original: Fire and Safety Lead
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorVakt og sikkerhet
Original: Senior Software Engineer - Data & ML
Ocado Group·Netthandel og varehandel·London, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorData og maskinlæringJavaPython
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridToppledelse og ledere
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Krakow, Polandoriginal ↗
PLN 314,1K–425K / månedHybridSeniorDevOps / SRE / plattform / skyJavaScriptPythonTypeScript

Senior Data Engineer

for 3 dager siden
Original: Senior Data Engineer
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Krakow, Polandoriginal ↗
PLN 314,1K–425K / månedHybridSeniorData og maskinlæringJavaScriptPythonTypeScript

Teknisk operatør

for 4 dager siden
Original: Technical Operator
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Sydney, Australiaoriginal ↗
Håndverk, bygg og produksjon
Original: Senior Finance Business Partner - 12 months FTC
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og juss

Data Engineer

for 5 dager siden
Original: Data Engineer
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridData og maskinlæringPythonSQL

Engineering Team Manager

for 8 dager siden
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Erith, United Kingdomoriginal ↗
På stedetStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Ingeniørtekniker

for 8 dager siden
Original: Engineering Technician
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Bristol, United Kingdomoriginal ↗
På stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Original: Senior Maintenance Technician- Night Shift
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Monroe, Ohio, United Statesoriginal ↗
SeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Senior EPM-systemleder

for 11 dager siden
Original: Senior EPM Systems Manager
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorToppledelse og ledere
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
Junior
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Dallas, Texas, United Statesoriginal ↗
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Felttekniker

for 16 dager siden
Original: Field Service Technician
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Toronto, Ontario, Canadaoriginal ↗
På stedetJuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Senior Solutions Engineer

for 21 dager siden
Original: Senior Solutions Engineer
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Remote, United States of Americaoriginal ↗
Remotebare USASeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og juss

Ingeniørtekniker

for 25 dager siden
Original: Engineering Technician
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Luton, United Kingdomoriginal ↗
På stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Senior Data Analyst

for 28 dager siden
Original: Senior Data Analyst
Ocado Group·Netthandel og varehandel·Hatfield, United Kingdomoriginal ↗
HybridSeniorData og maskinlæringPythonRSQL

Datanes aktualitet

265 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:24 UTC, innhold 480872 byte.