Ocado Group
19 ledige stillinger5 % remoteStorbritanniaUSAPolen
Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 26 % av 19 stillinger
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk35%
Data og maskinlæring20%
Toppledelse og ledere15%
Økonomi og juss10%
DevOps / SRE / plattform / sky5%
Håndverk, bygg og produksjon5%
Vakt og sikkerhet5%
Annet5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 19 stillinger i søket
20jobber, siste 30 dager
9nye, siste 7 dager
19ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-19)
56åpne på stillingssiden, uansett alder
50medianalder, dager
25%IT (5)
75%i Europa (15)
5%remote
10%med lønn
Størrelsessignal: 56 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1060 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid11 · 55%
Arbeidssted ikke oppgitt4 · 20%
På stedet4 · 20%
Remote1 · 5%
Erfaringsnivå
Senior11 · 55%
Junior2 · 10%
Staff1 · 5%
Rolle
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk7 · 35%
Data og maskinlæring4 · 20%
Toppledelse og ledere3 · 15%
Økonomi og juss2 · 10%
Vakt og sikkerhet1 · 5%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 5%
Håndverk, bygg og produksjon1 · 5%
Land
Storbritannia13
USA3
Polen2
Australia1
Canada1
Byer
Hatfield9
Kraków2
London1
Sydney1
Bristol1
Monroe1
Dallas1
Toronto1
Jobber de siste 30 dagene
Leder for brann og sikkerhet
for 1 dag sidenOriginal: Fire and Safety Lead
HybridSeniorVakt og sikkerhet
Senior Software Engineer - Data & ML
for 1 dag sidenOriginal: Senior Software Engineer - Data & ML
HybridSeniorData og maskinlæringJavaPython
Analytics Manager, Central Data Products
for 1 dag sidenHybridToppledelse og ledere
Senior Data Platform Engineer
for 3 dager sidenPLN 314,1K–425K / månedHybridSeniorDevOps / SRE / plattform / skyJavaScriptPythonTypeScript
Senior Data Engineer
for 3 dager sidenOriginal: Senior Data Engineer
PLN 314,1K–425K / månedHybridSeniorData og maskinlæringJavaScriptPythonTypeScript
Senior finansiell Business Partner - 12 måneder FTC
for 4 dager sidenOriginal: Senior Finance Business Partner - 12 months FTC
HybridSeniorØkonomi og juss
Engineering Team Manager
for 8 dager sidenPå stedetStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Ingeniørtekniker
for 8 dager sidenOriginal: Engineering Technician
På stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Senior vedlikeholdstekniker- Nattskift
for 9 dager sidenOriginal: Senior Maintenance Technician- Night Shift
SeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Senior EPM-systemleder
for 11 dager sidenOriginal: Senior EPM Systems Manager
HybridSeniorToppledelse og ledere
Ocado Group Graduate Programmes: Register your Interest
for 11 dager sidenJunior
Maintenance Engineer (Night Shift)
for 14 dager sidenIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Felttekniker
for 16 dager sidenOriginal: Field Service Technician
På stedetJuniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Senior Solutions Engineer
for 21 dager sidenOriginal: Senior Solutions Engineer
Remotebare USASeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Commercial Senior Finance Manager
for 21 dager sidenHybridSeniorØkonomi og juss
Ingeniørtekniker
for 25 dager sidenOriginal: Engineering Technician
På stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Senior Data Analyst
for 28 dager sidenOriginal: Senior Data Analyst
HybridSeniorData og maskinlæringPythonRSQL
Datanes aktualitet
265 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:24 UTC, innhold 480872 byte.