RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Monzo

21 ledige stillinger76 % remoteStorbritanniaSpaniaIrland

Luftfart, romfart og forsvarIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 14 % av 21 stillinger

Økonomi og juss19%
Produkt og design14%
Strategi, rådgivning og analyse14%
Toppledelse og ledere14%
Salg10%
Data og maskinlæring10%
Markedsføring og kommunikasjon10%
Kreativt, medier og tekst5%
21jobber, siste 30 dager
9nye, siste 7 dager
21ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-23)
72åpne på stillingssiden, uansett alder
81medianalder, dager
14%IT (3)
100%i Europa (21)
76%remote
81%med lønn

Størrelsessignal: 72 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1274 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
031
042
053
064
078
088
0912
1017

Arbeidssted

Remote16 · 76%
Hybrid3 · 14%
Arbeidssted ikke oppgitt2 · 10%

Erfaringsnivå

Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%

Rolle

Økonomi og juss4 · 19%
Produkt og design3 · 14%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 14%
Toppledelse og ledere3 · 14%
Salg2 · 10%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 10%
Data og maskinlæring2 · 10%
Kreativt, medier og tekst1 · 5%

Land

Storbritannia19
Spania3
Irland1

Byer

London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1

Jobber de siste 30 dagene

Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Londonoriginal ↗
GBP 120K–140K / årRemoteSeniorProdukt og design
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Londonoriginal ↗
GBP 80K–125K / årRemotebare StorbritanniaProdukt og design
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Londonoriginal ↗
GBP 100K–125K / årRemoteSeniorProdukt og design
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Remote (UK)original ↗
GBP 26,2K–30,6K / årRemotebare StorbritanniaStrategi, rådgivning og analyse
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Cardiff, London or Remote (UK)original ↗
GBP 68K–88K / årRemotebare StorbritanniaSeniorKreativt, medier og tekst

Prudential Risk Manager

for 2 dager siden
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Cardiff, London or Remote (UK)original ↗
GBP 64K–80K / årRemotebare StorbritanniaØkonomi og juss
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Madridoriginal ↗
EUR 75K–95K / årHybridSalg
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Cardiff, London or Remote (UK)original ↗
GBP 95K–115K / årRemotebare StorbritanniaSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Cardiff, London or Remote (UK)original ↗
GBP 42,5K–55,5K / årRemotebare StorbritanniaSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Cardiff, London or Remote (UK)original ↗
GBP 85K–105K / årRemotebare StorbritanniaStaffToppledelse og ledere

Sales Account Executive

for 8 dager siden
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Londonoriginal ↗
RemoteSalg
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Cardiff, London or Remote (UK)original ↗
GBP 38,3K–49K / årRemotebare StorbritanniaStaffØkonomi og jussSpansk kreves

Credit Risk Manager

for 15 dager siden
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Dublinoriginal ↗
EUR 93,5K–114K / årHybridØkonomi og juss
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Cardiff, London or Remote (UK)original ↗
GBP 40,4K–51,0K / årRemotebare StorbritanniaSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Data Director, EU

for 16 dager siden
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Barcelona; Cardiff, London or Remote (UK)original ↗
GBP 150,9K–204,1K / årRemoteStaffToppledelse og ledere
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Londonoriginal ↗
Strategi, rådgivning og analyse
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·London; Remote (UK)original ↗
GBP 85K–115K / årRemotebare StorbritanniaStaffToppledelse og ledere

Staff Data Scientist

for 23 dager siden
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Barcelona; Cardiff, London or Remote (UK); Londonoriginal ↗
GBP 124,4K–165K / årRemoteStaffData og maskinlæringPythonSQL
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Cardiff, London or Remote (UK)original ↗
GBP 79,9K–95K / årRemotebare StorbritanniaØkonomi og juss
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Londonoriginal ↗
HybridJuniorData og maskinlæringPythonSQL
Monzo·Luftfart, romfart og forsvar·Londonoriginal ↗
JuniorProgramvareutvikling (generelt)KotlinSwift

Datanes aktualitet

157 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:37 UTC, innhold 1005343 byte.