Monzo
21 ledige stillinger76 % remoteStorbritanniaSpaniaIrland
Luftfart, romfart og forsvarIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 14 % av 21 stillinger
Økonomi og juss19%
Produkt og design14%
Strategi, rådgivning og analyse14%
Toppledelse og ledere14%
Salg10%
Data og maskinlæring10%
Markedsføring og kommunikasjon10%
Kreativt, medier og tekst5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 21 stillinger i søket
21jobber, siste 30 dager
9nye, siste 7 dager
21ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-23)
72åpne på stillingssiden, uansett alder
81medianalder, dager
14%IT (3)
100%i Europa (21)
76%remote
81%med lønn
Størrelsessignal: 72 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1274 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote16 · 76%
Hybrid3 · 14%
Arbeidssted ikke oppgitt2 · 10%
Erfaringsnivå
Senior6 · 29%
Staff5 · 24%
Junior2 · 10%
Rolle
Økonomi og juss4 · 19%
Produkt og design3 · 14%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 14%
Toppledelse og ledere3 · 14%
Salg2 · 10%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 10%
Data og maskinlæring2 · 10%
Kreativt, medier og tekst1 · 5%
Land
Storbritannia19
Spania3
Irland1
Byer
London18
Cardiff10
Barcelona2
Madrid1
Dublin1
Jobber de siste 30 dagene
Lead Product Manager, Growth
for 18 t sidenGBP 120K–140K / årRemoteSeniorProdukt og design
Product Manager, Finance
for 19 t sidenGBP 80K–125K / årRemotebare StorbritanniaProdukt og design
Senior Product Manager, Web Growth
for 20 t sidenGBP 100K–125K / årRemoteSeniorProdukt og design
Vulnerable Customer Advisor
for 1 dag sidenGBP 26,2K–30,6K / årRemotebare StorbritanniaStrategi, rådgivning og analyse
Senior Writer, Borrowing
for 1 dag sidenGBP 68K–88K / årRemotebare StorbritanniaSeniorKreativt, medier og tekst
Prudential Risk Manager
for 2 dager sidenGBP 64K–80K / årRemotebare StorbritanniaØkonomi og juss
Strategy & Commercial Manager
for 2 dager sidenEUR 75K–95K / årHybridSalg
Senior PR and Communications Manager (12 month fixed-term contract)
for 4 dager sidenGBP 95K–115K / årRemotebare StorbritanniaSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Growth Marketing Executive, Business Banking EU
for 4 dager sidenGBP 42,5K–55,5K / årRemotebare StorbritanniaSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Model Validation Senior Manager
for 7 dager sidenGBP 85K–105K / årRemotebare StorbritanniaStaffToppledelse og ledere
Sales Account Executive
for 8 dager sidenRemoteSalg
Team Manager, Financial Crime, EU (Spanish Speaking)
for 10 dager sidenGBP 38,3K–49K / årRemotebare StorbritanniaStaffØkonomi og jussSpansk kreves
Credit Risk Manager
for 15 dager sidenEUR 93,5K–114K / årHybridØkonomi og juss
Senior Service Analyst, Workforce Management
for 16 dager sidenGBP 40,4K–51,0K / årRemotebare StorbritanniaSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Data Director, EU
for 16 dager sidenGBP 150,9K–204,1K / årRemoteStaffToppledelse og ledere
Regulatory Reporting Analyst
for 17 dager sidenStrategi, rådgivning og analyse
Controls Product Senior Manager
for 21 dager sidenGBP 85K–115K / årRemotebare StorbritanniaStaffToppledelse og ledere
Staff Data Scientist
for 23 dager sidenGBP 124,4K–165K / årRemoteStaffData og maskinlæringPythonSQL
Credit Risk Oversight Manager
for 25 dager sidenGBP 79,9K–95K / årRemotebare StorbritanniaØkonomi og juss
Associate Data Scientist - Intern
for 25 dager sidenHybridJuniorData og maskinlæringPythonSQL
Associate Software Engineer - Intern
for 25 dager sidenJuniorProgramvareutvikling (generelt)KotlinSwift
Datanes aktualitet
157 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:37 UTC, innhold 1005343 byte.