ClinChoice
17 ledige stillinger55 % remoteUSACanadaIndia
Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyrIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 29 % av 17 stillinger
Vitenskap og forskning25%
Økonomi og juss20%
Programvareutvikling (generelt)20%
Strategi, rådgivning og analyse15%
Helse10%
HR og rekruttering5%
IT-støtte og drift5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 17 stillinger i søket
20jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
17ulike stillinger (1.2 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-15)
51åpne på stillingssiden, uansett alder
45medianalder, dager
25%IT (5)
30%i Europa (6)
55%remote
15%med lønn
Størrelsessignal: 51 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 976 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote11 · 55%
Arbeidssted ikke oppgitt7 · 35%
Hybrid2 · 10%
Erfaringsnivå
Senior12 · 60%
Staff5 · 25%
Junior2 · 10%
Rolle
Vitenskap og forskning5 · 25%
Programvareutvikling (generelt)4 · 20%
Økonomi og juss4 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 15%
Helse2 · 10%
HR og rekruttering1 · 5%
IT-støtte og drift1 · 5%
Land
USA4
Canada3
India3
Storbritannia2
Armenia1
Filippinene1
Mexico1
Romania1
Byer
Bengaluru3
Yerevan1
Pasig City1
Mississauga1
Jobber de siste 30 dagene
Data Manager Consultant (Remote)
for 14 t sidenRemoteStrategi, rådgivning og analyse
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Medarbeider, Consultant regulatoriske saker
for 1 dag sidenOriginal: Associate, Regulatory Affairs Consultant
USD 20–23 / timeHybridJuniorØkonomi og juss
Medarbeider, medisinsk skriving (MD)
for 5 dager sidenOriginal: Associate, Medical Writing (MD)
JuniorHelse
Remotebare USASeniorProgramvareutvikling (generelt)
Senior Statistical Programmer/Analyst Consultant (Need solid oncology background) Remote in US
for 8 dager sidenRemotebare USASeniorProgramvareutvikling (generelt)
Senior/Principal Consultant statistiker --TA - onkologi (Remote)
for 8 dager sidenOriginal: Senior/Principal Statistician Consultant --TA - Oncology (Remote)
RemoteStaffVitenskap og forskning
Strategist / Senior Strategist - Regulatory Affairs
for 9 dager sidenSeniorØkonomi og juss
2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistician Consultant (Remote in UK- Outside IR35)
for 10 dager sidenRemotebare StorbritanniaStaffVitenskap og forskning
2027 Ansettelsesmuligheter – Senior/Principal statistiker Consultant (Remote in EU)
for 10 dager sidenOriginal: 2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistician Consultant (Remote in EU)
RemoteStaffVitenskap og forskning
Rekrutteringsmuligheter 2027 – Senior/Principal statistisk programmering(Remote in UK-Outside IR35)
for 16 dager sidenOriginal: 2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistical Programming(Remote in UK-Outside IR35)
Remotebare StorbritanniaStaffVitenskap og forskningFransk kreves
Ansettelsesmuligheter 2027 – Senior/Principal statistisk programmering(Remote in EU)
for 16 dager sidenOriginal: 2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistical Programming(Remote in EU)
RemoteStaffVitenskap og forskningFransk kreves
Sr. RA-medarbeider Consultant
for 17 dager sidenOriginal: Sr. RA Associate Consultant
CAD 40–44 / timeRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Sr. RA-medarbeider Consultant
for 17 dager sidenOriginal: Sr. RA Associate Consultant
RemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior Clinical Project Manager
for 21 dager sidenSeniorHelse
Senior statistisk programmerer-analytiker - Fast stilling_Canada
for 24 dager sidenOriginal: Senior Statistical Programmer Analyst - Permanent Role_Canada
CAD 80K–95K / årRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Senior assistent - Talent Acquisition
for 24 dager sidenOriginal: Senior Assistant - Talent Acquisition
SeniorHR og rekruttering
Senior strateg - Regulatory Affairs (CMC)
for 29 dager sidenOriginal: Senior Strategist - Regulatory Affairs (CMC)
SeniorØkonomi og juss
Datanes aktualitet
99 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:10 UTC, innhold 656924 byte.