RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 4 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

ClinChoice

17 ledige stillinger55 % remoteUSACanadaIndia

Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyrIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 29 % av 17 stillinger

Vitenskap og forskning25%
Økonomi og juss20%
Programvareutvikling (generelt)20%
Strategi, rådgivning og analyse15%
Helse10%
HR og rekruttering5%
IT-støtte og drift5%
20jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
17ulike stillinger (1.2 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-15)
51åpne på stillingssiden, uansett alder
45medianalder, dager
25%IT (5)
30%i Europa (6)
55%remote
15%med lønn

Størrelsessignal: 51 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 976 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
121
010
020
035
043
050
062
072
089
0910
1016

Arbeidssted

Remote11 · 55%
Arbeidssted ikke oppgitt7 · 35%
Hybrid2 · 10%

Erfaringsnivå

Senior12 · 60%
Staff5 · 25%
Junior2 · 10%

Rolle

Vitenskap og forskning5 · 25%
Programvareutvikling (generelt)4 · 20%
Økonomi og juss4 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 15%
Helse2 · 10%
HR og rekruttering1 · 5%
IT-støtte og drift1 · 5%

Land

USA4
Canada3
India3
Storbritannia2
Armenia1
Filippinene1
Mexico1
Romania1

Byer

Bengaluru3
Yerevan1
Pasig City1
Mississauga1

Jobber de siste 30 dagene

ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·European Unionoriginal ↗
RemoteStrategi, rådgivning og analyse
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·United Statesoriginal ↗
HybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Original: Associate, Regulatory Affairs Consultant
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Canadaoriginal ↗
USD 20–23 / timeHybridJuniorØkonomi og juss
Original: Associate, Medical Writing (MD)
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Yerevan, Armeniaoriginal ↗
JuniorHelse
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·United Statesoriginal ↗
Remotebare USASeniorProgramvareutvikling (generelt)
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·United Statesoriginal ↗
Remotebare USASeniorProgramvareutvikling (generelt)
Original: Senior/Principal Statistician Consultant --TA - Oncology (Remote)
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·United Statesoriginal ↗
RemoteStaffVitenskap og forskning
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Bengaluru, Karnataka, Indiaoriginal ↗
SeniorØkonomi og juss

Senior regnskapsfører

for 9 dager siden
Original: Senior Accountant
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Pasig, Philippinesoriginal ↗
SeniorØkonomi og juss
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·United Kingdomoriginal ↗
Remotebare StorbritanniaStaffVitenskap og forskning
Original: 2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistician Consultant (Remote in EU)
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·European Unionoriginal ↗
RemoteStaffVitenskap og forskning
Original: 2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistical Programming(Remote in UK-Outside IR35)
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·United Kingdomoriginal ↗
Remotebare StorbritanniaStaffVitenskap og forskningFransk kreves
Original: 2027 Hiring Opportunities – Senior/Principal Statistical Programming(Remote in EU)
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·European Union original ↗
RemoteStaffVitenskap og forskningFransk kreves
Original: Sr. RA Associate Consultant
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Canadaoriginal ↗
CAD 40–44 / timeRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Original: Sr. RA Associate Consultant
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Mexicooriginal ↗
RemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Romania original ↗
SeniorHelse
Original: Senior Statistical Programmer Analyst - Permanent Role_Canada
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr· Mississauga, Ontario, Canadaoriginal ↗
CAD 80K–95K / årRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Original: Senior Assistant - Talent Acquisition
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Bengaluru, India original ↗
SeniorHR og rekruttering

ERP-systemleder

for 25 dager siden
Original: ERP Systems Manager
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·Bengaluru, Indiaoriginal ↗
SeniorIT-støtte og drift
Original: Senior Strategist - Regulatory Affairs (CMC)
ClinChoice·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·City, State/County - Country original ↗
SeniorØkonomi og juss

Datanes aktualitet

99 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:10 UTC, innhold 656924 byte.