AKS Engineering & Forestry, LLC
9 ledige stillingerUSAPuerto Rico
Energi og klimaIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk33%
Drift og administrasjon22%
HR og rekruttering11%
Håndverk, bygg og produksjon11%
Prosjekt- og programledelse11%
Toppledelse og ledere11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-20)
81åpne på stillingssiden, uansett alder
183medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 81 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 218 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt9 · 100%
Erfaringsnivå
Senior3 · 33%
Middels nivå2 · 22%
Junior1 · 11%
Rolle
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk3 · 33%
Drift og administrasjon2 · 22%
Håndverk, bygg og produksjon1 · 11%
HR og rekruttering1 · 11%
Prosjekt- og programledelse1 · 11%
Toppledelse og ledere1 · 11%
Land
USA8
Puerto Rico1
Byer
Washington1
Richland1
Bend1
Las Vegas1
Kirkland1
San Juan1
Tualatin1
Jobber de siste 30 dagene
Byggeleder miljø
for 20 t sidenOriginal: Environmental Construction Manager
Håndverk, bygg og produksjon
Kontortekniker for oppmåling
for 3 dager sidenOriginal: Survey Office Technician
Middels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Felttekniker oppmåling
for 3 dager sidenOriginal: Survey Field Technician
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Talent Acquisition-spesialist
for 7 dager sidenOriginal: Talent Acquisition Specialist
HR og rekruttering
Project Manager- offentlige arbeider (PE)
for 8 dager sidenOriginal: Project Manager- Public Works (PE)
SeniorProsjekt- og programledelse
Manager regulatorisk for samkobling og overføring
for 10 dager sidenOriginal: Interconnection & Transmission Regulatory Manager
SeniorToppledelse og ledereSpansk kreves
Junior Land Use Planner
for 18 dager sidenJuniorDrift og administrasjon
Project Manager – innkjøpstjenester
for 24 dager sidenOriginal: Project Manager – Procurement Services
Middels nivåDrift og administrasjon
Byggingeniør under opplæring (EIT)- Skogbruk
for 29 dager sidenOriginal: Civil Engineer-In-Training (EIT)- Forestry
SeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Datanes aktualitet
68 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:22 UTC, innhold 816542 byte.