Zone 5 Technologies
19 ledige stillingerUSA
Luftfart, romfart og forsvarIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 21 % av 19 stillinger
Programvareutvikling (generelt)40%
Håndverk, bygg og produksjon20%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk17%
Drift og administrasjon10%
Kreativt, medier og tekst3%
Kundesuksess og kundeservice3%
Toppledelse og ledere3%
Annet3%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 19 stillinger i søket
30jobber, siste 30 dager
7nye, siste 7 dager
19ulike stillinger (1.6 annonser hver)
8publisert på travleste dag (2026-10-08)
77åpne på stillingssiden, uansett alder
43medianalder, dager
40%IT (12)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 77 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 676 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt29 · 97%
På stedet1 · 3%
Erfaringsnivå
Senior18 · 60%
Middels nivå6 · 20%
Junior3 · 10%
Toppledelse (C-nivå)1 · 3%
Rolle
Programvareutvikling (generelt)12 · 40%
Håndverk, bygg og produksjon6 · 20%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk5 · 17%
Drift og administrasjon3 · 10%
Toppledelse og ledere1 · 3%
Kreativt, medier og tekst1 · 3%
Kundesuksess og kundeservice1 · 3%
Land
USA30
Byer
San Luis Obispo14
Fort Worth6
Fort Walton Beach5
Paso Robles3
Jobber de siste 30 dagene
UAV Avionics Assembler IV
for 8 t sidenUSD 34–39 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Sr. Systems Reliability Engineer
for 9 t sidenUSD 148K–180K / årSeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Executive Assistant
for 1 dag sidenUSD 97K–128K / årSeniorDrift og administrasjon
Crew Chief - Flight Test
for 1 dag sidenUSD 80K–115K / årToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
UAV Avionics Assembler IV
for 2 dager sidenUSD 34–39 / timeHåndverk, bygg og produksjon
Senior Proposal Writer
for 3 dager sidenUSD 85K–123K / årSeniorKreativt, medier og tekst
Manufacturing Engineer I/II - 2nd Shift
for 4 dager sidenUSD 93K–120K / årMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Electrical Engineer III/IV
for 7 dager sidenUSD 131K–161K / årMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Sr. Surface Modeler
for 7 dager sidenUSD 170K–220K / årPå stedetSenior
Production Support Specialist
for 8 dager sidenUSD 17,5–19,35 / timeJuniorKundesuksess og kundeservice
Test & Evaluation Operations Scheduler
for 9 dager sidenUSD 91K–119K / årSeniorDrift og administrasjon
Electrical Engineer I/II
for 9 dager sidenUSD 93K–112K / årMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Manufacturing Engineer I/II
for 14 dager sidenUSD 79K–103K / årMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
for 14 dager sidenUSD 145K–182K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)DartMATLABPython
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
for 14 dager sidenUSD 145K–182K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)DartMATLABPython
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
for 14 dager sidenUSD 145K–182K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)DartMATLABPython
Loads Engineer - Weapon Performance IV/V
for 14 dager sidenUSD 160K–194K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)DartMATLABPython
UAV Avionics Assembler II
for 15 dager sidenUSD 24–29 / timeMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
UAV Avionics Assembler II
for 15 dager sidenUSD 24–29 / timeMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
UAV Avionics Assembler I
for 15 dager sidenUSD 19–24 / timeJuniorHåndverk, bygg og produksjon
UAV Avionics Assembler I
for 15 dager sidenUSD 19–24 / timeJuniorHåndverk, bygg og produksjon
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
for 15 dager sidenUSD 149K–182K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)C++MATLABPython
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
for 15 dager sidenUSD 149K–182K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)C++MATLABPython
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
for 15 dager sidenUSD 149K–182K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)C++MATLABPython
Lead MDAO Engineer - Weapon Performance
for 15 dager sidenUSD 161K–193K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)C++MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Performance
for 17 dager sidenUSD 149K–182K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Performance
for 17 dager sidenUSD 149K–182K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Performance
for 17 dager sidenUSD 149K–182K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)MATLABPython
Lead CFD Engineer - Weapon Perfomance
for 17 dager sidenUSD 161K–238K / årSeniorProgramvareutvikling (generelt)MATLABPython
Office Manager - DFW
for 25 dager sidenUSD 84K–112K / årSeniorDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
93 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:23 UTC, innhold 2272808 byte.