RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 4 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Xaira Therapeutics

9 ledige stillingerUSA

Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyrIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger

Vitenskap og forskning33%
Helse22%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk22%
Økonomi og juss11%
Håndverk, bygg og produksjon11%
9jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-21)
31åpne på stillingssiden, uansett alder
57medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 31 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 364 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
011
020
032
040
051
062
072
087
096
108

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt7 · 78%
På stedet2 · 22%

Erfaringsnivå

Senior4 · 44%
Staff3 · 33%
Toppledelse (C-nivå)1 · 11%

Rolle

Vitenskap og forskning3 · 33%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk2 · 22%
Helse2 · 22%
Håndverk, bygg og produksjon1 · 11%
Økonomi og juss1 · 11%

Land

USA9

Byer

South San Francisco9

Jobber de siste 30 dagene

Xaira Therapeutics·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·South San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
USD 101K–126K / årSeniorHåndverk, bygg og produksjon
Xaira Therapeutics·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·South San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
USD 136K–170K / årSeniorVitenskap og forskning
Xaira Therapeutics·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·South San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
USD 150K–185K / årIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Xaira Therapeutics·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·South San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
USD 164K–205K / årStaffØkonomi og juss
Xaira Therapeutics·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·South San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
USD 136K–170K / årSeniorVitenskap og forskning
Xaira Therapeutics·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·South San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
USD 148K–185K / årPå stedetSeniorVitenskap og forskning
Xaira Therapeutics·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·South San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
USD 350K–407K / årToppledelse (C-nivå)Helse
Xaira Therapeutics·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·South San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
USD 250K–311K / årStaffHelse
Xaira Therapeutics·Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyr·South San Francisco, California, United Statesoriginal ↗
USD 164K–205K / årPå stedetStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Datanes aktualitet

19 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (new_body) kl. 2026-10-23 22:22 UTC, innhold 282188 byte.