Xaira Therapeutics
9 ledige stillingerUSA
Bioteknologi, legemidler og medisinsk utstyrIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger
Vitenskap og forskning33%
Helse22%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk22%
Økonomi og juss11%
Håndverk, bygg og produksjon11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-21)
31åpne på stillingssiden, uansett alder
57medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 31 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 364 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt7 · 78%
På stedet2 · 22%
Erfaringsnivå
Senior4 · 44%
Staff3 · 33%
Toppledelse (C-nivå)1 · 11%
Rolle
Vitenskap og forskning3 · 33%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk2 · 22%
Helse2 · 22%
Håndverk, bygg og produksjon1 · 11%
Økonomi og juss1 · 11%
Land
USA9
Byer
South San Francisco9
Jobber de siste 30 dagene
Senior Associate Scientist, High Throughput Protein Production
for 2 dager sidenUSD 101K–126K / årSeniorHåndverk, bygg og produksjon
Senior Scientist Single Cell Assay and Technology Development
for 2 dager sidenUSD 136K–170K / årSeniorVitenskap og forskning
Robotics Systems & Simulation Engineer
for 2 dager sidenUSD 150K–185K / årIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Principal Scientist, Target Discovery & Portfolio Strategy
for 10 dager sidenUSD 164K–205K / årStaffØkonomi og juss
Senior Scientist, Antibody Characterization
for 16 dager sidenUSD 136K–170K / årSeniorVitenskap og forskning
Senior Project Manager, Biologics R&D - Early Pipeline Programs
for 17 dager sidenUSD 148K–185K / årPå stedetSeniorVitenskap og forskning
Vice President, Clinical Development, Oncology
for 22 dager sidenUSD 350K–407K / årToppledelse (C-nivå)Helse
Senior Director, Clinical Operations
for 22 dager sidenUSD 250K–311K / årStaffHelse
Principal Scientist, Protein Engineering
for 25 dager sidenUSD 164K–205K / årPå stedetStaffIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Datanes aktualitet
19 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (new_body) kl. 2026-10-23 22:22 UTC, innhold 282188 byte.