RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Reactivate

3 ledige stillinger100 % remote

Energi og klimaIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 3 stillinger

Strategi, rådgivning og analyse67%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk33%
3jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
3ulike stillinger (1 annonser hver)
1publisert på travleste dag (2026-10-23)
5åpne på stillingssiden, uansett alder
11medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 5 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 709 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
090
103

Arbeidssted

Remote3 · 100%

Erfaringsnivå

Senior2 · 67%

Rolle

Strategi, rådgivning og analyse2 · 67%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk1 · 33%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Reactivate·Energi og klima·Remoteoriginal ↗
USD 70–80 / timeRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Senior Analyst, Origination

for 10 dager siden
Reactivate·Energi og klima·Remoteoriginal ↗
USD 90K–120K / årRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Project Engineer

for 11 dager siden
Reactivate·Energi og klima·Remoteoriginal ↗
USD 115K–130K / årRemoteIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Datanes aktualitet

16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:21 UTC, innhold 109231 byte.