RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 3 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Knock

5 ledige stillinger100 % remote

Fintech og betalingerIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 5 stillinger

Drift og administrasjon60%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Annet20%
5jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
5ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-09)
8åpne på stillingssiden, uansett alder
14medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
80%med lønn

Størrelsessignal: 8 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 54 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
081
092
105

Arbeidssted

Remote5 · 100%

Erfaringsnivå

Middels nivå2 · 40%
Junior2 · 40%

Rolle

Drift og administrasjon3 · 60%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 20%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Knock·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 86,5K–114K / årRemoteStrategi, rådgivning og analyse
Knock·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 70K–75K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Knock·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 61K–66K / årRemoteMiddels nivå
Knock·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
USD 51K–56K / årRemoteJuniorDrift og administrasjon

Loan Assistant - Remote

for 14 dager siden
Knock·Fintech og betalinger·Remoteoriginal ↗
RemoteJuniorDrift og administrasjon

Datanes aktualitet

16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (new_body) kl. 2026-10-24 04:19 UTC, innhold 133225 byte.