Knock
5 ledige stillinger100 % remote
Fintech og betalingerIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 5 stillinger
Drift og administrasjon60%
Strategi, rådgivning og analyse20%
Annet20%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 5 stillinger i søket
5jobber, siste 30 dager
1nye, siste 7 dager
5ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-09)
8åpne på stillingssiden, uansett alder
14medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
80%med lønn
Størrelsessignal: 8 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 54 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote5 · 100%
Erfaringsnivå
Middels nivå2 · 40%
Junior2 · 40%
Rolle
Drift og administrasjon3 · 60%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 20%
Land
ingen data
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Business Analyst - REMOTE
for 5 t sidenUSD 86,5K–114K / årRemoteStrategi, rådgivning og analyse
Lending Operations Specialist - Remote
for 10 dager sidenUSD 70K–75K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Mortgage Closer/Funder - Remote
for 14 dager sidenUSD 61K–66K / årRemoteMiddels nivå
Loan Officer Assistant - Remote
for 14 dager sidenUSD 51K–56K / årRemoteJuniorDrift og administrasjon
Loan Assistant - Remote
for 14 dager sidenRemoteJuniorDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (new_body) kl. 2026-10-24 04:19 UTC, innhold 133225 byte.