Karat
9 ledige stillinger100 % remoteUSAIndia
Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 22 % av 9 stillinger
Produkt og design33%
Strategi, rådgivning og analyse22%
Salg11%
Data og maskinlæring11%
Fullstack-utvikling11%
Markedsføring og kommunikasjon11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-09-24)
14åpne på stillingssiden, uansett alder
29medianalder, dager
22%IT (2)
0%i Europa (0)
100%remote
67%med lønn
Størrelsessignal: 14 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 67 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote9 · 100%
Erfaringsnivå
Staff5 · 56%
Senior3 · 33%
Middels nivå1 · 11%
Rolle
Produkt og design3 · 33%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 22%
Fullstack-utvikling1 · 11%
Data og maskinlæring1 · 11%
Salg1 · 11%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 11%
Land
USA6
India3
Byer
Bengaluru3
San Francisco1
Jobber de siste 30 dagene
Community Engineer (SWE3), Brilliant Black Minds (United States)
for 7 dager sidenUSD 157,3K–180,2K / årRemotebare USAMiddels nivåFullstack-utviklingJavaScriptPythonRuby
Senior Data Engineer (India)
for 13 dager sidenRemoteSeniorData og maskinlæringPythonSQL
Principal Client Advisor - Tech (United States)
for 16 dager sidenUSD 150K–180K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse
Principal Client Advisor - FinServ (United States)
for 16 dager sidenUSD 1–250K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse
Senior Solutions Engineer (United States)
for 22 dager sidenUSD 130,5K–148,5K / årRemotebare USASeniorSalgSQL
Senior Director of Communications (United States)
for 27 dager sidenUSD 223,2K–250K / årRemotebare USAStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Product Manager - Recruiter Experience (India)
for 29 dager sidenRemoteSeniorProdukt og design
Principal Product Manager - Hiring Manager Experience (India)
for 29 dager sidenRemoteStaffProdukt og design
Principal Product Manager - Interview Innovation (United States)
for 29 dager sidenUSD 216K–227,5K / årRemotebare USAStaffProdukt og design
Datanes aktualitet
93 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:19 UTC, innhold 150050 byte.