RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 7 min siden
Norsk
Logg inn
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← tilbake

Karat

9 ledige stillinger100 % remoteUSAIndia

Ukjent bransjeIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 22 % av 9 stillinger

Produkt og design33%
Strategi, rådgivning og analyse22%
Salg11%
Data og maskinlæring11%
Fullstack-utvikling11%
Markedsføring og kommunikasjon11%
9jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-09-24)
14åpne på stillingssiden, uansett alder
29medianalder, dager
22%IT (2)
0%i Europa (0)
100%remote
67%med lønn

Størrelsessignal: 14 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 67 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
095
105

Arbeidssted

Remote9 · 100%

Erfaringsnivå

Staff5 · 56%
Senior3 · 33%
Middels nivå1 · 11%

Rolle

Produkt og design3 · 33%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 22%
Fullstack-utvikling1 · 11%
Data og maskinlæring1 · 11%
Salg1 · 11%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 11%

Land

USA6
India3

Byer

Bengaluru3
San Francisco1

Jobber de siste 30 dagene

Karat·Remote (United States - Select States)original ↗
USD 157,3K–180,2K / årRemotebare USAMiddels nivåFullstack-utviklingJavaScriptPythonRuby
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)original ↗
RemoteSeniorData og maskinlæringPythonSQL
Karat·Remote (United States - San Francisco Bay Area ONLY)original ↗
USD 150K–180K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse
Karat·Remote (United States - New York Metropolitan ONLY)original ↗
USD 1–250K / årRemotebare USAStaffStrategi, rådgivning og analyse
Karat·Remote (United States - Select States ONLY)original ↗
USD 130,5K–148,5K / årRemotebare USASeniorSalgSQL
Karat·Remote (United States - Select States)original ↗
USD 223,2K–250K / årRemotebare USAStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)original ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Karat·Remote (India - Bangalore ONLY)original ↗
RemoteStaffProdukt og design
Karat·Remote (United States - Select States)original ↗
USD 216K–227,5K / årRemotebare USAStaffProdukt og design

Datanes aktualitet

93 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:19 UTC, innhold 150050 byte.