RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← tilbake

Honor

3 ledige stillinger100 % remote

Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 3 stillinger

Strategi, rådgivning og analyse67%
Toppledelse og ledere33%
3jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
3ulike stillinger (1 annonser hver)
1publisert på travleste dag (2026-10-23)
15åpne på stillingssiden, uansett alder
51medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
100%remote
67%med lønn

Størrelsessignal: 15 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 324 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
121
011
020
030
041
050
061
072
081
095
103

Arbeidssted

Remote3 · 100%

Erfaringsnivå

Senior1 · 33%
Staff1 · 33%

Rolle

Strategi, rådgivning og analyse2 · 67%
Toppledelse og ledere1 · 33%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Honor·Eiendom, bygg og proptech·Remote Positionoriginal ↗
USD 24,2–28,85 / timeRemoteSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Honor·Eiendom, bygg og proptech·Remote Positionoriginal ↗
USD 19,9–22,1 / timeRemoteStrategi, rådgivning og analyse

Sikkerhetsdirektør

for 3 dager siden
Original: Director of Safety
Honor·Eiendom, bygg og proptech·Remote Positionoriginal ↗
RemoteStaffToppledelse og ledere

Datanes aktualitet

17 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:17 UTC, innhold 186811 byte.