Crowell & Moring
14 ledige stillinger7 % remoteUSA
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 14 stillinger
Økonomi og juss47%
Drift og administrasjon20%
Kundesuksess og kundeservice13%
Markedsføring og kommunikasjon7%
HR og rekruttering7%
Toppledelse og ledere7%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 14 stillinger i søket
15jobber, siste 30 dager
5nye, siste 7 dager
14ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-09)
26åpne på stillingssiden, uansett alder
28medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
7%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 26 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 235 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt14 · 93%
Remote1 · 7%
Erfaringsnivå
Senior2 · 13%
Staff2 · 13%
Rolle
Økonomi og juss7 · 47%
Drift og administrasjon3 · 20%
Kundesuksess og kundeservice2 · 13%
HR og rekruttering1 · 7%
Toppledelse og ledere1 · 7%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 7%
Land
USA15
Byer
Washington6
Chicago5
Los Angeles4
New York City4
San Francisco3
Dallas2
Denver2
Boston1
Jobber de siste 30 dagene
Senior Paralegal (Litigation and IP)
for 13 t sidenUSD 81K–120K / årSeniorØkonomi og juss
Senior Paralegal (Health Care)
for 15 t sidenUSD 81K–120K / årSeniorØkonomi og juss
Health Insurance Claims Specialist
for 18 t sidenUSD 81K–120K / årRemoteØkonomi og juss
Practice Innovation & Knowledge Attorney (Transactional)
for 1 dag sidenUSD 220K–320K / årØkonomi og juss
Talent Acquisition-koordinator, juridisk
for 3 dager sidenOriginal: Legal Talent Acquisition Coordinator
USD 61K–90K / årØkonomi og juss
Senior personalsjef
for 9 dager sidenOriginal: Senior Manager of Human Resources
USD 150K–230K / årStaffHR og rekruttering
Direktørassistent
for 9 dager sidenOriginal: Executive Assistant
USD 106K–160K / årDrift og administrasjon
Juridisk støttespesialist
for 14 dager sidenOriginal: Legal Support Specialist
USD 70K–100K / årKundesuksess og kundeservice
Practice Innovation & Knowledge Attorney (Regulatory)
for 14 dager sidenUSD 195K–290K / årØkonomi og juss
Practice Management Coordinator
for 21 dager sidenUSD 61K–90K / årToppledelse og ledere
Juridisk støttespesialist
for 25 dager sidenOriginal: Legal Support Specialist
USD 61K–90K / årKundesuksess og kundeservice
Prosjektassistent
for 28 dager sidenOriginal: Project Assistant
USD 57,5K–65K / årDrift og administrasjon
Senior Manager for markedsarrangementer
for 28 dager sidenOriginal: Senior Manager of Marketing Events
USD 150K–230K / årStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Datanes aktualitet
21 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:16 UTC, innhold 277415 byte.