RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn

← tilbake

Crowell & Moring

14 ledige stillinger7 % remoteUSA

Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 14 stillinger

Økonomi og juss47%
Drift og administrasjon20%
Kundesuksess og kundeservice13%
Markedsføring og kommunikasjon7%
HR og rekruttering7%
Toppledelse og ledere7%
15jobber, siste 30 dager
5nye, siste 7 dager
14ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-09)
26åpne på stillingssiden, uansett alder
28medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
7%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 26 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 235 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
031
040
050
061
074
082
096
1012

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt14 · 93%
Remote1 · 7%

Erfaringsnivå

Senior2 · 13%
Staff2 · 13%

Rolle

Økonomi og juss7 · 47%
Drift og administrasjon3 · 20%
Kundesuksess og kundeservice2 · 13%
HR og rekruttering1 · 7%
Toppledelse og ledere1 · 7%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 7%

Land

USA15

Byer

Washington6
Chicago5
Los Angeles4
New York City4
San Francisco3
Dallas2
Denver2
Boston1

Jobber de siste 30 dagene

Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Chicago, ILoriginal ↗
USD 81K–120K / årSeniorØkonomi og juss
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Chicago, IL; Dallas, TX; Los Angeles, CA; New York, NY; Washington, DCoriginal ↗
USD 81K–120K / årSeniorØkonomi og juss
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Boston, MA; Chicago, IL; Dallas, TX; Denver, CO; Irvine, CA; Los Angeles, CA; New York, NY; Remote; San Francisco, CA; Washington, DCoriginal ↗
USD 81K–120K / årRemoteØkonomi og juss
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·New York, NYoriginal ↗
USD 220K–320K / årØkonomi og juss
Original: Legal Talent Acquisition Coordinator
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Chicago, IL; Los Angeles, CA; Washington, DCoriginal ↗
USD 61K–90K / årØkonomi og juss

Senior personalsjef

for 9 dager siden
Original: Senior Manager of Human Resources
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Chicago, ILoriginal ↗
USD 150K–230K / årStaffHR og rekruttering

Direktørassistent

for 9 dager siden
Original: Executive Assistant
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·New York, NYoriginal ↗
USD 106K–160K / årDrift og administrasjon

Juridisk støttespesialist

for 14 dager siden
Original: Legal Support Specialist
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·San Francisco, CAoriginal ↗
USD 70K–100K / årKundesuksess og kundeservice
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Washington, DCoriginal ↗
USD 195K–290K / årØkonomi og juss

Juridisk sekretær

for 14 dager siden
Original: Legal Secretary
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Denver, COoriginal ↗
USD 81K–120K / årØkonomi og juss

Kontorassistent

for 14 dager siden
Original: Office Assistant
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Minneapolis, MNoriginal ↗
USD 55K–80K / årDrift og administrasjon
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Washington, DCoriginal ↗
USD 61K–90K / årToppledelse og ledere

Juridisk støttespesialist

for 25 dager siden
Original: Legal Support Specialist
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Los Angeles, CAoriginal ↗
USD 61K–90K / årKundesuksess og kundeservice

Prosjektassistent

for 28 dager siden
Original: Project Assistant
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·San Francisco, CAoriginal ↗
USD 57,5K–65K / årDrift og administrasjon
Original: Senior Manager of Marketing Events
Crowell & Moring·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Washington, DCoriginal ↗
USD 150K–230K / årStaffMarkedsføring og kommunikasjon

Datanes aktualitet

21 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:16 UTC, innhold 277415 byte.