Catalyst Metals
22 ledige stillingerAustralia
Industri og maskinvareIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 22 stillinger
Håndverk, bygg og produksjon32%
Drift og administrasjon18%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk18%
Toppledelse og ledere14%
Vitenskap og forskning4%
Annet14%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 22 stillinger i søket
22jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
22ulike stillinger (1 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-09)
32åpne på stillingssiden, uansett alder
15medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 32 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 73 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt22 · 100%
Erfaringsnivå
Senior4 · 18%
Middels nivå1 · 5%
Rolle
Håndverk, bygg og produksjon7 · 32%
Drift og administrasjon4 · 18%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk4 · 18%
Toppledelse og ledere3 · 14%
Vitenskap og forskning1 · 5%
Land
Australia22
Byer
Perth22
Jobber de siste 30 dagene
SeniorDrift og administrasjon
Drift og administrasjon
Håndverk, bygg og produksjon
Håndverk, bygg og produksjon
Håndverk, bygg og produksjon
Drift og administrasjon
SeniorIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Middels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk
HD Fitter - Surface and UG | FIFO 8:6/7:7 or 2:2
for 12 dager sidenDrift og administrasjon
SeniorToppledelse og ledere
Process Technician | 8:6 FIFO from Perth | Gold Mining | Full-Time
for 15 dager sidenIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
SeniorVitenskap og forskning
Longhole Operator | 8:6 7:7 FIFO from Perth | Sandvik Fleet
for 15 dager sidenHåndverk, bygg og produksjon
Toppledelse og ledere
Toppledelse og ledere
Underground Shift Supervisor | 8:6 7:7 FIFO from PERTH
for 22 dager sidenHåndverk, bygg og produksjon
Charge-Up Operator | 8:6 7:7 FIFO from Perth | Underground Gold Mining
for 22 dager sidenHåndverk, bygg og produksjon
Serviceperson | 2:2 FIFO from Perth
for 23 dager sidenLV Fitter | 8:6 7:7 FIFO from Perth
for 23 dager sidenAuto Electrician | 8:6 7:7 FIFO from Perth
for 23 dager sidenHåndverk, bygg og produksjon
Datanes aktualitet
15 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (unchanged) kl. 2026-10-23 22:50 UTC, innhold 156913 byte.