RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Ova je stranica dostupna na jeziku: Hrvatski.Promijeni×

← tilbake

karllagerfeld

8 ledige stillingerNederlandTysklandItalia

Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 8 stillinger

Varehandel og butikk38%
Drift og administrasjon25%
HR og rekruttering12%
Økonomi og juss12%
Strategi, rådgivning og analyse12%
8jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (1 annonser hver)
1publisert på travleste dag (2026-10-23)
50åpne på stillingssiden, uansett alder
739medianalder, dager
0%IT (0)
100%i Europa (8)
0%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 50 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1337 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
031
043
050
061
074
085
091
107

Arbeidssted

Hybrid6 · 75%
På stedet2 · 25%

Erfaringsnivå

Middels nivå4 · 50%
Senior2 · 25%
Staff1 · 12%

Rolle

Varehandel og butikk3 · 38%
Drift og administrasjon2 · 25%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 12%
HR og rekruttering1 · 12%
Økonomi og juss1 · 12%

Land

Nederland6
Tyskland1
Italia1

Byer

Amsterdam6
Munich1

Jobber de siste 30 dagene

karllagerfeld·Netthandel og varehandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridStaffDrift og administrasjon

Senior Business Analyst

for 2 dager siden
Original: Senior Business Analyst
karllagerfeld·Netthandel og varehandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse

HR Business Partner

for 5 dager siden
karllagerfeld·Netthandel og varehandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridMiddels nivåHR og rekruttering
Original: Senior Accounts Payable Coordinator
karllagerfeld·Netthandel og varehandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og juss

Merchandiser

for 11 dager siden
Original: Merchandiser
karllagerfeld·Netthandel og varehandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridMiddels nivåVarehandel og butikk

Butikksjef (m/w/d)

for 18 dager siden
Original: Store Manager (m/w/d)
karllagerfeld·Netthandel og varehandel·Munich, Bavariaoriginal ↗
På stedetMiddels nivåVarehandel og butikkTysk kreves
karllagerfeld·Netthandel og varehandel·Serravalle Scrivia, Piedmontoriginal ↗
På stedetVarehandel og butikkIT

Lagerspesialist

for 24 dager siden
Original: Inventory Specialist
karllagerfeld·Netthandel og varehandel·Amsterdam (HQ), North Hollandoriginal ↗
HybridMiddels nivåDrift og administrasjon

Datanes aktualitet

16 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:01 UTC, innhold 953102 byte.