VML
97 ledige stillingerBrasilStorbritanniaUSA
Medier, underholdning og reklameIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 5 % av 97 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon21%
Toppledelse og ledere12%
Salg11%
Prosjekt- og programledelse10%
Kreativt, medier og tekst8%
Strategi, rådgivning og analyse6%
Varehandel og butikk5%
Annet16%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 97 stillinger i søket
106jobber, siste 30 dager
20nye, siste 7 dager
97ulike stillinger (1.1 annonser hver)
11publisert på travleste dag (2026-10-07)
395åpne på stillingssiden, uansett alder
59medianalder, dager
5%IT (5)
28%i Europa (30)
0%remote
3%med lønn
Størrelsessignal: 395 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 771 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt97 · 92%
Hybrid9 · 8%
Erfaringsnivå
Senior24 · 23%
Staff16 · 15%
Middels nivå11 · 10%
Junior7 · 7%
Toppledelse (C-nivå)2 · 2%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon22 · 21%
Toppledelse og ledere13 · 12%
Salg12 · 11%
Prosjekt- og programledelse11 · 10%
Kreativt, medier og tekst9 · 8%
Strategi, rådgivning og analyse6 · 6%
Varehandel og butikk5 · 5%
Drift og administrasjon4 · 4%
Land
Brasil22
Storbritannia17
USA15
Mexico9
Peru6
Colombia4
Argentina3
India3
Byer
São Paulo22
London17
Mexico City9
New York City6
Lima6
Buenos Aires3
Chicago3
Bogotá3
Jobber de siste 30 dagene
Senior Content Designer UK
for 21 t sidenHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Analista de Dados Pleno II - Remoto
for 1 dag sidenMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Dupla Creativa Semi Senior (Art Director y Copywriter)
for 1 dag sidenStaffKreativt, medier og tekst
Analista de Dados Pleno II (Retail Media) - Remoto
for 1 dag sidenMiddels nivåVarehandel og butikk
SeniorStrategi, rådgivning og analyse
Content Designer UK
for 1 dag sidenHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Motion Designer
for 2 dager sidenKreativt, medier og tekstES
Account Supervisor
for 2 dager sidenToppledelse og ledereES
Group Creative Director
for 2 dager sidenStaffKreativt, medier og tekstES
Managing Director, Delivery
for 2 dager sidenToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Copywriter: Od dobrého nápadu ke skvělé kampani.
for 2 dager sidenKreativt, medier og tekst
Group Creative Director, Art and Design
for 3 dager sidenStaffKreativt, medier og tekst
Director de Arte Jr
for 3 dager sidenStaffToppledelse og ledereES
Director de Arte Sr
for 3 dager sidenStaffToppledelse og ledereES
COMMUNITY MANAGER
for 4 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjonPT
GERENTE DE CONTEÚDO
for 4 dager sidenToppledelse og ledere
Group Account Director
for 4 dager sidenStaffSalg
Senior Account Executive
for 4 dager sidenSeniorSalg
Senior Project and Release Manager
for 4 dager sidenPLN 150–200 / timeHybridSeniorProsjekt- og programledelse
Senior Project and Release Manager UK
for 4 dager sidenHybridSeniorProsjekt- og programledelse
Assistente de Planejamento
for 7 dager sidenDrift og administrasjonPT
Creative Director (Art Director)
for 7 dager sidenStaffKreativt, medier og tekst
DIRETOR DE ARTE PL | CONTEÚDO
for 7 dager sidenToppledelse og lederePT
REDATOR PL | CONTEÚDO
for 7 dager sidenPT
Senior Manager, Social & Influence
for 7 dager sidenStaffToppledelse og ledere
Account Director
for 8 dager sidenStaffSalgES
Creative Social Media Manager
for 8 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjonPortugisisk kreves
ASSISTENTE DE NEGÓCIOS
for 8 dager sidenDrift og administrasjon
SUPERVISOR DE NEGÓCIOS
for 8 dager sidenToppledelse og ledere
GERENTE DE NEGÓCIOS
for 8 dager sidenToppledelse og ledere
Project Manager
for 8 dager sidenHybridProsjekt- og programledelse
Business Director (Tobacco)
for 8 dager sidenStaffToppledelse og ledere
Digital Project Coordinator
for 9 dager sidenProsjekt- og programledelse
Digital Marketing Consultant | Freelance (Lisboa)
for 9 dager sidenMarkedsføring og kommunikasjonPortugisisk kreves
EXECUTIVO(A) DE NEGÓCIOS
for 9 dager sidenSenior Software Engineer (Python; Cloud)
for 9 dager sidenPLN 140–200 / timeSeniorProgramvareutvikling (generelt)Python
SVP, Global Delivery
for 10 dager sidenToppledelse og ledere
Especialista em PO
for 10 dager sidenOperations Manager
for 11 dager sidenDrift og administrasjonES
Senior Project Manager
for 11 dager sidenSeniorProsjekt- og programledelse
Account Manager
for 11 dager sidenSalg
Junior Influencer Marketing Intern
for 11 dager sidenEUR 0 / timeJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Ejecutivo(a) de Cuentas
for 14 dager sidenES
Senior Strategist
for 15 dager sidenSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Desenvolvedor Full Stack Pleno II
for 15 dager sidenMiddels nivåFullstack-utviklingC#GolangJavaScript
Programme Manager - Permanent
for 15 dager sidenHybridProsjekt- og programledelse
Diseñador(a) Animador(a) Junior
for 16 dager sidenJunior
Redactor(a) Creativo(a)
for 16 dager sidenEjecutivo(a) – PMO Shopper Global Brands
for 16 dager sidenProsjekt- og programledelse
Account Executive - Health
for 16 dager sidenMiddels nivåSalg
Datanes aktualitet
554 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:36 UTC, innhold 7093099 byte.