Samlino Group
34 ledige stillingerPortugal
Bank, forsikring og finansIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 34 stillinger
Toppledelse og ledere24%
Strategi, rådgivning og analyse18%
Salg12%
Markedsføring og kommunikasjon12%
Økonomi og juss12%
Håndverk, bygg og produksjon3%
Prosjekt- og programledelse3%
Annet18%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 34 stillinger i søket
34jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
34ulike stillinger (1 annonser hver)
34publisert på travleste dag (2026-10-09)
47åpne på stillingssiden, uansett alder
14medianalder, dager
0%IT (0)
100%i Europa (34)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 47 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 169 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
På stedet34 · 100%
Erfaringsnivå
Junior14 · 41%
Toppledelse (C-nivå)4 · 12%
Staff1 · 3%
Rolle
Toppledelse og ledere8 · 24%
Strategi, rådgivning og analyse6 · 18%
Økonomi og juss4 · 12%
Markedsføring og kommunikasjon4 · 12%
Salg4 · 12%
Håndverk, bygg og produksjon1 · 3%
Prosjekt- og programledelse1 · 3%
Land
Portugal34
Byer
Lisbon34
Jobber de siste 30 dagene
Venture Manager - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
Venture Graduate - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Venture Associate - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Venture Analyst - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
Technology Graduate Program - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJunior
Strategy Consulting Apprentice - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorHåndverk, bygg og produksjon
Strategy Consultant - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
Post-MBA Program - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedet
Operating Principal - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetStaff
MBA Graduate Program - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJunior
Manager, CEO's Office - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Junior Executive - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorToppledelse og ledere
Investment Manager - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetØkonomi og juss
Investment Graduate - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorØkonomi og juss
Investment Associate - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorØkonomi og juss
Investment Analyst - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetØkonomi og juss
International Graduate Program - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJunior
Internal Consultant - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetStrategi, rådgivning og analyse
Growth Manager - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetMarkedsføring og kommunikasjon
Growth Graduate - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Growth Associate - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Growth Analyst - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetMarkedsføring og kommunikasjon
Founder's Associate - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorToppledelse og ledere
Executive in Residence - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetToppledelse og ledere
Entrepreneur in Residence - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedet
CPO-in-Training - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
CMO-in-Training - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetToppledelse og ledere
Chief of Staff - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
CEO-in-Training - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Business Development Manager - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetSalg
Business Development Graduate - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorSalg
Business Development Associate - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetJuniorSalg
Business Development Analyst - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetSalg
AI Implementation Specialist - Samlino Group
for 14 dager sidenPå stedetProsjekt- og programledelsePortugisisk kreves
Datanes aktualitet
15 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 22:16 UTC, innhold 374929 byte.