RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Samlino Group

34 ledige stillingerPortugal

Bank, forsikring og finansIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 34 stillinger

Toppledelse og ledere24%
Strategi, rådgivning og analyse18%
Salg12%
Markedsføring og kommunikasjon12%
Økonomi og juss12%
Håndverk, bygg og produksjon3%
Prosjekt- og programledelse3%
Annet18%
34jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
34ulike stillinger (1 annonser hver)
34publisert på travleste dag (2026-10-09)
47åpne på stillingssiden, uansett alder
14medianalder, dager
0%IT (0)
100%i Europa (34)
0%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 47 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 169 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
0513
060
070
080
090
1034

Arbeidssted

På stedet34 · 100%

Erfaringsnivå

Junior14 · 41%
Toppledelse (C-nivå)4 · 12%
Staff1 · 3%

Rolle

Toppledelse og ledere8 · 24%
Strategi, rådgivning og analyse6 · 18%
Økonomi og juss4 · 12%
Markedsføring og kommunikasjon4 · 12%
Salg4 · 12%
Håndverk, bygg og produksjon1 · 3%
Prosjekt- og programledelse1 · 3%

Land

Portugal34

Byer

Lisbon34

Jobber de siste 30 dagene

Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetStrategi, rådgivning og analyse
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorStrategi, rådgivning og analyse
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetStrategi, rådgivning og analyse
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJunior
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorHåndverk, bygg og produksjon
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetStrategi, rådgivning og analyse
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedet
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetStaff
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJunior
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorToppledelse og ledere
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetØkonomi og juss
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorØkonomi og juss
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorØkonomi og juss
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetØkonomi og juss
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJunior
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetStrategi, rådgivning og analyse
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetMarkedsføring og kommunikasjon
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorMarkedsføring og kommunikasjon
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetMarkedsføring og kommunikasjon
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorToppledelse og ledere
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetToppledelse og ledere
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedet
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetToppledelse og ledere
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetSalg
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorSalg
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetJuniorSalg
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetSalg
Samlino Group·Bank, forsikring og finans·Lisbon, Portugaloriginal ↗
På stedetProsjekt- og programledelsePortugisisk kreves

Datanes aktualitet

15 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-23 22:16 UTC, innhold 374929 byte.