RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Questa pagina è disponibile in Italiano.Cambia×

← tilbake

ASTRO PAK

9 ledige stillinger10 % remoteUSACanada

Industri og maskinvareIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger

Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk50%
Vakt og sikkerhet20%
Drift og administrasjon10%
Salg5%
HR og rekruttering5%
Økonomi og juss5%
Toppledelse og ledere5%
20jobber, siste 30 dager
14nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (2.2 annonser hver)
8publisert på travleste dag (2026-10-21)
24åpne på stillingssiden, uansett alder
2medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
10%remote
50%med lønn

Størrelsessignal: 24 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 74 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
092
1018

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt15 · 75%
På stedet3 · 15%
Remote2 · 10%

Erfaringsnivå

Junior5 · 25%
Senior2 · 10%

Rolle

Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk10 · 50%
Vakt og sikkerhet4 · 20%
Drift og administrasjon2 · 10%
Toppledelse og ledere1 · 5%
Salg1 · 5%
HR og rekruttering1 · 5%
Økonomi og juss1 · 5%

Land

USA16
Canada1

Byer

Indianapolis4
Raleigh3
Kansas City2
Dallas1
Fairfield1
Titusville1
South Plainfield1
Fort Worth1

Jobber de siste 30 dagene

ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Remoteoriginal ↗
RemoteJuniorVakt og sikkerhet
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Raleigh, North Carolinaoriginal ↗
JuniorVakt og sikkerhet
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Indianapolis, Indianaoriginal ↗
JuniorVakt og sikkerhet
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Dallas, Texasoriginal ↗
JuniorVakt og sikkerhet

Verkstedtekniker

for 2 dager siden
Original: Shop Technician
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Indianapolis, INoriginal ↗
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Field Technician

for 2 dager siden
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Fairfield, Californiaoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Field Technician

for 2 dager siden
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Titusville, Floridaoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Field Technician

for 2 dager siden
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·South Plainfield, New Jerseyoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Field Technician

for 2 dager siden
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Raleigh, North Carolinaoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Field Technician

for 2 dager siden
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Kansas City, Kansasoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Field Technician

for 2 dager siden
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Indianapolis, Indianaoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Field Technician

for 2 dager siden
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Fort Worth, Texasoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Field Technician

for 2 dager siden
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Ontario, Californiaoriginal ↗
USD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Butikkleder

for 4 dager siden
Original: Shop Supervisor
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Raleigh, North Carolinaoriginal ↗
SeniorToppledelse og ledere
Original: Operations Coordinator - Data Center
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Indianapolis, Indianaoriginal ↗
På stedetDrift og administrasjon

Driftskoordinator

for 10 dager siden
Original: Operations Coordinator
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Kansas City, KSoriginal ↗
På stedetDrift og administrasjon

Field Technician

for 21 dager siden
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Hamilton, Ontario, Canadaoriginal ↗
USD 20–22 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Teknisk salgssjef

for 21 dager siden
Original: Technical Sales Manager
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Upper Great Lakes Region original ↗
Salg

Senior Recruiter

for 24 dager siden
Original: Senior Recruiter
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Remoteoriginal ↗
RemoteSeniorHR og rekruttering
Original: Billing & Collections Associate
ASTRO PAK·Industri og maskinvare·Costa Mesa, CAoriginal ↗
USD 26–28 / timePå stedetJuniorØkonomi og juss

Datanes aktualitet

49 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:42 UTC, innhold 426114 byte.