ASTRO PAK
9 ledige stillinger10 % remoteUSACanada
Industri og maskinvareIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk50%
Vakt og sikkerhet20%
Drift og administrasjon10%
Salg5%
HR og rekruttering5%
Økonomi og juss5%
Toppledelse og ledere5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
20jobber, siste 30 dager
14nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (2.2 annonser hver)
8publisert på travleste dag (2026-10-21)
24åpne på stillingssiden, uansett alder
2medianalder, dager
0%IT (0)
0%i Europa (0)
10%remote
50%med lønn
Størrelsessignal: 24 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 74 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt15 · 75%
På stedet3 · 15%
Remote2 · 10%
Erfaringsnivå
Junior5 · 25%
Senior2 · 10%
Rolle
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk10 · 50%
Vakt og sikkerhet4 · 20%
Drift og administrasjon2 · 10%
Toppledelse og ledere1 · 5%
Salg1 · 5%
HR og rekruttering1 · 5%
Økonomi og juss1 · 5%
Land
USA16
Canada1
Byer
Indianapolis4
Raleigh3
Kansas City2
Dallas1
Fairfield1
Titusville1
South Plainfield1
Fort Worth1
Jobber de siste 30 dagene
Environmental, Health & Safety Field Specialist
for 10 t sidenRemoteJuniorVakt og sikkerhet
Environmental, Health & Safety Field Specialist
for 10 t sidenJuniorVakt og sikkerhet
Environmental, Health & Safety Field Specialist
for 10 t sidenJuniorVakt og sikkerhet
Environmental, Health & Safety Field Specialist
for 10 t sidenJuniorVakt og sikkerhet
Verkstedtekniker
for 2 dager sidenOriginal: Shop Technician
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Field Technician
for 2 dager sidenUSD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Field Technician
for 2 dager sidenUSD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Field Technician
for 2 dager sidenUSD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Field Technician
for 2 dager sidenUSD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Field Technician
for 2 dager sidenUSD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Field Technician
for 2 dager sidenUSD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Field Technician
for 2 dager sidenUSD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Field Technician
for 2 dager sidenUSD 20–24 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Driftskoordinator - Datasenter
for 7 dager sidenOriginal: Operations Coordinator - Data Center
På stedetDrift og administrasjon
Field Technician
for 21 dager sidenUSD 20–22 / timeIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Medarbeider fakturering og inkasso
for 24 dager sidenOriginal: Billing & Collections Associate
USD 26–28 / timePå stedetJuniorØkonomi og juss
Datanes aktualitet
49 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:42 UTC, innhold 426114 byte.