RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 6 min siden
Norsk
Logg inn
This page is available in English.Switch×

← tilbake

Caylent

11 ledige stillinger96 % remoteArgentinaBrasilMexico

KI og dataProgramvareselskapIT-andel 55 % av 11 stillinger

DevOps / SRE / plattform / sky21%
Drift og administrasjon21%
Kundesuksess og kundeservice18%
Programvareutvikling (generelt)14%
QA og testing11%
Frontend-utvikling4%
Annet11%
28jobber, siste 30 dager
10nye, siste 7 dager
11ulike stillinger (2.5 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-23)
68åpne på stillingssiden, uansett alder
51medianalder, dager
50%IT (14)
0%i Europa (0)
96%remote
7%med lønn

Størrelsessignal: 68 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1796 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
013
020
031
046
051
062
076
085
0914
1022

Arbeidssted

Remote27 · 96%
På stedet1 · 4%

Erfaringsnivå

Senior13 · 46%
Middels nivå9 · 32%
Junior3 · 11%
Staff3 · 11%

Rolle

DevOps / SRE / plattform / sky6 · 21%
Drift og administrasjon6 · 21%
Kundesuksess og kundeservice5 · 18%
Programvareutvikling (generelt)4 · 14%
QA og testing3 · 11%
Frontend-utvikling1 · 4%

Land

Argentina9
Brasil9
Mexico8
USA1
Canada1

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Senior QA Engineer

for 10 t siden
Caylent·KI og data·ARGENTINAoriginal ↗
RemoteSeniorQA og testing

Senior QA Engineer

for 10 t siden
Caylent·KI og data·BRAZILoriginal ↗
RemoteSeniorQA og testing

Senior QA Engineer

for 10 t siden
Caylent·KI og data·MEXICOoriginal ↗
RemoteSeniorQA og testing
Caylent·KI og data·MEXICOoriginal ↗
RemoteJuniorProgramvareutvikling (generelt)
Caylent·KI og data·ARGENTINAoriginal ↗
RemoteJuniorProgramvareutvikling (generelt)
Caylent·KI og data·BRAZILoriginal ↗
RemoteJuniorProgramvareutvikling (generelt)
Caylent·KI og data·USAoriginal ↗
USD 136K–216K / årPå stedetSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Caylent·KI og data·Braziloriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyPythonRust
Caylent·KI og data·Mexicooriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyPythonRust
Caylent·KI og data·Argentinaoriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyPythonRust
Caylent·KI og data·BRAZILoriginal ↗
RemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
Caylent·KI og data·ARGENTINAoriginal ↗
RemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
Caylent·KI og data·Argentinaoriginal ↗
RemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Caylent·KI og data·Mexicooriginal ↗
RemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Caylent·KI og data·Braziloriginal ↗
RemoteMiddels nivåDrift og administrasjon

Frontend Architect

for 10 dager siden
Caylent·KI og data·CANADAoriginal ↗
USD 152K–171K / årRemoteSeniorFrontend-utviklingJavaScriptTypeScript

Customer Experience Manager

for 15 dager siden
Caylent·KI og data·MEXICOoriginal ↗
RemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice

Customer Experience Manager

for 15 dager siden
Caylent·KI og data·BRAZILoriginal ↗
RemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice

Customer Experience Manager

for 15 dager siden
Caylent·KI og data·ARGENTINAoriginal ↗
RemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice

Principal Data Architect

for 18 dager siden
Caylent·KI og data·MEXICOoriginal ↗
RemoteStaff

Principal Data Architect

for 18 dager siden
Caylent·KI og data·ARGENTINAoriginal ↗
RemoteStaff

Principal Data Architect

for 18 dager siden
Caylent·KI og data·BRAZILoriginal ↗
RemoteStaff

Senior Cloud Architect

for 24 dager siden
Caylent·KI og data·MEXICOoriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyC#GolangJava

Senior Cloud Architect

for 24 dager siden
Caylent·KI og data·BRAZILoriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyC#GolangJava

Senior Cloud Architect

for 24 dager siden
Caylent·KI og data·ARGENTINAoriginal ↗
RemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyC#GolangJava

Operations Analyst

for 28 dager siden
Caylent·KI og data·ARGENTINAoriginal ↗
RemoteMiddels nivåDrift og administrasjon

Operations Analyst

for 28 dager siden
Caylent·KI og data·MEXICOoriginal ↗
RemoteMiddels nivåDrift og administrasjon

Operations Analyst

for 28 dager siden
Caylent·KI og data·BRAZILoriginal ↗
RemoteMiddels nivåDrift og administrasjon

Datanes aktualitet

93 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:17 UTC, innhold 931737 byte.