Caylent
11 ledige stillinger96 % remoteArgentinaBrasilMexico
KI og dataProgramvareselskapIT-andel 55 % av 11 stillinger
DevOps / SRE / plattform / sky21%
Drift og administrasjon21%
Kundesuksess og kundeservice18%
Programvareutvikling (generelt)14%
QA og testing11%
Frontend-utvikling4%
Annet11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 11 stillinger i søket
28jobber, siste 30 dager
10nye, siste 7 dager
11ulike stillinger (2.5 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-23)
68åpne på stillingssiden, uansett alder
51medianalder, dager
50%IT (14)
0%i Europa (0)
96%remote
7%med lønn
Størrelsessignal: 68 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1796 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote27 · 96%
På stedet1 · 4%
Erfaringsnivå
Senior13 · 46%
Middels nivå9 · 32%
Junior3 · 11%
Staff3 · 11%
Rolle
DevOps / SRE / plattform / sky6 · 21%
Drift og administrasjon6 · 21%
Kundesuksess og kundeservice5 · 18%
Programvareutvikling (generelt)4 · 14%
QA og testing3 · 11%
Frontend-utvikling1 · 4%
Land
Argentina9
Brasil9
Mexico8
USA1
Canada1
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Senior QA Engineer
for 10 t sidenRemoteSeniorQA og testing
Senior QA Engineer
for 10 t sidenRemoteSeniorQA og testing
Senior QA Engineer
for 10 t sidenRemoteSeniorQA og testing
Quality Analyst Associate Engineer
for 10 t sidenRemoteJuniorProgramvareutvikling (generelt)
Quality Analyst Associate Engineer
for 10 t sidenRemoteJuniorProgramvareutvikling (generelt)
Quality Analyst Associate Engineer
for 10 t sidenRemoteJuniorProgramvareutvikling (generelt)
USD 136K–216K / årPå stedetSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Senior Platform Engineer
for 1 dag sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyPythonRust
Senior Platform Engineer
for 1 dag sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyPythonRust
Senior Platform Engineer
for 1 dag sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyPythonRust
Functional Consultant - Contact Center
for 9 dager sidenRemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
Functional Consultant - Contact Center
for 9 dager sidenRemoteSeniorKundesuksess og kundeservice
Salesforce/Certinia Administrator
for 10 dager sidenRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Salesforce/Certinia Administrator
for 10 dager sidenRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Salesforce/Certinia Administrator
for 10 dager sidenRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Frontend Architect
for 10 dager sidenUSD 152K–171K / årRemoteSeniorFrontend-utviklingJavaScriptTypeScript
Customer Experience Manager
for 15 dager sidenRemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Customer Experience Manager
for 15 dager sidenRemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Customer Experience Manager
for 15 dager sidenRemoteMiddels nivåKundesuksess og kundeservice
Principal Data Architect
for 18 dager sidenRemoteStaff
Principal Data Architect
for 18 dager sidenRemoteStaff
Principal Data Architect
for 18 dager sidenRemoteStaff
Senior Cloud Architect
for 24 dager sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyC#GolangJava
Senior Cloud Architect
for 24 dager sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyC#GolangJava
Senior Cloud Architect
for 24 dager sidenRemoteSeniorDevOps / SRE / plattform / skyC#GolangJava
Operations Analyst
for 28 dager sidenRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Operations Analyst
for 28 dager sidenRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Operations Analyst
for 28 dager sidenRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
93 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:17 UTC, innhold 931737 byte.