RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Tato stránka je k dispozici v jazyce Čeština.Přepnout×

← tilbake

Carta

14 ledige stillingerUSAStorbritanniaCanada

Bank, forsikring og finansIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 14 % av 14 stillinger

Økonomi og juss35%
Programvareutvikling (generelt)24%
Salg18%
Markedsføring og kommunikasjon12%
Strategi, rådgivning og analyse12%
17jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
14ulike stillinger (1.2 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-16)
74åpne på stillingssiden, uansett alder
44medianalder, dager
24%IT (4)
35%i Europa (6)
0%remote
12%med lønn

Størrelsessignal: 74 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 1354 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
051
062
079
0813
0924
1015

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt17 · 100%

Erfaringsnivå

Senior6 · 35%
Middels nivå4 · 24%
Staff4 · 24%

Rolle

Økonomi og juss6 · 35%
Programvareutvikling (generelt)4 · 24%
Salg3 · 18%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 12%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 12%

Land

USA8
Storbritannia6
Canada3

Byer

London6
New York City4
San Francisco4
Seattle3
Toronto3
Sandy2
Denver1

Jobber de siste 30 dagene

Fondscontroller - SBIC

for 2 dager siden
Original: Fund Controller - SBIC
Carta·Bank, forsikring og finans·Hamilton, NJ; Sandy, Utah; Seattle, Washingtonoriginal ↗
USD 130,8K–153,8K / årØkonomi og juss
Original: Integrated Marketing Manager
Carta·Bank, forsikring og finans·London, Englandoriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Support Analyst II

for 3 dager siden
Carta·Bank, forsikring og finans·London, Englandoriginal ↗
Middels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Original: Legal Director, Contracts
Carta·Bank, forsikring og finans·Denver, CO; Sandy, UT; Seattle, WA; Hamilton Township, NJ; Toronto, CAoriginal ↗
StaffØkonomi og juss
Original: Senior Software Engineer II, Investors
Carta·Bank, forsikring og finans·New York, NYoriginal ↗
SeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaPython
Original: Senior Software Engineer II, Investors
Carta·Bank, forsikring og finans·Toronto, Ontario, Canada; Waterloo, Ontario, Canadaoriginal ↗
SeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaPython
Original: Staff Software Engineer, Investors
Carta·Bank, forsikring og finans·New York, NYoriginal ↗
StaffProgramvareutvikling (generelt)PythonRuby
Original: Staff Software Engineer, Investors
Carta·Bank, forsikring og finans·Toronto, Ontario, Canada; Waterloo, Ontario, Canadaoriginal ↗
StaffProgramvareutvikling (generelt)PythonRuby

Advokat for oppdragsbrev

for 7 dager siden
Original: Engagement Letter Lawyer
Carta·Bank, forsikring og finans·London, England, United Kingdomoriginal ↗
Økonomi og juss

Direktør, fondsregnskap

for 9 dager siden
Original: Director, Fund Accounting
Carta·Bank, forsikring og finans·London, England, United Kingdomoriginal ↗
StaffØkonomi og juss
Carta·Bank, forsikring og finans·San Francisco, CA, New York City, New Yorkoriginal ↗
SeniorSalg
Original: Senior Account Executive, Venture Capital
Carta·Bank, forsikring og finans·San Francisco, CA, New York City, NYoriginal ↗
SeniorSalg

Juridisk produktutvikler

for 15 dager siden
Original: Legal Product Builder
Carta·Bank, forsikring og finans·Toronto, Ontario, Canadaoriginal ↗
Middels nivåØkonomi og juss

Juridisk produktutvikler

for 15 dager siden
Original: Legal Product Builder
Carta·Bank, forsikring og finans·San Francisco, CA; New York City, NYoriginal ↗
Middels nivåØkonomi og juss

Inbound KYC - analytiker

for 18 dager siden
Original: Inbound KYC - Analyst
Carta·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
Middels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Original: Business Development Manager
Carta·Bank, forsikring og finans·London, UKoriginal ↗
Salg
Carta·Bank, forsikring og finans·San Francisco, CA; New York, NY; Seattle, WAoriginal ↗
USD 139,7K–204,2K / årSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Datanes aktualitet

98 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:16 UTC, innhold 715714 byte.