RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbake

Binance.US

4 ledige stillinger100 % remote

Krypto og Web3ProgramvareselskapIT-andel 25 % av 4 stillinger

Økonomi og juss50%
DevOps / SRE / plattform / sky25%
Drift og administrasjon25%
4jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
4ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-13)
9åpne på stillingssiden, uansett alder
65medianalder, dager
25%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
75%med lønn

Størrelsessignal: 9 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 123 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
062
071
082
090
104

Arbeidssted

Remote4 · 100%

Erfaringsnivå

Middels nivå2 · 50%
Junior1 · 25%

Rolle

Økonomi og juss2 · 50%
Drift og administrasjon1 · 25%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 25%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Binance.US·Krypto og Web3·U.S. original ↗
USD 90K–100K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon

Legal Operations Specialist

for 10 dager siden
Binance.US·Krypto og Web3·U.S. original ↗
USD 80K / årRemoteØkonomi og juss

Site Reliability Engineer

for 10 dager siden
Binance.US·Krypto og Web3·U.S. original ↗
USD 125K–145K / årRemoteMiddels nivåDevOps / SRE / plattform / skyBashGolangPython
Binance.US·Krypto og Web3·U.S. original ↗
RemoteJuniorØkonomi og juss

Datanes aktualitet

91 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 02:09 UTC, innhold 173797 byte.