Binance.US
4 ledige stillinger100 % remote
Krypto og Web3ProgramvareselskapIT-andel 25 % av 4 stillinger
Økonomi og juss50%
DevOps / SRE / plattform / sky25%
Drift og administrasjon25%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 4 stillinger i søket
4jobber, siste 30 dager
0nye, siste 7 dager
4ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-13)
9åpne på stillingssiden, uansett alder
65medianalder, dager
25%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
75%med lønn
Størrelsessignal: 9 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 123 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote4 · 100%
Erfaringsnivå
Middels nivå2 · 50%
Junior1 · 25%
Rolle
Økonomi og juss2 · 50%
Drift og administrasjon1 · 25%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 25%
Land
ingen data
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Clearing Operations Analyst
for 7 dager sidenUSD 90K–100K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Legal Operations Specialist
for 10 dager sidenUSD 80K / årRemoteØkonomi og juss
Site Reliability Engineer
for 10 dager sidenUSD 125K–145K / årRemoteMiddels nivåDevOps / SRE / plattform / skyBashGolangPython
Associate General Counsel, Litigation
for 15 dager sidenRemoteJuniorØkonomi og juss
Datanes aktualitet
91 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 02:09 UTC, innhold 173797 byte.