Taxfix
10 ledige stillingerTysklandSpania
Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 10 % av 10 stillinger
Markedsføring og kommunikasjon30%
Kundesuksess og kundeservice20%
Toppledelse og ledere20%
Produkt og design10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Annet10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 10 stillinger i søket
10jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
1publisert på travleste dag (2026-10-22)
16åpne på stillingssiden, uansett alder
24medianalder, dager
10%IT (1)
100%i Europa (10)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 16 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 94 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid9 · 90%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 10%
Erfaringsnivå
Senior5 · 50%
Staff2 · 20%
Rolle
Markedsføring og kommunikasjon3 · 30%
Kundesuksess og kundeservice2 · 20%
Toppledelse og ledere2 · 20%
Produkt og design1 · 10%
Programvareutvikling (generelt)1 · 10%
Land
Tyskland8
Spania2
Byer
Berlin8
Madrid2
Jobber de siste 30 dagene
Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
for 2 dager sidenOriginal: Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
HybridSeniorProdukt og design
Staff Software Engineer
for 3 dager sidenStaffProgramvareutvikling (generelt)JavaScript
Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
for 9 dager sidenOriginal: Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
for 11 dager sidenOriginal: Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Customer Success Manager (d/w/m)
for 18 dager sidenHybridKundesuksess og kundeserviceTysk krevesDE
Assisterende Team Lead, Customer Success
for 21 dager sidenOriginal: Associate Team Lead, Customer Success
HybridSeniorKundesuksess og kundeserviceSpansk kreves
Leder for forretningsenhet, ekspertassisterte tjenester (d/f/m)
for 23 dager sidenOriginal: Business Unit Leader, Expert-Assisted Services (d/f/m)
HybridToppledelse og ledereTysk kreves
Senior Product Management Builder (d/f/m)
for 23 dager sidenOriginal: Senior Product Management Builder (d/f/m)
HybridSeniorToppledelse og ledere
Director of Brand (d/f/m)
for 24 dager sidenHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjonTysk kreves
Entreprenør i residens (d/f/m)
for 28 dager sidenOriginal: Entrepreneur in Residence (d/f/m)
HybridTysk kreves
Datanes aktualitet
101 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 13:08 UTC, innhold 260393 byte.