RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 7 min siden
Norsk
Logg inn
Тази страница е достъпна на Български.Превключване×

← tilbake

Taxfix

10 ledige stillingerTysklandSpania

Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 10 % av 10 stillinger

Markedsføring og kommunikasjon30%
Kundesuksess og kundeservice20%
Toppledelse og ledere20%
Produkt og design10%
Programvareutvikling (generelt)10%
Annet10%
10jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
1publisert på travleste dag (2026-10-22)
16åpne på stillingssiden, uansett alder
24medianalder, dager
10%IT (1)
100%i Europa (10)
0%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 16 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 94 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
082
096
107

Arbeidssted

Hybrid9 · 90%
Arbeidssted ikke oppgitt1 · 10%

Erfaringsnivå

Senior5 · 50%
Staff2 · 20%

Rolle

Markedsføring og kommunikasjon3 · 30%
Kundesuksess og kundeservice2 · 20%
Toppledelse og ledere2 · 20%
Produkt og design1 · 10%
Programvareutvikling (generelt)1 · 10%

Land

Tyskland8
Spania2

Byer

Berlin8
Madrid2

Jobber de siste 30 dagene

Original: Senior MarTech Product Manager (d/f/m)
Taxfix·Eiendom, bygg og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridSeniorProdukt og design

Staff Software Engineer

for 3 dager siden
Taxfix·Eiendom, bygg og proptech·Madridoriginal ↗
StaffProgramvareutvikling (generelt)JavaScript
Original: Senior Product Marketing Manager (d/f/m)
Taxfix·Eiendom, bygg og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Senior Growth Marketing Manager (d/f/m)
Taxfix·Eiendom, bygg og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Taxfix·Eiendom, bygg og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridKundesuksess og kundeserviceTysk krevesDE
Original: Associate Team Lead, Customer Success
Taxfix·Eiendom, bygg og proptech·Madridoriginal ↗
HybridSeniorKundesuksess og kundeserviceSpansk kreves
Original: Business Unit Leader, Expert-Assisted Services (d/f/m)
Taxfix·Eiendom, bygg og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridToppledelse og ledereTysk kreves
Original: Senior Product Management Builder (d/f/m)
Taxfix·Eiendom, bygg og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridSeniorToppledelse og ledere

Director of Brand (d/f/m)

for 24 dager siden
Taxfix·Eiendom, bygg og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridStaffMarkedsføring og kommunikasjonTysk kreves
Original: Entrepreneur in Residence (d/f/m)
Taxfix·Eiendom, bygg og proptech·Berlinoriginal ↗
HybridTysk kreves

Datanes aktualitet

101 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 13:08 UTC, innhold 260393 byte.