RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Critical Loop

9 ledige stillingerUSA

Energi og klimaIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 11 % av 9 stillinger

Drift og administrasjon33%
Håndverk, bygg og produksjon22%
QA og testing11%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk11%
Prosjekt- og programledelse11%
Vakt og sikkerhet11%
9jobber, siste 30 dager
5nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-19)
16åpne på stillingssiden, uansett alder
17medianalder, dager
11%IT (1)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 16 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 72 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
082
095
109

Arbeidssted

På stedet8 · 89%
Hybrid1 · 11%

Erfaringsnivå

Staff2 · 22%
Middels nivå1 · 11%
Senior1 · 11%

Rolle

Drift og administrasjon3 · 33%
Håndverk, bygg og produksjon2 · 22%
QA og testing1 · 11%
Prosjekt- og programledelse1 · 11%
Vakt og sikkerhet1 · 11%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk1 · 11%

Land

USA9

Byer

Torrance7
Long Beach3

Jobber de siste 30 dagene

Test Engineer

for 1 dag siden
Critical Loop·Energi og klima·Long Beach (On-site)original ↗
USD 125K–170K / årPå stedetQA og testingPython

Project Manager

for 2 dager siden
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (Hybrid)original ↗
USD 118K–180K / årHybridProsjekt- og programledelse

Master Scheduler

for 4 dager siden
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (On-Site)original ↗
USD 50K–75K / årPå stedetDrift og administrasjon
Critical Loop·Energi og klima·Long Beach (On-site)original ↗
USD 28–35 / timePå stedetDrift og administrasjon

Quality Inspector

for 4 dager siden
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (On-Site)original ↗
USD 38–45 / timePå stedetMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (On-Site)original ↗
USD 115K–135K / årPå stedetSeniorVakt og sikkerhet

Head of Production

for 10 dager siden
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (On-Site)original ↗
USD 200K–260K / årPå stedetStaffHåndverk, bygg og produksjon

Head of Operations

for 10 dager siden
Critical Loop·Energi og klima·Torrance (On-Site)original ↗
USD 200K–300K / årPå stedetStaffDrift og administrasjon

Mechanical Engineer

for 17 dager siden
Critical Loop·Energi og klima·Long Beach (On-site) | Torrance (On-Site)original ↗
USD 120K–155K / årPå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Datanes aktualitet

85 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:10 UTC, innhold 205070 byte.