Critical Loop
9 ledige stillingerUSA
Energi og klimaIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 11 % av 9 stillinger
Drift og administrasjon33%
Håndverk, bygg og produksjon22%
QA og testing11%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk11%
Prosjekt- og programledelse11%
Vakt og sikkerhet11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
5nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-19)
16åpne på stillingssiden, uansett alder
17medianalder, dager
11%IT (1)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 16 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 72 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
På stedet8 · 89%
Hybrid1 · 11%
Erfaringsnivå
Staff2 · 22%
Middels nivå1 · 11%
Senior1 · 11%
Rolle
Drift og administrasjon3 · 33%
Håndverk, bygg og produksjon2 · 22%
QA og testing1 · 11%
Prosjekt- og programledelse1 · 11%
Vakt og sikkerhet1 · 11%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk1 · 11%
Land
USA9
Byer
Torrance7
Long Beach3
Jobber de siste 30 dagene
Test Engineer
for 1 dag sidenUSD 125K–170K / årPå stedetQA og testingPython
Project Manager
for 2 dager sidenUSD 118K–180K / årHybridProsjekt- og programledelse
Master Scheduler
for 4 dager sidenUSD 50K–75K / årPå stedetDrift og administrasjon
Operations & Logistics Coordinator
for 4 dager sidenUSD 28–35 / timePå stedetDrift og administrasjon
Quality Inspector
for 4 dager sidenUSD 38–45 / timePå stedetMiddels nivåHåndverk, bygg og produksjon
Environmental Health & Safety Officer
for 9 dager sidenUSD 115K–135K / årPå stedetSeniorVakt og sikkerhet
Head of Production
for 10 dager sidenUSD 200K–260K / årPå stedetStaffHåndverk, bygg og produksjon
Head of Operations
for 10 dager sidenUSD 200K–300K / årPå stedetStaffDrift og administrasjon
Mechanical Engineer
for 17 dager sidenUSD 120K–155K / årPå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Datanes aktualitet
85 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:10 UTC, innhold 205070 byte.