Preply
20 ledige stillingerSpaniaStorbritanniaUkraina
KI og dataProgramvareselskapIT-andel 30 % av 20 stillinger
Produkt og design23%
Data og maskinlæring19%
Markedsføring og kommunikasjon16%
Programvareutvikling (generelt)16%
Drift og administrasjon10%
Strategi, rådgivning og analyse6%
HR og rekruttering3%
Annet6%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 20 stillinger i søket
31jobber, siste 30 dager
7nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1.6 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-13)
120åpne på stillingssiden, uansett alder
50medianalder, dager
35%IT (11)
97%i Europa (30)
0%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 120 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 700 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid31 · 100%
Erfaringsnivå
Senior18 · 58%
Staff11 · 35%
Rolle
Produkt og design7 · 23%
Data og maskinlæring6 · 19%
Markedsføring og kommunikasjon5 · 16%
Programvareutvikling (generelt)5 · 16%
Drift og administrasjon3 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 6%
HR og rekruttering1 · 3%
Land
Spania19
Storbritannia15
Ukraina2
USA1
Byer
Barcelona19
London15
Kyiv2
New York City1
Jobber de siste 30 dagene
Senior Product Manager - Fintech
for 21 t sidenHybridSeniorProdukt og design
Senior Product Manager - Fintech
for 21 t sidenHybridSeniorProdukt og design
Senior Manager strategi & drift
for 1 dag sidenOriginal: Senior Strategy & Operations Manager
HybridSeniorDrift og administrasjon
Digital PR Growth Manager (European Markets)
for 4 dager sidenOriginal: Digital PR Growth Manager (European Markets)
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
Engagement Operations Specialist
for 5 dager sidenHybridSeniorDrift og administrasjon
Video Editor (Growth/Paid Media)
for 7 dager sidenHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Staff Data Scientist - Paid Marketing Optimization
for 10 dager sidenHybridStaffData og maskinlæringPythonSQL
Staff Data Scientist - Paid Marketing Optimization
for 10 dager sidenHybridStaffData og maskinlæringPythonSQL
Senior ML Platform Engineer (Agentic Platform)
for 10 dager sidenOriginal: Senior ML Platform Engineer (Agentic Platform)
HybridSeniorData og maskinlæringPython
Senior ML Platform Engineer (GenAI Platform)
for 10 dager sidenHybridSeniorData og maskinlæringPython
Senior ML Platform Engineer (Agentic Platform)
for 10 dager sidenOriginal: Senior ML Platform Engineer (Agentic Platform)
HybridSeniorData og maskinlæringPython
Senior ML Platform Engineer (GenAI Platform)
for 10 dager sidenHybridSeniorData og maskinlæringPython
Senior Manager strategi & drift
for 11 dager sidenOriginal: Senior Strategy & Operations Manager
HybridSeniorDrift og administrasjon
Senior Engineering Manager (dataplattform)
for 15 dager sidenOriginal: Senior Engineering Manager (Data Platform)
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Senior Engineering Manager (dataplattform)
for 15 dager sidenOriginal: Senior Engineering Manager (Data Platform)
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Engineering Manager for Martech team
for 15 dager sidenHybridStaffProgramvareutvikling (generelt)Python
Senior Product Manager - Growth
for 15 dager sidenOriginal: Senior Product Manager - Growth
HybridSeniorProdukt og design
Senior Product Manager - Growth
for 15 dager sidenOriginal: Senior Product Manager - Growth
HybridSeniorProdukt og design
Staff Product Designer [relocation to Barcelona/London]
for 18 dager sidenHybridStaffProdukt og design
Staff Product Designer
for 18 dager sidenHybridStaffProdukt og design
Staff Product Designer
for 18 dager sidenHybridStaffProdukt og design
Talent Acquisition Manager - Tech
for 23 dager sidenOriginal: Talent Acquisition Manager - Tech
HybridHR og rekruttering
Senior Manager, strategisk finans - B2C Marketing
for 23 dager sidenOriginal: Senior Manager, Strategic Finance - B2C Marketing
HybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Senior GRC-analytiker
for 24 dager sidenOriginal: Senior GRC Analyst
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Senior GRC-analytiker
for 24 dager sidenOriginal: Senior GRC Analyst
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Manager for risiko- og omdømmekommunikasjon
for 25 dager sidenOriginal: Risk & Reputation Communications Manager
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Engineering Manager (GenAI & Agentic Platforms)
for 25 dager sidenOriginal: Senior Engineering Manager (GenAI & Agentic Platforms)
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Senior Engineering Manager (GenAI & Agentic Platforms)
for 25 dager sidenOriginal: Senior Engineering Manager (GenAI & Agentic Platforms)
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Datanes aktualitet
274 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 13:19 UTC, innhold 2303594 byte.