RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 9 min siden
Norsk
Logg inn
Šis puslapis prieinamas kalba: Lietuvių.Perjungti×

← tilbake

Preply

20 ledige stillingerSpaniaStorbritanniaUkraina

KI og dataProgramvareselskapIT-andel 30 % av 20 stillinger

Produkt og design23%
Data og maskinlæring19%
Markedsføring og kommunikasjon16%
Programvareutvikling (generelt)16%
Drift og administrasjon10%
Strategi, rådgivning og analyse6%
HR og rekruttering3%
Annet6%
31jobber, siste 30 dager
7nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1.6 annonser hver)
5publisert på travleste dag (2026-10-13)
120åpne på stillingssiden, uansett alder
50medianalder, dager
35%IT (11)
97%i Europa (30)
0%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 120 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 700 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
124
013
026
033
0410
052
066
079
088
0931
1032

Arbeidssted

Hybrid31 · 100%

Erfaringsnivå

Senior18 · 58%
Staff11 · 35%

Rolle

Produkt og design7 · 23%
Data og maskinlæring6 · 19%
Markedsføring og kommunikasjon5 · 16%
Programvareutvikling (generelt)5 · 16%
Drift og administrasjon3 · 10%
Strategi, rådgivning og analyse2 · 6%
HR og rekruttering1 · 3%

Land

Spania19
Storbritannia15
Ukraina2
USA1

Byer

Barcelona19
London15
Kyiv2
New York City1

Jobber de siste 30 dagene

Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridSeniorProdukt og design
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridSeniorProdukt og design
Original: Senior Strategy & Operations Manager
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridSeniorDrift og administrasjon

Senior beregningslingvist

for 4 dager siden
Original: Senior Computational Linguist
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridSenior

Senior beregningslingvist

for 4 dager siden
Original: Senior Computational Linguist
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridSenior
Original: Digital PR Growth Manager (European Markets)
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridMarkedsføring og kommunikasjon
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridSeniorDrift og administrasjon
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

SEM Manager

for 9 dager siden
Original: SEM Manager
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridStaffData og maskinlæringPythonSQL
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridStaffData og maskinlæringPythonSQL
Original: Senior ML Platform Engineer (Agentic Platform)
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridSeniorData og maskinlæringPython
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridSeniorData og maskinlæringPython
Original: Senior ML Platform Engineer (Agentic Platform)
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridSeniorData og maskinlæringPython
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridSeniorData og maskinlæringPython
Original: Senior Strategy & Operations Manager
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridSeniorDrift og administrasjon
Original: Senior Engineering Manager (Data Platform)
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Original: Senior Engineering Manager (Data Platform)
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)Python
Original: Senior Product Manager - Growth
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridSeniorProdukt og design
Original: Senior Product Manager - Growth
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridSeniorProdukt og design
Preply·KI og data·New Yorkoriginal ↗
HybridStaffProdukt og design

Staff Product Designer

for 18 dager siden
Preply·KI og data·Barcelona | Kyiv | Londonoriginal ↗
HybridStaffProdukt og design

Staff Product Designer

for 18 dager siden
Preply·KI og data·London | Kyiv | Barcelonaoriginal ↗
HybridStaffProdukt og design
Original: Talent Acquisition Manager - Tech
Preply·KI og data·London | Barcelonaoriginal ↗
HybridHR og rekruttering
Original: Senior Manager, Strategic Finance - B2C Marketing
Preply·KI og data·London | Barcelonaoriginal ↗
HybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon

Senior GRC-analytiker

for 24 dager siden
Original: Senior GRC Analyst
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse

Senior GRC-analytiker

for 24 dager siden
Original: Senior GRC Analyst
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Original: Risk & Reputation Communications Manager
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Senior Engineering Manager (GenAI & Agentic Platforms)
Preply·KI og data·Londonoriginal ↗
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)
Original: Senior Engineering Manager (GenAI & Agentic Platforms)
Preply·KI og data·Barcelonaoriginal ↗
HybridStaffProgramvareutvikling (generelt)

Datanes aktualitet

274 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 13:19 UTC, innhold 2303594 byte.