Ibotta
22 ledige stillinger16 % remoteUSAGeorgia
Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 14 % av 22 stillinger
Drift og administrasjon20%
Toppledelse og ledere16%
Data og maskinlæring12%
Markedsføring og kommunikasjon12%
Produkt og design12%
Salg8%
Økonomi og juss4%
Annet8%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 22 stillinger i søket
25jobber, siste 30 dager
6nye, siste 7 dager
22ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-22)
51åpne på stillingssiden, uansett alder
31medianalder, dager
12%IT (3)
0%i Europa (0)
16%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 51 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 113 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid21 · 84%
Remote4 · 16%
Erfaringsnivå
Junior7 · 28%
Middels nivå6 · 24%
Senior6 · 24%
Staff5 · 20%
Toppledelse (C-nivå)1 · 4%
Rolle
Drift og administrasjon5 · 20%
Toppledelse og ledere4 · 16%
Data og maskinlæring3 · 12%
Markedsføring og kommunikasjon3 · 12%
Produkt og design3 · 12%
Salg2 · 8%
Vitenskap og forskning1 · 4%
Kreativt, medier og tekst1 · 4%
Land
USA24
Georgia1
Byer
Denver22
Atlanta2
Chicago2
Cincinnati2
Cleveland2
Dallas2
Jersey City2
Los Angeles2
Jobber de siste 30 dagene
Data Engineer
for 17 t sidenOriginal: Data Engineer
USD 110K–126K / årHybridMiddels nivåData og maskinlæringPythonSQL
Part-Time Business Operations Associate - NV
for 1 dag sidenUSD 17,5 / timeRemotebare USAJuniorDrift og administrasjon
Deltid medarbeider forretningsdrift -IA
for 1 dag sidenOriginal: Part-Time Business Operations Associate -IA
USD 17,5 / timeRemotebare USAJuniorDrift og administrasjon
Deltid medarbeider forretningsdrift - GA
for 1 dag sidenOriginal: Part-Time Business Operations Associate - GA
USD 17,5 / timeRemoteJuniorDrift og administrasjon
Deltid medarbeider forretningsdrift - CO
for 1 dag sidenOriginal: Part-Time Business Operations Associate - CO
USD 19,5 / timeRemotebare USAJuniorDrift og administrasjon
Visepresident, kundeanalyse
for 2 dager sidenOriginal: Vice President, Client Analytics
USD 235K–275K / årHybridToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Director, Product Management - Campaign Platform
for 9 dager sidenUSD 173K–198K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Director, produktledelse - annonsøropplevelse
for 9 dager sidenOriginal: Director, Product Management - Advertiser Experience
USD 173K–198K / årHybridStaffToppledelse og ledere
Senior Product Manager, integrasjoner for kjøperside
for 9 dager sidenOriginal: Senior Product Manager, Buy-side Integrations
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Senior Product Manager, selvbetjening for annonsører
for 9 dager sidenOriginal: Senior Product Manager, Advertiser Self-Service
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Senior Manager, Lifecycle Marketing
for 10 dager sidenOriginal: Senior Manager, Lifecycle Marketing
USD 120K–140K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Team Lead, kundeforvaltning
for 10 dager sidenOriginal: Team Lead, Account Management
USD 135K–166K / årHybridSeniorToppledelse og ledere
Decision Scientist, strategiske partnere og markedsanalyse
for 15 dager sidenOriginal: Decision Scientist, Strategic Partner and Marketing Analytics
USD 89K–101K / årHybridMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Product Manager, Retail Publisher Partnerships
for 17 dager sidenUSD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Team Lead, kundepartnerskap
for 17 dager sidenOriginal: Team Lead, Client Partnerships
USD 292K–373K / årHybridSeniorSalg
Principal Decision Scientist, strategisk partneranalyse
for 17 dager sidenOriginal: Principal Decision Scientist, Strategic Partner Analytics
USD 159K–190K / årHybridStaffVitenskap og forskning
Creative Director
for 18 dager sidenUSD 145K–170K / årHybridStaffKreativt, medier og tekst
Data Scientist, analyse av strategiske partnere
for 18 dager sidenOriginal: Data Scientist, Strategic Partner Analytics
USD 110K–130K / årHybridMiddels nivåData og maskinlæringPythonSQL
Spesialist teknisk salgsstøtte
for 22 dager sidenOriginal: Technical Sales Enablement Specialist
USD 76K–85K / årHybridMiddels nivåSalg
Trainee innen business intelligence
for 22 dager sidenOriginal: Business Intelligence Intern
USD 27,31 / timeHybridJuniorData og maskinlæringPythonSQL
Kundepartner, Emerging
for 22 dager sidenOriginal: Client Partner, Emerging
USD 110K–148K / årHybridMiddels nivå
Trainee kundedrift
for 23 dager sidenOriginal: Customer Operations Intern
USD 19,84 / timeHybridJuniorDrift og administrasjon
Manager for offentlige relasjoner
for 23 dager sidenOriginal: Government Affairs Manager
USD 110K–125K / årHybridSeniorToppledelse og ledere
FP&A Intern
for 25 dager sidenUSD 28,85 / timeHybridJuniorØkonomi og juss
Stock Plan Administration Specialist
for 29 dager sidenUSD 85K–100K / årHybridMiddels nivå
Datanes aktualitet
96 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:08 UTC, innhold 686144 byte.