RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert akkurat nå
Norsk
Logg inn
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbake

Ibotta

22 ledige stillinger16 % remoteUSAGeorgia

Netthandel og varehandelIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 14 % av 22 stillinger

Drift og administrasjon20%
Toppledelse og ledere16%
Data og maskinlæring12%
Markedsføring og kommunikasjon12%
Produkt og design12%
Salg8%
Økonomi og juss4%
Annet8%
25jobber, siste 30 dager
6nye, siste 7 dager
22ulike stillinger (1.1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-22)
51åpne på stillingssiden, uansett alder
31medianalder, dager
12%IT (3)
0%i Europa (0)
16%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 51 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 113 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
072
088
0920
1021

Arbeidssted

Hybrid21 · 84%
Remote4 · 16%

Erfaringsnivå

Junior7 · 28%
Middels nivå6 · 24%
Senior6 · 24%
Staff5 · 20%
Toppledelse (C-nivå)1 · 4%

Rolle

Drift og administrasjon5 · 20%
Toppledelse og ledere4 · 16%
Data og maskinlæring3 · 12%
Markedsføring og kommunikasjon3 · 12%
Produkt og design3 · 12%
Salg2 · 8%
Vitenskap og forskning1 · 4%
Kreativt, medier og tekst1 · 4%

Land

USA24
Georgia1

Byer

Denver22
Atlanta2
Chicago2
Cincinnati2
Cleveland2
Dallas2
Jersey City2
Los Angeles2

Jobber de siste 30 dagene

Data Engineer

for 17 t siden
Original: Data Engineer
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–126K / årHybridMiddels nivåData og maskinlæringPythonSQL
Ibotta·Netthandel og varehandel·Remote - Nevadaoriginal ↗
USD 17,5 / timeRemotebare USAJuniorDrift og administrasjon
Original: Part-Time Business Operations Associate -IA
Ibotta·Netthandel og varehandel·Remote - Iowaoriginal ↗
USD 17,5 / timeRemotebare USAJuniorDrift og administrasjon
Original: Part-Time Business Operations Associate - GA
Ibotta·Netthandel og varehandel·Remote - Georgiaoriginal ↗
USD 17,5 / timeRemoteJuniorDrift og administrasjon
Original: Part-Time Business Operations Associate - CO
Ibotta·Netthandel og varehandel·Remote - Denveroriginal ↗
USD 19,5 / timeRemotebare USAJuniorDrift og administrasjon
Original: Vice President, Client Analytics
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 235K–275K / årHybridToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 173K–198K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Director, Product Management - Advertiser Experience
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 173K–198K / årHybridStaffToppledelse og ledere
Original: Senior Product Manager, Buy-side Integrations
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Original: Senior Product Manager, Advertiser Self-Service
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design
Original: Senior Manager, Lifecycle Marketing
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 120K–140K / årHybridStaffMarkedsføring og kommunikasjon

Team Lead, kundeforvaltning

for 10 dager siden
Original: Team Lead, Account Management
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denver | Minneapolis, MN | Bentonville, AR | Seattle, WA | San Francisco, CA | Cleveland, OH | Boston, MA | Atlanta, GA | Dallas, TX | St. Louis, MO | Jersey City, NJ | Los Angeles, CA | Houston, TX | Chicago, IL | Cincinnati, OH | Nashville, TN | Austin, TX | New York, NYoriginal ↗
USD 135K–166K / årHybridSeniorToppledelse og ledere
Original: Decision Scientist, Strategic Partner and Marketing Analytics
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 89K–101K / årHybridMiddels nivåMarkedsføring og kommunikasjon
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 128K–153K / årHybridSeniorProdukt og design

Team Lead, kundepartnerskap

for 17 dager siden
Original: Team Lead, Client Partnerships
Ibotta·Netthandel og varehandel·Denver, CO | Minneapolis, MN | San Francisco, CA | Cleveland, OH | Atlanta, GA | Dallas, TX | St. Louis, MO | Jersey City, NJ | Los Angeles, CA | Chicago, IL | Cincinnati, OH | New York, NYoriginal ↗
USD 292K–373K / årHybridSeniorSalg
Original: Principal Decision Scientist, Strategic Partner Analytics
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 159K–190K / årHybridStaffVitenskap og forskning

Creative Director

for 18 dager siden
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 145K–170K / årHybridStaffKreativt, medier og tekst
Original: Data Scientist, Strategic Partner Analytics
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–130K / årHybridMiddels nivåData og maskinlæringPythonSQL
Original: Technical Sales Enablement Specialist
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 76K–85K / årHybridMiddels nivåSalg
Original: Business Intelligence Intern
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 27,31 / timeHybridJuniorData og maskinlæringPythonSQL

Kundepartner, Emerging

for 22 dager siden
Original: Client Partner, Emerging
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–148K / årHybridMiddels nivå

Trainee kundedrift

for 23 dager siden
Original: Customer Operations Intern
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 19,84 / timeHybridJuniorDrift og administrasjon
Original: Government Affairs Manager
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 110K–125K / årHybridSeniorToppledelse og ledere

FP&A Intern

for 25 dager siden
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 28,85 / timeHybridJuniorØkonomi og juss
Ibotta·Netthandel og varehandel·Hybrid - Denveroriginal ↗
USD 85K–100K / årHybridMiddels nivå

Datanes aktualitet

96 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:08 UTC, innhold 686144 byte.