Beam
17 ledige stillinger35 % remoteStorbritanniaUSAAustralia
Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 17 stillinger
Salg35%
Markedsføring og kommunikasjon24%
Fullstack-utvikling12%
Kundesuksess og kundeservice12%
HR og rekruttering6%
Toppledelse og ledere6%
Annet6%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 17 stillinger i søket
17jobber, siste 30 dager
6nye, siste 7 dager
17ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-23)
35åpne på stillingssiden, uansett alder
31medianalder, dager
12%IT (2)
65%i Europa (11)
35%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 35 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 470 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid11 · 65%
Remote6 · 35%
Erfaringsnivå
Senior4 · 24%
Staff2 · 12%
Toppledelse (C-nivå)1 · 6%
Rolle
Salg6 · 35%
Markedsføring og kommunikasjon4 · 24%
Kundesuksess og kundeservice2 · 12%
Fullstack-utvikling2 · 12%
Toppledelse og ledere1 · 6%
HR og rekruttering1 · 6%
Land
Storbritannia11
USA3
Australia1
Byer
London9
Melbourne1
Jobber de siste 30 dagene
Founding Senior Account Executive
for 11 t sidenUSD 150K–170K / årRemoteSeniorSalg
Founding Customer Success Manager
for 21 t sidenUSD 80K–130K / årRemoteKundesuksess og kundeservice
Customer Success Manager
for 21 t sidenOriginal: Customer Success Manager
USD 90K–120K / årRemoteKundesuksess og kundeservice
Leder for storytelling og Marketing
for 1 dag sidenOriginal: Storytelling and Marketing Lead
USD 110K–140K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Account Executive – UK based (US Market)
for 1 dag sidenOriginal: Account Executive – UK based (US Market)
GBP 66K–90,8K / årHybridSalg
Founding Account Executive (West Coast)
for 3 dager sidenOriginal: Founding Account Executive (West Coast)
USD 220K–280K / årRemoteSalg
Product Marketing Manager
for 7 dager sidenOriginal: Product Marketing Manager
GBP 50K–60K / årHybridMarkedsføring og kommunikasjon
VP of Product
for 8 dager sidenOriginal: VP of Product
GBP 165K–200K / årHybridToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Principal produktingeniør
for 8 dager sidenOriginal: Principal Product Engineer
GBP 180K–250K / årHybridStaffFullstack-utvikling
Staff Product Engineer (remote)
for 8 dager sidenOriginal: Staff Product Engineer (remote)
GBP 130K–160K / årRemotebare StorbritanniaStaffFullstack-utviklingRubyTypeScript
Innholdsskaper
for 10 dager sidenOriginal: Content Creator
GBP 40K–50K / årHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Enterprise Account Executive - fransktalende
for 15 dager sidenOriginal: Enterprise Account Executive - French Speaking
GBP 131,2K–175K / årHybridSalgFransk kreves
Enterprise Account Executive - italiensktalende
for 15 dager sidenOriginal: Enterprise Account Executive - Italian Speaking
GBP 131,2K–175K / årHybridSalgItaliensk kreves
Enterprise Account Executive - spansktalende
for 15 dager sidenOriginal: Enterprise Account Executive - Spanish Speaking
GBP 131,2K–175K / årHybridSalgSpansk kreves
Leder for kommunikasjon og Marketing
for 21 dager sidenOriginal: Communications and Marketing Lead
AUD 110K–140K / årHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Lead People Partner
for 29 dager sidenOriginal: Lead People Partner
GBP 75K–90K / årHybridSeniorHR og rekruttering
Saksbehandler - sysselsettingsspesialist - Southwark
for 29 dager sidenOriginal: Caseworker - Employment Specialist - Southwark
GBP 28K–36K / årHybrid
Datanes aktualitet
96 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:07 UTC, innhold 610744 byte.