RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Denne side findes på Dansk.Skift×

← tilbake

Beam

17 ledige stillinger35 % remoteStorbritanniaUSAAustralia

Eiendom, bygg og proptechIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 17 stillinger

Salg35%
Markedsføring og kommunikasjon24%
Fullstack-utvikling12%
Kundesuksess og kundeservice12%
HR og rekruttering6%
Toppledelse og ledere6%
Annet6%
17jobber, siste 30 dager
6nye, siste 7 dager
17ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-23)
35åpne på stillingssiden, uansett alder
31medianalder, dager
12%IT (2)
65%i Europa (11)
35%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 35 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 470 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
011
021
030
040
050
060
074
084
098
1015

Arbeidssted

Hybrid11 · 65%
Remote6 · 35%

Erfaringsnivå

Senior4 · 24%
Staff2 · 12%
Toppledelse (C-nivå)1 · 6%

Rolle

Salg6 · 35%
Markedsføring og kommunikasjon4 · 24%
Kundesuksess og kundeservice2 · 12%
Fullstack-utvikling2 · 12%
Toppledelse og ledere1 · 6%
HR og rekruttering1 · 6%

Land

Storbritannia11
USA3
Australia1

Byer

London9
Melbourne1

Jobber de siste 30 dagene

Beam·Eiendom, bygg og proptech·Remote USA West Coastoriginal ↗
USD 150K–170K / årRemoteSeniorSalg
Beam·Eiendom, bygg og proptech·USAoriginal ↗
USD 80K–130K / årRemoteKundesuksess og kundeservice
Original: Customer Success Manager
Beam·Eiendom, bygg og proptech·USAoriginal ↗
USD 90K–120K / årRemoteKundesuksess og kundeservice
Original: Storytelling and Marketing Lead
Beam·Eiendom, bygg og proptech·USAoriginal ↗
USD 110K–140K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Account Executive – UK based (US Market)
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Hybrid UKoriginal ↗
GBP 66K–90,8K / årHybridSalg
Original: Founding Account Executive (West Coast)
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Remote USA West Coastoriginal ↗
USD 220K–280K / årRemoteSalg

Product Marketing Manager

for 7 dager siden
Original: Product Marketing Manager
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Londonoriginal ↗
GBP 50K–60K / årHybridMarkedsføring og kommunikasjon

VP of Product

for 8 dager siden
Original: VP of Product
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Londonoriginal ↗
GBP 165K–200K / årHybridToppledelse (C-nivå)Toppledelse og ledere
Original: Principal Product Engineer
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Londonoriginal ↗
GBP 180K–250K / årHybridStaffFullstack-utvikling
Original: Staff Product Engineer (remote)
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Remote UKoriginal ↗
GBP 130K–160K / årRemotebare StorbritanniaStaffFullstack-utviklingRubyTypeScript

Innholdsskaper

for 10 dager siden
Original: Content Creator
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Londonoriginal ↗
GBP 40K–50K / årHybridMarkedsføring og kommunikasjon
Original: Enterprise Account Executive - French Speaking
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Londonoriginal ↗
GBP 131,2K–175K / årHybridSalgFransk kreves
Original: Enterprise Account Executive - Italian Speaking
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Londonoriginal ↗
GBP 131,2K–175K / årHybridSalgItaliensk kreves
Original: Enterprise Account Executive - Spanish Speaking
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Londonoriginal ↗
GBP 131,2K–175K / årHybridSalgSpansk kreves
Original: Communications and Marketing Lead
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Hybrid - Melbourneoriginal ↗
AUD 110K–140K / årHybridSeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Lead People Partner

for 29 dager siden
Original: Lead People Partner
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Londonoriginal ↗
GBP 75K–90K / årHybridSeniorHR og rekruttering
Original: Caseworker - Employment Specialist - Southwark
Beam·Eiendom, bygg og proptech·Londonoriginal ↗
GBP 28K–36K / årHybrid

Datanes aktualitet

96 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:07 UTC, innhold 610744 byte.