RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← tilbake

Ascertain

5 ledige stillinger100 % remote

HelsetjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 20 % av 5 stillinger

Drift og administrasjon60%
Fullstack-utvikling20%
Toppledelse og ledere20%
5jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
5ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-21)
8åpne på stillingssiden, uansett alder
24medianalder, dager
20%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 8 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 87 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
071
080
093
104

Arbeidssted

Remote5 · 100%

Erfaringsnivå

Middels nivå3 · 60%
Senior1 · 20%
Staff1 · 20%

Rolle

Drift og administrasjon3 · 60%
Fullstack-utvikling1 · 20%
Toppledelse og ledere1 · 20%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Original: Senior Full-Stack Engineer
Ascertain·Helsetjenester·Remoteoriginal ↗
USD 175K–200K / årRemoteSeniorFullstack-utviklingPythonSQLTypeScript
Original: Prior Authorization Assistant, Oncology
Ascertain·Helsetjenester·Remoteoriginal ↗
USD 45K–65K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Original: Prior Authorization Assistant, Cardiology
Ascertain·Helsetjenester·Remoteoriginal ↗
USD 45K–65K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Original: Director of Partner Solutions
Ascertain·Helsetjenester·Remoteoriginal ↗
USD 150K–195K / årRemoteStaffToppledelse og ledere
Ascertain·Helsetjenester·Remoteoriginal ↗
USD 45K–65K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon

Datanes aktualitet

40 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:09 UTC, innhold 103538 byte.