Ascertain
5 ledige stillinger100 % remote
HelsetjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 20 % av 5 stillinger
Drift og administrasjon60%
Fullstack-utvikling20%
Toppledelse og ledere20%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 5 stillinger i søket
5jobber, siste 30 dager
4nye, siste 7 dager
5ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-21)
8åpne på stillingssiden, uansett alder
24medianalder, dager
20%IT (1)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 8 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 87 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote5 · 100%
Erfaringsnivå
Middels nivå3 · 60%
Senior1 · 20%
Staff1 · 20%
Rolle
Drift og administrasjon3 · 60%
Fullstack-utvikling1 · 20%
Toppledelse og ledere1 · 20%
Land
ingen data
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Senior Full-Stack Engineer
for 1 dag sidenOriginal: Senior Full-Stack Engineer
USD 175K–200K / årRemoteSeniorFullstack-utviklingPythonSQLTypeScript
Assistent for forhåndsgodkjenning, onkologi
for 2 dager sidenOriginal: Prior Authorization Assistant, Oncology
USD 45K–65K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Assistent for forhåndsgodkjenning, kardiologi
for 2 dager sidenOriginal: Prior Authorization Assistant, Cardiology
USD 45K–65K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Direktør for partnerløsninger
for 3 dager sidenOriginal: Director of Partner Solutions
USD 150K–195K / årRemoteStaffToppledelse og ledere
Prior Authorization Assistant
for 24 dager sidenUSD 45K–65K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Datanes aktualitet
40 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 10:09 UTC, innhold 103538 byte.