Behavox
8 ledige stillingerCanadaItaliaStorbritannia
Bank, forsikring og finansIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 8 stillinger
Salg35%
Økonomi og juss35%
Drift og administrasjon15%
HR og rekruttering10%
Data og maskinlæring5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 8 stillinger i søket
20jobber, siste 30 dager
8nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (2.5 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-09-29)
24åpne på stillingssiden, uansett alder
10medianalder, dager
5%IT (1)
40%i Europa (8)
0%remote
5%med lønn
Størrelsessignal: 24 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 67 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Arbeidssted ikke oppgitt11 · 55%
Hybrid9 · 45%
Erfaringsnivå
Senior11 · 55%
Rolle
Økonomi og juss7 · 35%
Salg7 · 35%
Drift og administrasjon3 · 15%
HR og rekruttering2 · 10%
Data og maskinlæring1 · 5%
Land
Canada9
Italia5
Storbritannia3
De forente arabiske emirater1
USA1
Australia1
Byer
Toronto5
Montréal4
Milan3
London2
Dubai1
Bologna1
Rome1
New York City1
Jobber de siste 30 dagene
Senior HR Business Partner
for 14 t sidenHybridSeniorHR og rekruttering
Senior HR Business Partner
for 14 t sidenHybridSeniorHR og rekruttering
Fagekspert front office
for 2 dager sidenOriginal: Front Office Subject Matter Expert
Drift og administrasjon
Fagekspert front office
for 2 dager sidenOriginal: Front Office Subject Matter Expert
Drift og administrasjon
Fagekspert front office
for 2 dager sidenOriginal: Front Office Subject Matter Expert
Drift og administrasjon
Senior NLP Engineer
for 7 dager sidenOriginal: Senior NLP Engineer
CAD 170K–230K / årHybridSeniorData og maskinlæringCC++Golang
Senior Account Executive, Enterprise
for 8 dager sidenOriginal: Senior Account Executive, Enterprise
SeniorSalg
Senior Account Executive, Enterprise
for 10 dager sidenOriginal: Senior Account Executive, Enterprise
HybridSeniorSalg
Senior Account Executive, Enterprise
for 10 dager sidenOriginal: Senior Account Executive, Enterprise
SeniorSalg
Senior Account Executive, Enterprise
for 15 dager sidenOriginal: Senior Account Executive, Enterprise
SeniorSalg
Senior Account Executive, Enterprise
for 15 dager sidenOriginal: Senior Account Executive, Enterprise
SeniorSalg
FP&A Analyst
for 24 dager sidenØkonomi og juss
FP&A Analyst
for 24 dager sidenØkonomi og juss
FP&A Analyst
for 24 dager sidenHybridØkonomi og juss
FP&A Analyst
for 24 dager sidenHybridØkonomi og juss
Datanes aktualitet
122 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:11 UTC, innhold 313555 byte.