RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Denne side findes på Dansk.Skift×

← tilbake

Behavox

8 ledige stillingerCanadaItaliaStorbritannia

Bank, forsikring og finansIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 12 % av 8 stillinger

Salg35%
Økonomi og juss35%
Drift og administrasjon15%
HR og rekruttering10%
Data og maskinlæring5%
20jobber, siste 30 dager
8nye, siste 7 dager
8ulike stillinger (2.5 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-09-29)
24åpne på stillingssiden, uansett alder
10medianalder, dager
5%IT (1)
40%i Europa (8)
0%remote
5%med lønn

Størrelsessignal: 24 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 67 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
070
084
094
1016

Arbeidssted

Arbeidssted ikke oppgitt11 · 55%
Hybrid9 · 45%

Erfaringsnivå

Senior11 · 55%

Rolle

Økonomi og juss7 · 35%
Salg7 · 35%
Drift og administrasjon3 · 15%
HR og rekruttering2 · 10%
Data og maskinlæring1 · 5%

Land

Canada9
Italia5
Storbritannia3
De forente arabiske emirater1
USA1
Australia1

Byer

Toronto5
Montréal4
Milan3
London2
Dubai1
Bologna1
Rome1
New York City1

Jobber de siste 30 dagene

Behavox·Bank, forsikring og finans·Torontooriginal ↗
HybridSeniorHR og rekruttering
Behavox·Bank, forsikring og finans·Montreal, QCoriginal ↗
HybridSeniorHR og rekruttering

Senior FP&A-analytiker

for 1 dag siden
Original: Senior FP&A Analyst
Behavox·Bank, forsikring og finans·Montrealoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og juss

Senior FP&A-analytiker

for 1 dag siden
Original: Senior FP&A Analyst
Behavox·Bank, forsikring og finans·Toronto, Canadaoriginal ↗
HybridSeniorØkonomi og juss
Original: Strategic Account Manager 3
Behavox·Bank, forsikring og finans·Dubaioriginal ↗
HybridSalg

Fagekspert front office

for 2 dager siden
Original: Front Office Subject Matter Expert
Behavox·Bank, forsikring og finans·Bolognaoriginal ↗
Drift og administrasjon

Fagekspert front office

for 2 dager siden
Original: Front Office Subject Matter Expert
Behavox·Bank, forsikring og finans·Romeoriginal ↗
Drift og administrasjon

Fagekspert front office

for 2 dager siden
Original: Front Office Subject Matter Expert
Behavox·Bank, forsikring og finans·Milanoriginal ↗
Drift og administrasjon

Senior NLP Engineer

for 7 dager siden
Original: Senior NLP Engineer
Behavox·Bank, forsikring og finans·Toronto, Canadaoriginal ↗
CAD 170K–230K / årHybridSeniorData og maskinlæringCC++Golang
Original: Senior Account Executive, Enterprise
Behavox·Bank, forsikring og finans·Milan, Italyoriginal ↗
SeniorSalg
Original: Account Executive, Enterprise
Behavox·Bank, forsikring og finans·Milan, Italyoriginal ↗
Salg
Original: Senior Account Executive, Enterprise
Behavox·Bank, forsikring og finans·New York, New York, United Statesoriginal ↗
HybridSeniorSalg
Original: Senior Account Executive, Enterprise
Behavox·Bank, forsikring og finans·Sydney, Australiaoriginal ↗
SeniorSalg
Original: Senior Account Executive, Enterprise
Behavox·Bank, forsikring og finans·Montreal, Quebec, Canadaoriginal ↗
SeniorSalg
Original: Senior Account Executive, Enterprise
Behavox·Bank, forsikring og finans·Toronto, Ontario, Canadaoriginal ↗
SeniorSalg

Senior FP&A-analytiker

for 21 dager siden
Original: Senior FP&A Analyst
Behavox·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
SeniorØkonomi og juss

FP&A Analyst

for 24 dager siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Liverpooloriginal ↗
Økonomi og juss

FP&A Analyst

for 24 dager siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
Økonomi og juss

FP&A Analyst

for 24 dager siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Montreal, Canadaoriginal ↗
HybridØkonomi og juss

FP&A Analyst

for 24 dager siden
Behavox·Bank, forsikring og finans·Toronto, Canadaoriginal ↗
HybridØkonomi og juss

Datanes aktualitet

122 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:11 UTC, innhold 313555 byte.