RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 6 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Second Front Systems

11 ledige stillinger100 % remote

Luftfart, romfart og forsvarIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 27 % av 11 stillinger

Drift og administrasjon27%
Salg18%
Programvareutvikling (generelt)18%
Toppledelse og ledere18%
DevOps / SRE / plattform / sky9%
Økonomi og juss9%
11jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
11ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-14)
25åpne på stillingssiden, uansett alder
31medianalder, dager
27%IT (3)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 25 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 369 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
050
060
074
085
094
1011

Arbeidssted

Remote11 · 100%

Erfaringsnivå

Senior4 · 36%
Staff3 · 27%
Middels nivå1 · 9%

Rolle

Drift og administrasjon3 · 27%
Programvareutvikling (generelt)2 · 18%
Toppledelse og ledere2 · 18%
Salg2 · 18%
Økonomi og juss1 · 9%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 9%

Land

ingen data

Byer

ingen data

Jobber de siste 30 dagene

Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 160K–190K / årRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 90K–100K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 155K–165K / årRemoteStaffDrift og administrasjon
Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 200K–215K / årRemoteStaffØkonomi og juss
Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 160K–175K / årRemoteSeniorToppledelse og ledere
Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 170K–195K / årRemoteStaffToppledelse og ledere

Solutions Engineer

for 9 dager siden
Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
EUR 110K–130K / årRemoteSalg
Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
EUR 150K–180K / årRemoteSeniorSalg

Platform Engineer

for 9 dager siden
Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
EUR 120K–140K / årRemoteDevOps / SRE / plattform / skyGolangPythonRust
Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
EUR 65K–78K / årRemoteDrift og administrasjon
Second Front Systems·Luftfart, romfart og forsvar·Remoteoriginal ↗
USD 160K–200K / årRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)BashGolangPython

Datanes aktualitet

94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:08 UTC, innhold 491234 byte.