Second Front Systems
11 ledige stillinger100 % remote
Luftfart, romfart og forsvarIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 27 % av 11 stillinger
Drift og administrasjon27%
Salg18%
Programvareutvikling (generelt)18%
Toppledelse og ledere18%
DevOps / SRE / plattform / sky9%
Økonomi og juss9%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 11 stillinger i søket
11jobber, siste 30 dager
3nye, siste 7 dager
11ulike stillinger (1 annonser hver)
4publisert på travleste dag (2026-10-14)
25åpne på stillingssiden, uansett alder
31medianalder, dager
27%IT (3)
0%i Europa (0)
100%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 25 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 369 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote11 · 100%
Erfaringsnivå
Senior4 · 36%
Staff3 · 27%
Middels nivå1 · 9%
Rolle
Drift og administrasjon3 · 27%
Programvareutvikling (generelt)2 · 18%
Toppledelse og ledere2 · 18%
Salg2 · 18%
Økonomi og juss1 · 9%
DevOps / SRE / plattform / sky1 · 9%
Land
ingen data
Byer
ingen data
Jobber de siste 30 dagene
Senior Forward Deployed Engineer - Implementation Focus
for 1 dag sidenUSD 160K–190K / årRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)
Revenue Operations Analyst
for 4 dager sidenUSD 90K–100K / årRemoteMiddels nivåDrift og administrasjon
Manager Revenue Operations
for 4 dager sidenUSD 155K–165K / årRemoteStaffDrift og administrasjon
Head of Security Compliance & Authorization
for 7 dager sidenUSD 200K–215K / årRemoteStaffØkonomi og juss
Senior Enterprise Mission Success Manager
for 8 dager sidenUSD 160K–175K / årRemoteSeniorToppledelse og ledere
Director, Commercial Mission Success
for 8 dager sidenUSD 170K–195K / årRemoteStaffToppledelse og ledere
Solutions Engineer
for 9 dager sidenEUR 110K–130K / årRemoteSalg
Strategic Business Development Lead, Continental Europe
for 9 dager sidenEUR 150K–180K / årRemoteSeniorSalg
Platform Engineer
for 9 dager sidenEUR 120K–140K / årRemoteDevOps / SRE / plattform / skyGolangPythonRust
Business Operations Specialist
for 9 dager sidenEUR 65K–78K / årRemoteDrift og administrasjon
Senior Forward Deployed Engineer
for 22 dager sidenUSD 160K–200K / årRemoteSeniorProgramvareutvikling (generelt)BashGolangPython
Datanes aktualitet
94 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:08 UTC, innhold 491234 byte.