Rohlik
45 ledige stillingerTysklandTsjekkiaØsterrike
Mat, drikke og forbruksvarerIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 2 % av 45 stillinger
Drift og administrasjon20%
Toppledelse og ledere14%
Sjåfør og transport11%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk8%
Salg5%
Produkt og design5%
Kundesuksess og kundeservice5%
Annet25%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 45 stillinger i søket
64jobber, siste 30 dager
27nye, siste 7 dager
45ulike stillinger (1.4 annonser hver)
17publisert på travleste dag (2026-10-23)
94åpne på stillingssiden, uansett alder
17medianalder, dager
2%IT (1)
81%i Europa (52)
0%remote
11%med lønn
Størrelsessignal: 94 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 183 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
På stedet43 · 67%
Hybrid21 · 33%
Erfaringsnivå
Staff7 · 11%
Senior6 · 9%
Middels nivå6 · 9%
Junior5 · 8%
Rolle
Drift og administrasjon13 · 20%
Toppledelse og ledere9 · 14%
Sjåfør og transport7 · 11%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk5 · 8%
Produkt og design3 · 5%
Kundesuksess og kundeservice3 · 5%
Salg3 · 5%
Prosjekt- og programledelse1 · 2%
Land
Tyskland24
Tsjekkia23
Østerrike4
Sveits1
Storbritannia1
Byer
Prague23
Vienna4
Munich3
Berlin2
London1
Zürich1
Düsseldorf1
Frankfurt am Main1
Jobber de siste 30 dagene
EUR 2 600På stedetSjåfør og transportDE
Staplerfahrer (m/w/d)
for 17 t sidenPå stedetSjåfør og transportDE
EUR 2 600På stedetSjåfør og transportDE
Staplerfahrer (m/w/d)
for 17 t sidenPå stedetSjåfør og transportDE
Lagerhelfer / Mitarbeiter Logistik (m/w/d)
for 17 t sidenEUR 39 / timePå stedetDrift og administrasjonDE
Lagermitarbeiter / Picker / Kommissionierer (m/w/d)
for 17 t sidenEUR 39 / timePå stedetDrift og administrasjonDE
Kommissionierer / Mitarbeiter Lager & Logistik (m/w/d)
for 17 t sidenPå stedetDrift og administrasjonDE
Lagermitarbeiter / Picker / Kommissionierer (m/w/d)
for 17 t sidenPå stedetDrift og administrasjon
Lagerhelfer / Mitarbeiter Logistik (m/w/d)
for 17 t sidenPå stedetDrift og administrasjonDE
Lagermitarbeiter / Picker / Kommissionierer (m/w/d)
for 17 t sidenPå stedetDrift og administrasjon
Staplerfahrer (m/w/d)
for 17 t sidenEUR 2 600På stedetSjåfør og transportDE
Staplerfahrer (m/w/d)
for 17 t sidenPå stedetSjåfør og transportDE
Area Manager ve skladu
for 17 t sidenPå stedetToppledelse og ledere
Manažer/-ka Úseku skladu (Liboc)
for 17 t sidenPå stedet
Manažer/ka Úseku Skladu
for 17 t sidenPå stedet
Vedoucí směny
for 17 t sidenPå stedet
Pracovník skladu - dohledávání ztraceného zboží
for 21 t sidenPå stedet
Associate Product Owner (Last Mile)
for 1 dag sidenHybridJuniorProdukt og design
Associate Product Owner (Last Mile)
for 1 dag sidenHybridJuniorProdukt og design
Vedoucí směny
for 1 dag sidenPå stedet
Head of Demand Planning & S&OP
for 2 dager sidenHybridStaffDrift og administrasjon
Customer Care Specialist (s němčinou)
for 2 dager sidenHybridKundesuksess og kundeservicePT
Specialista/ka zákaznické péče s němčinou
for 2 dager sidenHybridPT
Service Delivery Manager
for 3 dager sidenPå stedetProsjekt- og programledelse
Area Manager - Lift
for 3 dager sidenPå stedetJuniorToppledelse og ledere
Warehouse Lead/Koordinátor úseku skladu
for 4 dager sidenPå stedetSeniorDrift og administrasjonPT
Last Mile Lead (Admin)
for 4 dager sidenPå stedetSeniorDrift og administrasjonPT
Process Engineer (m/f/d)
for 8 dager sidenEUR 4 / dagHybridMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Process Engineer (m/f/d)
for 8 dager sidenHybridMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Process Engineer
for 8 dager sidenHybridMiddels nivåIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Customer Care Specialist (German) - PART-TIME 20hrs/week
for 9 dager sidenHybridKundesuksess og kundeserviceTysk kreves
Customer Care Specialist (němčina) - (ZKRÁCENÝ úvazek/20hod. týdně)
for 9 dager sidenHybridKundesuksess og kundeservice
Flow Lead – Romanian Speaking (m/w/d)
for 9 dager sidenPå stedetSenior
Technician
for 9 dager sidenPå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Sales Director Europe, Veloq
for 9 dager sidenHybridStaffSalg
Last Mile Lead
for 10 dager sidenPå stedetSeniorPT
Sales Director Europe, Veloq
for 10 dager sidenHybridStaffSalg
Sales Director Europe, Veloq
for 10 dager sidenHybridStaffSalg
Dispatcher / Dispečer
for 11 dager sidenPå stedetSjåfør og transport
Head of Supply Planning & Replenishment
for 14 dager sidenHybridStaffDrift og administrasjonTsjekkisk kreves
Vedoucí směny
for 14 dager sidenPå stedet
EHS and Security Specialist
for 14 dager sidenPå stedetVakt og sikkerhetTsjekkisk kreves
Pracovník skladu - dohledávání ztraceného zboží
for 14 dager sidenPå stedet
Vedoucí provozního úseku skladu | Nový sklad Opatovice nad Labem
for 16 dager sidenPå stedet
Vedoucí úseku skladu | Warehouse Area Manager
for 16 dager sidenPå stedetDrift og administrasjon
Manažer/ka úseku skladu | Area Manager
for 16 dager sidenPå stedetToppledelse og ledere
Koordinátor/ka směny / Nový sklad Rohlíku v Opatovicích
for 16 dager sidenPå stedetPT
Product Owner - Customer Experience
for 17 dager sidenHybridProdukt og design
Head of Applied Science
for 17 dager sidenHybridStaffToppledelse og ledere
Head of Applied Science
for 17 dager sidenHybridStaffToppledelse og ledere
Datanes aktualitet
295 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 05:44 UTC, innhold 968856 byte.