Rogo
20 ledige stillingerUSAStorbritanniaSingapore
Bank, forsikring og finansIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 10 % av 20 stillinger
HR og rekruttering29%
Salg19%
Strategi, rådgivning og analyse14%
Drift og administrasjon10%
IT-sikkerhet5%
Markedsføring og kommunikasjon5%
IT-støtte og drift5%
Annet5%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 20 stillinger i søket
21jobber, siste 30 dager
10nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-18)
98åpne på stillingssiden, uansett alder
88medianalder, dager
10%IT (2)
24%i Europa (5)
0%remote
52%med lønn
Størrelsessignal: 98 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 828 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
På stedet14 · 67%
Arbeidssted ikke oppgitt7 · 33%
Erfaringsnivå
Middels nivå6 · 29%
Senior5 · 24%
Junior2 · 10%
Rolle
HR og rekruttering6 · 29%
Salg4 · 19%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 14%
Drift og administrasjon2 · 10%
IT-støtte og drift1 · 5%
Økonomi og juss1 · 5%
Kundesuksess og kundeservice1 · 5%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 5%
Land
USA11
Storbritannia4
Singapore4
Japan1
Frankrike1
Byer
New York City9
London4
San Francisco2
Tokyo1
Paris1
Jobber de siste 30 dagene
Sales Development Representative, London
for 13 t sidenMiddels nivåSalg
Talent Operations Manager
for 1 dag sidenOriginal: Talent Operations Manager
USD 120K–180K / årPå stedetDrift og administrasjon
Talent Acquisition | Recruiter, Financial Services
for 2 dager sidenPå stedetHR og rekruttering
Talent Acquisition | Recruiter, GTM
for 3 dager sidenOriginal: Talent Acquisition | Recruiter, GTM
På stedetSeniorHR og rekruttering
Post-sales driftsleder
for 4 dager sidenOriginal: Post-Sales Operations Manager
USD 130K–180K / årPå stedetMiddels nivåSalg
Forward Deployed, kapitalforvaltning (EMEA)
for 4 dager sidenOriginal: Forward Deployed, Asset Management (EMEA)
På stedetStrategi, rådgivning og analyse
Talent Acquisition | Recruiter, GTM
for 5 dager sidenOriginal: Talent Acquisition | Recruiter, GTM
USD 120K–180K / årPå stedetHR og rekruttering
Talent Acquisition | Recruiter, G&A
for 5 dager sidenOriginal: Talent Acquisition | Recruiter, G&A
USD 120K–180K / årPå stedetHR og rekruttering
Talent Acquisition | Recruiter, Engineering
for 5 dager sidenUSD 120K–180K / årPå stedetSeniorHR og rekruttering
IT-supportspesialist
for 7 dager sidenOriginal: IT Support Specialist
På stedetIT-støtte og driftBashPython
Forward Deployed bankmann, Paris
for 8 dager sidenOriginal: Forward Deployed Banker, Paris
På stedetMiddels nivåØkonomi og jussFransk kreves
Leder for arbeidsplassopplevelse | London, UK
for 8 dager sidenOriginal: Workplace Experience Manager | London, UK
GBP 60K–72K / årMiddels nivåDrift og administrasjon
Medarbeider utrulling, NYC
for 14 dager sidenOriginal: Deployment Associate, NYC
USD 95K–100K / årPå stedetJunior
Client Strategy, Mid-Market (APAC)
for 14 dager sidenUSD 150K–200K / årMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Customer Support Specialist, APAC
for 17 dager sidenJuniorKundesuksess og kundeservice
People Operations Manager
for 19 dager sidenOriginal: People Operations Manager
USD 140K–190K / årSeniorHR og rekruttering
Senior Revenue Enablement Manager
for 22 dager sidenUSD 175K–200K / årPå stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Field Marketing Manager, Singapore
for 24 dager sidenSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Security Engineer, Cloud
for 24 dager sidenUSD 270K–330K / årPå stedetIT-sikkerhet
Forward Deployed, salg og handel (EMEA)
for 26 dager sidenOriginal: Forward Deployed, Sales & Trading (EMEA)
Middels nivåSalg
Datanes aktualitet
261 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:11 UTC, innhold 1305000 byte.