RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Rogo

20 ledige stillingerUSAStorbritanniaSingapore

Bank, forsikring og finansIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 10 % av 20 stillinger

HR og rekruttering29%
Salg19%
Strategi, rådgivning og analyse14%
Drift og administrasjon10%
IT-sikkerhet5%
Markedsføring og kommunikasjon5%
IT-støtte og drift5%
Annet5%
21jobber, siste 30 dager
10nye, siste 7 dager
20ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-18)
98åpne på stillingssiden, uansett alder
88medianalder, dager
10%IT (2)
24%i Europa (5)
0%remote
52%med lønn

Størrelsessignal: 98 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 828 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

112
120
016
021
034
043
053
0610
0714
0813
0917
1018

Arbeidssted

På stedet14 · 67%
Arbeidssted ikke oppgitt7 · 33%

Erfaringsnivå

Middels nivå6 · 29%
Senior5 · 24%
Junior2 · 10%

Rolle

HR og rekruttering6 · 29%
Salg4 · 19%
Strategi, rådgivning og analyse3 · 14%
Drift og administrasjon2 · 10%
IT-støtte og drift1 · 5%
Økonomi og juss1 · 5%
Kundesuksess og kundeservice1 · 5%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 5%

Land

USA11
Storbritannia4
Singapore4
Japan1
Frankrike1

Byer

New York City9
London4
San Francisco2
Tokyo1
Paris1

Jobber de siste 30 dagene

Rogo·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
Middels nivåSalg
Original: Talent Operations Manager
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 120K–180K / årPå stedetDrift og administrasjon
Original: Enterprise Account Executive
Rogo·Bank, forsikring og finans·Tokyooriginal ↗
På stedetSalg
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
På stedetHR og rekruttering
Original: Talent Acquisition | Recruiter, GTM
Rogo·Bank, forsikring og finans·Singaporeoriginal ↗
På stedetSeniorHR og rekruttering

Post-sales driftsleder

for 4 dager siden
Original: Post-Sales Operations Manager
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 130K–180K / årPå stedetMiddels nivåSalg
Original: Forward Deployed, Asset Management (EMEA)
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
På stedetStrategi, rådgivning og analyse
Original: Talent Acquisition | Recruiter, GTM
Rogo·Bank, forsikring og finans·San Franciscooriginal ↗
USD 120K–180K / årPå stedetHR og rekruttering
Original: Talent Acquisition | Recruiter, G&A
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 120K–180K / årPå stedetHR og rekruttering
Rogo·Bank, forsikring og finans·San Franciscooriginal ↗
USD 120K–180K / årPå stedetSeniorHR og rekruttering

IT-supportspesialist

for 7 dager siden
Original: IT Support Specialist
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
På stedetIT-støtte og driftBashPython
Original: Forward Deployed Banker, Paris
Rogo·Bank, forsikring og finans·Parisoriginal ↗
På stedetMiddels nivåØkonomi og jussFransk kreves
Original: Workplace Experience Manager | London, UK
Rogo·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
GBP 60K–72K / årMiddels nivåDrift og administrasjon

Medarbeider utrulling, NYC

for 14 dager siden
Original: Deployment Associate, NYC
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 95K–100K / årPå stedetJunior
Rogo·Bank, forsikring og finans·Singaporeoriginal ↗
USD 150K–200K / årMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Rogo·Bank, forsikring og finans·Singaporeoriginal ↗
JuniorKundesuksess og kundeservice

People Operations Manager

for 19 dager siden
Original: People Operations Manager
Rogo·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
USD 140K–190K / årSeniorHR og rekruttering
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 175K–200K / årPå stedetSeniorStrategi, rådgivning og analyse
Rogo·Bank, forsikring og finans·Singaporeoriginal ↗
SeniorMarkedsføring og kommunikasjon

Security Engineer, Cloud

for 24 dager siden
Rogo·Bank, forsikring og finans·New York Cityoriginal ↗
USD 270K–330K / årPå stedetIT-sikkerhet
Original: Forward Deployed, Sales & Trading (EMEA)
Rogo·Bank, forsikring og finans·Londonoriginal ↗
Middels nivåSalg

Datanes aktualitet

261 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 08:11 UTC, innhold 1305000 byte.