pplwise
13 ledige stillinger20 % remoteTysklandDanmarkFinland
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 13 stillinger
Drift og administrasjon27%
HR og rekruttering20%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk20%
Håndverk, bygg og produksjon13%
Markedsføring og kommunikasjon7%
Annet13%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 13 stillinger i søket
15jobber, siste 30 dager
14nye, siste 7 dager
13ulike stillinger (1.2 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-21)
22åpne på stillingssiden, uansett alder
3medianalder, dager
0%IT (0)
93%i Europa (14)
20%remote
0%med lønn
Størrelsessignal: 22 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 430 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid5 · 33%
Arbeidssted ikke oppgitt4 · 27%
På stedet3 · 20%
Remote3 · 20%
Erfaringsnivå
Middels nivå4 · 27%
Senior3 · 20%
Toppledelse (C-nivå)1 · 7%
Rolle
Drift og administrasjon4 · 27%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk3 · 20%
HR og rekruttering3 · 20%
Håndverk, bygg og produksjon2 · 13%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 7%
Land
Tyskland13
Danmark1
Finland1
Norge1
Sverige1
Canada1
Byer
Munich12
Berlin1
Copenhagen1
Helsinki1
Oslo1
Stockholm1
Montréal1
Ottawa1
Jobber de siste 30 dagene
Hardwareentwickler - Elektronik
for 18 t sidenHybridHåndverk, bygg og produksjon
Elektronik-Ingenieur
for 18 t sidenHybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Hardwareingenieur - Elektronik
for 18 t sidenHybridHåndverk, bygg og produksjon
Hardware Engineer - Electronics
for 18 t sidenHybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Electrical Engineer
for 18 t sidenPå stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
Supply Chain Manager
for 2 dager sidenHybridDrift og administrasjon
Supply Chain Manager (m/w/d)
for 2 dager sidenDrift og administrasjonDE
Technical Procurement Specialist
for 2 dager sidenMiddels nivåDrift og administrasjonTysk krevesDE
Technical Buyer
for 2 dager sidenMiddels nivåDrift og administrasjonTysk krevesDE
Operativer Einkäufer - Robotics
for 2 dager sidenMiddels nivåTysk krevesDE
Technischer Einkäufer (m/w/d)
for 2 dager sidenPå stedetMiddels nivåTysk krevesDE
Senior Talent Partner - Space-Tech scale-up
for 3 dager sidenRemoteSeniorHR og rekrutteringTysk kreves
Senior Talent Partner - Nordics
for 3 dager sidenRemoteSeniorHR og rekruttering
Senior Talent Partner
for 3 dager sidenRemoteSeniorHR og rekruttering
General Manager (m/w/d) - Fitness & Lifestyle Brand
for 10 dager sidenPå stedetToppledelse (C-nivå)Markedsføring og kommunikasjonTysk krevesDE
Datanes aktualitet
174 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:18 UTC, innhold 234946 byte.