RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn
Diese Seite ist auf Deutsch verfügbar.Wechseln×

← tilbake

pplwise

13 ledige stillinger20 % remoteTysklandDanmarkFinland

Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 13 stillinger

Drift og administrasjon27%
HR og rekruttering20%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk20%
Håndverk, bygg og produksjon13%
Markedsføring og kommunikasjon7%
Annet13%
15jobber, siste 30 dager
14nye, siste 7 dager
13ulike stillinger (1.2 annonser hver)
6publisert på travleste dag (2026-10-21)
22åpne på stillingssiden, uansett alder
3medianalder, dager
0%IT (0)
93%i Europa (14)
20%remote
0%med lønn

Størrelsessignal: 22 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 430 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
041
052
060
072
080
091
1015

Arbeidssted

Hybrid5 · 33%
Arbeidssted ikke oppgitt4 · 27%
På stedet3 · 20%
Remote3 · 20%

Erfaringsnivå

Middels nivå4 · 27%
Senior3 · 20%
Toppledelse (C-nivå)1 · 7%

Rolle

Drift og administrasjon4 · 27%
Ingeniørfag (utenom programvare) og teknikk3 · 20%
HR og rekruttering3 · 20%
Håndverk, bygg og produksjon2 · 13%
Markedsføring og kommunikasjon1 · 7%

Land

Tyskland13
Danmark1
Finland1
Norge1
Sverige1
Canada1

Byer

Munich12
Berlin1
Copenhagen1
Helsinki1
Oslo1
Stockholm1
Montréal1
Ottawa1

Jobber de siste 30 dagene

pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
HybridHåndverk, bygg og produksjon

Elektronik-Ingenieur

for 18 t siden
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
HybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
HybridHåndverk, bygg og produksjon
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
HybridIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Electrical Engineer

for 18 t siden
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
På stedetIngeniørfag (utenom programvare) og teknikk

Supply Chain Manager

for 2 dager siden
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
HybridDrift og administrasjon
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
Drift og administrasjonDE
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
Middels nivåDrift og administrasjonTysk krevesDE

Technical Buyer

for 2 dager siden
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
Middels nivåDrift og administrasjonTysk krevesDE
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
Middels nivåTysk krevesDE
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Munichoriginal ↗
På stedetMiddels nivåTysk krevesDE
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Germany | Berlin | Munichoriginal ↗
RemoteSeniorHR og rekrutteringTysk kreves
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Copenhagen | Norway | Helsinki | Helsinki | Denmark | Oslo | Sweden | Stockholmoriginal ↗
RemoteSeniorHR og rekruttering

Senior Talent Partner

for 3 dager siden
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Canada | Ottawa | Montreal | Toronto | Quebec Cityoriginal ↗
RemoteSeniorHR og rekruttering
pplwise·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Köln | Frankfurtoriginal ↗
På stedetToppledelse (C-nivå)Markedsføring og kommunikasjonTysk krevesDE

Datanes aktualitet

174 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 04:18 UTC, innhold 234946 byte.