Pariveda
9 ledige stillingerUSACanada
Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 22 % av 9 stillinger
Strategi, rådgivning og analyse44%
HR og rekruttering22%
Programvareutvikling (generelt)22%
Økonomi og juss11%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
9jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-23)
26åpne på stillingssiden, uansett alder
51medianalder, dager
22%IT (2)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med lønn
Størrelsessignal: 26 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 161 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid9 · 100%
Erfaringsnivå
Senior3 · 33%
Toppledelse (C-nivå)2 · 22%
Middels nivå1 · 11%
Staff1 · 11%
Junior1 · 11%
Rolle
Strategi, rådgivning og analyse4 · 44%
Programvareutvikling (generelt)2 · 22%
HR og rekruttering2 · 22%
Økonomi og juss1 · 11%
Land
USA8
Canada1
Byer
Dallas4
Los Angeles2
Toronto1
Philadelphia1
Chicago1
Houston1
Jobber de siste 30 dagene
Vice President, Consulting
for 10 t sidenUSD 320,7K–344,3K / årHybridToppledelse (C-nivå)Strategi, rådgivning og analyse
Enterprise Systems Senior Technical Developer
for 14 t sidenUSD 105,4K–115,9K / årHybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)C#JavaScriptPython
Managing Vice President, rådgivning
for 8 dager sidenOriginal: Managing Vice President, Consulting
CAD 345,4K–367,9K / årHybridToppledelse (C-nivå)Strategi, rådgivning og analyse
HR Operations & Compliance Lead
for 9 dager sidenUSD 87,8K–105,4K / årHybridSeniorHR og rekruttering
Senior Software Engineer
for 16 dager sidenOriginal: Senior Software Engineer
USD 105,4K–115,9K / årHybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)C#JavaJavaScript
Financial Operations Manager
for 22 dager sidenUSD 105,4K–139,1K / årHybridMiddels nivåØkonomi og juss
Direktør, teknologirådgivning
for 22 dager sidenOriginal: Director, Technology Consulting
USD 209,6K–240,5K / årHybridStaffStrategi, rådgivning og analyse
Teknisk Corporate Recruiter
for 24 dager sidenOriginal: Technical Corporate Recruiter
USD 79,8K–105,4K / årHybridJuniorHR og rekruttering
Advisory Manager, Management Consulting
for 24 dager sidenUSD 139,1K–151K / årHybridStrategi, rådgivning og analyse
Datanes aktualitet
96 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:06 UTC, innhold 474734 byte.