RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 2 min siden
Norsk
Logg inn
Αυτή η σελίδα είναι διαθέσιμη στα Ελληνικά.Αλλαγή×

← tilbake

Pariveda

9 ledige stillingerUSACanada

Rådgivning, byråer og forretningstjenesterIkke-teknologiselskap med IT-teamIT-andel 22 % av 9 stillinger

Strategi, rådgivning og analyse44%
HR og rekruttering22%
Programvareutvikling (generelt)22%
Økonomi og juss11%
9jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1 annonser hver)
2publisert på travleste dag (2026-10-23)
26åpne på stillingssiden, uansett alder
51medianalder, dager
22%IT (2)
0%i Europa (0)
0%remote
100%med lønn

Størrelsessignal: 26 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 161 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
051
063
072
085
098
107

Arbeidssted

Hybrid9 · 100%

Erfaringsnivå

Senior3 · 33%
Toppledelse (C-nivå)2 · 22%
Middels nivå1 · 11%
Staff1 · 11%
Junior1 · 11%

Rolle

Strategi, rådgivning og analyse4 · 44%
Programvareutvikling (generelt)2 · 22%
HR og rekruttering2 · 22%
Økonomi og juss1 · 11%

Land

USA8
Canada1

Byer

Dallas4
Los Angeles2
Toronto1
Philadelphia1
Chicago1
Houston1

Jobber de siste 30 dagene

Pariveda·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Los Angelesoriginal ↗
USD 320,7K–344,3K / årHybridToppledelse (C-nivå)Strategi, rådgivning og analyse
Pariveda·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Dallasoriginal ↗
USD 105,4K–115,9K / årHybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)C#JavaScriptPython
Original: Managing Vice President, Consulting
Pariveda·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Torontooriginal ↗
CAD 345,4K–367,9K / årHybridToppledelse (C-nivå)Strategi, rådgivning og analyse
Pariveda·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Dallasoriginal ↗
USD 87,8K–105,4K / årHybridSeniorHR og rekruttering

Senior Software Engineer

for 16 dager siden
Original: Senior Software Engineer
Pariveda·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Philadelphiaoriginal ↗
USD 105,4K–115,9K / årHybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)C#JavaJavaScript
Pariveda·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Dallasoriginal ↗
USD 105,4K–139,1K / årHybridMiddels nivåØkonomi og juss
Original: Director, Technology Consulting
Pariveda·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Los Angelesoriginal ↗
USD 209,6K–240,5K / årHybridStaffStrategi, rådgivning og analyse

Teknisk Corporate Recruiter

for 24 dager siden
Original: Technical Corporate Recruiter
Pariveda·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Dallasoriginal ↗
USD 79,8K–105,4K / årHybridJuniorHR og rekruttering
Pariveda·Rådgivning, byråer og forretningstjenester·Chicago | Houston | Chicagooriginal ↗
USD 139,1K–151K / årHybridStrategi, rådgivning og analyse

Datanes aktualitet

96 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 07:06 UTC, innhold 474734 byte.