RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 1 min siden
Norsk
Logg inn

← tilbake

Oyster

9 ledige stillinger100 % remotePortugalSpaniaPolen

Ukjent bransjeIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger

Økonomi og juss30%
Markedsføring og kommunikasjon20%
HR og rekruttering20%
Produkt og design10%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Toppledelse og ledere10%
10jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-08)
23åpne på stillingssiden, uansett alder
35medianalder, dager
0%IT (0)
90%i Europa (9)
100%remote
50%med lønn

Størrelsessignal: 23 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 407 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
120
010
020
030
040
051
061
072
082
096
1010

Arbeidssted

Remote10 · 100%

Erfaringsnivå

Senior7 · 70%
Middels nivå1 · 10%
Staff1 · 10%

Rolle

Økonomi og juss3 · 30%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 20%
HR og rekruttering2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 10%
Produkt og design1 · 10%
Toppledelse og ledere1 · 10%

Land

Portugal9
Spania8
Polen6
Sør-Afrika5
Romania5
Canada4
Ungarn4
Brasil3

Byer

Toronto1

Jobber de siste 30 dagene

Oyster·Global | Portugal | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaoriginal ↗
EUR 54K–100K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Oyster·EMEA | Hungary | Portugal | Spain | Polandoriginal ↗
RemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Oyster·Global | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spain | Brazil | Colombia | South Africa | Canadaoriginal ↗
CAD 85K–105K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Oyster·EMEA | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estonia | South Africaoriginal ↗
PLN 170K–220K / årRemoteSeniorHR og rekruttering

Accounts Payable Analyst

for 15 dager siden
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Portugal | Poland | South Africaoriginal ↗
RemoteØkonomi og juss

Senior Accountant (LATAM)

for 15 dager siden
Oyster·Mexico | Costa Rica | Chile | Brazil | Colombia | Peru | Argentinaoriginal ↗
MXN 640K–750K / årRemoteSeniorØkonomi og juss

Senior Accountant (EMEA)

for 15 dager siden
Oyster·EMEA | Romania | Portugal | Spain | Poland | South Africaoriginal ↗
RemoteSeniorØkonomi og juss

Lead Product Manager

for 17 dager siden
Oyster·EMEA | Romania | Bulgaria | Portugal | Canada | United Kingdom | Spain | Polandoriginal ↗
RemoteSeniorProdukt og design
Oyster·Spain | Romania | Hungary | Bulgaria | Portugal | Slovakia | Poland | Estoniaoriginal ↗
RON 225K–280K / årRemoteSeniorHR og rekruttering
Oyster·EMEA | Toronto | Ireland | Portugal | United Kingdom | Spainoriginal ↗
RemoteStaffToppledelse og ledere

Datanes aktualitet

22 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (new_body) kl. 2026-10-23 22:08 UTC, innhold 577381 byte.