Oyster
9 ledige stillinger100 % remotePortugalSpaniaPolen
Ukjent bransjeIkke-teknologiselskapIT-andel 0 % av 9 stillinger
Økonomi og juss30%
Markedsføring og kommunikasjon20%
HR og rekruttering20%
Produkt og design10%
Strategi, rådgivning og analyse10%
Toppledelse og ledere10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 9 stillinger i søket
10jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
9ulike stillinger (1.1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-08)
23åpne på stillingssiden, uansett alder
35medianalder, dager
0%IT (0)
90%i Europa (9)
100%remote
50%med lønn
Størrelsessignal: 23 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 407 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Remote10 · 100%
Erfaringsnivå
Senior7 · 70%
Middels nivå1 · 10%
Staff1 · 10%
Rolle
Økonomi og juss3 · 30%
Markedsføring og kommunikasjon2 · 20%
HR og rekruttering2 · 20%
Strategi, rådgivning og analyse1 · 10%
Produkt og design1 · 10%
Toppledelse og ledere1 · 10%
Land
Portugal9
Spania8
Polen6
Sør-Afrika5
Romania5
Canada4
Ungarn4
Brasil3
Byer
Toronto1
Jobber de siste 30 dagene
Lead Partner Marketing Manager
for 1 dag sidenEUR 54K–100K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Service Delivery Automation Analyst
for 3 dager sidenRemoteMiddels nivåStrategi, rådgivning og analyse
Senior Integrated Campaign Manager
for 7 dager sidenCAD 85K–105K / årRemoteSeniorMarkedsføring og kommunikasjon
Senior Global Benefits Specialist
for 11 dager sidenPLN 170K–220K / årRemoteSeniorHR og rekruttering
Accounts Payable Analyst
for 15 dager sidenRemoteØkonomi og juss
Senior Accountant (LATAM)
for 15 dager sidenMXN 640K–750K / årRemoteSeniorØkonomi og juss
Senior Accountant (EMEA)
for 15 dager sidenRemoteSeniorØkonomi og juss
Lead Product Manager
for 17 dager sidenRemoteSeniorProdukt og design
Senior Vendor Relationship Manager (Payroll and Compliance)
for 21 dager sidenRON 225K–280K / årRemoteSeniorHR og rekruttering
Senior Director, Product (Employer of Record)
for 21 dager sidenRemoteStaffToppledelse og ledere
Datanes aktualitet
22 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 200 (new_body) kl. 2026-10-23 22:08 UTC, innhold 577381 byte.