RoleFalconAlle jobberIT-jobberUtforskBedrifterOppdatert for 3 min siden
Norsk
Logg inn
Ta stran je na voljo v jeziku: Slovenščina.Preklopi×

← tilbake

Numeral

10 ledige stillinger10 % remoteUSA

KI og dataProgramvareselskapIT-andel 30 % av 10 stillinger

Kundesuksess og kundeservice30%
Programvareutvikling (generelt)20%
Toppledelse og ledere20%
Salg10%
IT-støtte og drift10%
Økonomi og juss10%
10jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-06)
23åpne på stillingssiden, uansett alder
38medianalder, dager
30%IT (3)
0%i Europa (0)
10%remote
80%med lønn

Størrelsessignal: 23 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 465 dager.

Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)

110
122
011
020
030
040
052
060
071
080
096
109

Arbeidssted

Hybrid9 · 90%
Remote1 · 10%

Erfaringsnivå

Senior5 · 50%
Middels nivå2 · 20%

Rolle

Kundesuksess og kundeservice3 · 30%
Toppledelse og ledere2 · 20%
Programvareutvikling (generelt)2 · 20%
IT-støtte og drift1 · 10%
Økonomi og juss1 · 10%
Salg1 · 10%

Land

USA10

Byer

New York City5
San Francisco4
Salt Lake City4
Austin1

Jobber de siste 30 dagene

Team Lead onboarding

for 13 t siden
Original: Onboarding Team Lead
Numeral·KI og data·San Francisco (HQ) | New Yorkoriginal ↗
USD 150K–180K / årHybridSeniorToppledelse og ledere

Partner Manager, ERP

for 16 t siden
Numeral·KI og data·United Statesoriginal ↗
RemoteSeniorIT-støtte og drift

Leder for strategisk finans

for 14 dager siden
Original: Strategic Finance Lead
Numeral·KI og data·New Yorkoriginal ↗
USD 165K–225K / årHybridSeniorØkonomi og juss

Customer Success Lead

for 17 dager siden
Numeral·KI og data·San Francisco (HQ) | Salt Lake Cityoriginal ↗
USD 165K–225K / årHybridSeniorKundesuksess og kundeservice

Customer Success Manager

for 17 dager siden
Original: Customer Success Manager
Numeral·KI og data·Salt Lake Cityoriginal ↗
USD 110K–165K / årHybridKundesuksess og kundeservice

Software Engineer, Platform

for 17 dager siden
Numeral·KI og data·San Francisco (HQ) | New York | United Statesoriginal ↗
USD 180K–300K / årHybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaScript
Original: Sales Development Representative
Numeral·KI og data·Austinoriginal ↗
USD 85K / årHybridSalg

Software Engineer, Growth

for 21 dager siden
Original: Software Engineer, Growth
Numeral·KI og data·New Yorkoriginal ↗
USD 160K–230K / årHybridMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)JavaScript

Tier 2 supportspesialist

for 22 dager siden
Original: Tier 2 Support Specialist
Numeral·KI og data·Salt Lake Cityoriginal ↗
HybridKundesuksess og kundeservice

Onboarding Manager

for 24 dager siden
Original: Onboarding Manager
Numeral·KI og data·San Francisco (HQ) | Salt Lake City | New Yorkoriginal ↗
USD 100K–130K / årHybridMiddels nivåToppledelse og ledere

Datanes aktualitet

100 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:06 UTC, innhold 274301 byte.