Numeral
10 ledige stillinger10 % remoteUSA
KI og dataProgramvareselskapIT-andel 30 % av 10 stillinger
Kundesuksess og kundeservice30%
Programvareutvikling (generelt)20%
Toppledelse og ledere20%
Salg10%
IT-støtte og drift10%
Økonomi og juss10%
Stillingsside ↗Google ↗Søk på LinkedIn ↗Alle 10 stillinger i søket
10jobber, siste 30 dager
2nye, siste 7 dager
10ulike stillinger (1 annonser hver)
3publisert på travleste dag (2026-10-06)
23åpne på stillingssiden, uansett alder
38medianalder, dager
30%IT (3)
0%i Europa (0)
10%remote
80%med lønn
Størrelsessignal: 23 åpne annonser på stillingssiden (et grovt anslag, ikke antall ansatte). Eldste åpne annonse: 465 dager.
Annonser per måned (alle åpne annonser på stillingssiden, etter publiseringsdato)
Arbeidssted
Hybrid9 · 90%
Remote1 · 10%
Erfaringsnivå
Senior5 · 50%
Middels nivå2 · 20%
Rolle
Kundesuksess og kundeservice3 · 30%
Toppledelse og ledere2 · 20%
Programvareutvikling (generelt)2 · 20%
IT-støtte og drift1 · 10%
Økonomi og juss1 · 10%
Salg1 · 10%
Land
USA10
Byer
New York City5
San Francisco4
Salt Lake City4
Austin1
Jobber de siste 30 dagene
Team Lead onboarding
for 13 t sidenOriginal: Onboarding Team Lead
USD 150K–180K / årHybridSeniorToppledelse og ledere
Partner Manager, ERP
for 16 t sidenRemoteSeniorIT-støtte og drift
Leder for strategisk finans
for 14 dager sidenOriginal: Strategic Finance Lead
USD 165K–225K / årHybridSeniorØkonomi og juss
Customer Success Lead
for 17 dager sidenUSD 165K–225K / årHybridSeniorKundesuksess og kundeservice
Customer Success Manager
for 17 dager sidenOriginal: Customer Success Manager
USD 110K–165K / årHybridKundesuksess og kundeservice
Software Engineer, Platform
for 17 dager sidenUSD 180K–300K / årHybridSeniorProgramvareutvikling (generelt)JavaScript
Sales Development Representative
for 18 dager sidenOriginal: Sales Development Representative
USD 85K / årHybridSalg
Software Engineer, Growth
for 21 dager sidenOriginal: Software Engineer, Growth
USD 160K–230K / årHybridMiddels nivåProgramvareutvikling (generelt)JavaScript
Tier 2 supportspesialist
for 22 dager sidenOriginal: Tier 2 Support Specialist
HybridKundesuksess og kundeservice
Onboarding Manager
for 24 dager sidenOriginal: Onboarding Manager
USD 100K–130K / årHybridMiddels nivåToppledelse og ledere
Datanes aktualitet
100 forespørsler logget, 0 feil. Siste forespørsel: HTTP 304 (not_modified) kl. 2026-10-24 11:06 UTC, innhold 274301 byte.